PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Gówno to was powinno interesować po co nam Vidal.
Valverde powiedział wyraźnie że chce zawodnika o podobnym profilu co Paulinho i go dostał a przy okazji jeszcze zarobimy.
Żaden młokos że zagwarantował by tego co Vidal/Paulinho.
Do tego Arturo współpracował z Pepem i nasz styl gry nie jest mu obcy.
0
Są rzeczy nieśmiertelne...
0
Dembele na razie taki uniwersalny że czy potrzeba lewego skrzydłowego czy prawego to gra tam Cou albo ktoś inny a ten przyklejony do ławki.
3
Wielki wyczyn to nie jest. Ale również sądzę że lepiej na ławce mieć średniego wychowanka niż średniego najemnika.
0
Tytuł z Porto w jeszcze
słabszej portugalskiej to tym bardziej żaden wyczyn . Każdy trener pracujący tam w latach 2003-2009 zdobywał mistrzostwo :)
Po za tym Pep gdy przejmował Barcę to ta była w mega kryzysie i od trzech sezonów nie było majstra na Camp Nou
0
Dokładnie a Gomesowi też dajmy jeszcze jeden sezon na adaptację bo to przecież Barcelona i nie tak łatwo się przystosować . Jeszcze odpali :)
0
Ja gdy nie jestem w stanie obejrzeć meczu, odcinam się od wszelkich mediów i oglądam cały mecz na
http://www.yoursoccerdose.com/
przynajmniej ligowe wszystkie są do obejrzenia , nie wiem jak z towarzyskimi. I wtedy nie znając wyniku przeżywam jakby było live :)
0
Jak najbardziej zapraszam . Za rok dwa to już wróżenie z fusów . Chodzi o to że to jest gość, który teraz nie jest gotowy aby grać w Barcelonie więc nie ma sensu go trzymać. Zwłaszcza jeżeli ktoś daje 40 mln , czyli więcej niż jest obecnie wart..
3
Po co nam Rabiot ? Zimy w Hiszpanii nie ma, więc i opału nie potrzeba.
3
Super skuteczny w powietrzu i zagubiony taktycznie jak dziecko. Do tego słaby motorycznie i gubiący krycie. Podsumowując mega solidność
6
Taki Mina kupiony za grosze a sprzedany za 40 mln to nigdy nie będzie błąd. Można gdybać co z niego "wyrośnie" ale kasa jest potrzebna a zawodników o jego obecnej klasie do tego młodych jest w brud. Strzelił 3 bramki na mundialu i to ma oznaczać że się nadaje do gry w Barcelonie ? Śmiech na sali , puste krzesła.
1
Pjanić albo Thiago i kadra kompletna. Wedy pozbyć się balastu co gra tylko w PK i jazda - Gomes , Denis , Rafinha , Vidal , Digne , Samper oraz 1 z obrońców out
0
Samper to się nadaje na drzwi do lasu. Do tego jeszcze wiecznie kontuzjowany że nawet nie jest w stanie się załapać 10 razy do składu w średniaku ligi. Munir jak najbardziej gorzej od Paco nie wypadnie , który jedyny dobry mecz zagrał z Sevillą. Sprzedać Paco i zapomnieć bo kasa musi się zgadzać.
0
Legia też próbowała gry nowym ustawieniem bez czasu na jego wdrożenie i nie wygląda to dobrze....
Takie gdybanie jak możemy grać bez odpowiedniego przygotowania i czasu na wdrożenie systemu nie wróży niczego dobrego.
A zwłaszcza gdy przetrenuje się je w sparingach graczami rezerw
2
Valverde jakby sprowadził wszystkich których chciał to byśmy mieli klub emerytów i rencistów....
0
Drewniany Forsberg czy Tielemans który nie łapał się w Monaco ? Nie ma co się interesować . Fekir to już inna półka..
1
Nic takiego jak umowa ustna nie istnieje i nie można w sądzie na coś takiego się powołać. Zwłaszcza jeżeli nie tylko od samego Bordo należała decyzja , a na pewno nie mają ustnego słowa od Malcoma
0
Kolonia Brazylijska w FCB rośnie.
0
Może i tak, ale Vidal również niczym się nie wyróżnia. Lepiej postawić na średniaka ale wychowanka niż kupować szrot aby grzał ławkę i trybuny. Transfery do klubu to powinny być po to aby wzmocnić pierwszą 11-stkę.
0
Byłoby pięknie , jeszcze tylko sprzedać Gomesa , Marlona , Vidala oraz Digne a w ich miejsce postawić na Cucurelle i Palencie.
0
Już raz to się stało i "większość" mogła uciec , więc nie było by problemu
0
Niech zejdą do 1mln to go Legia kupi.....
0
Może i był , ale skończyło się tak jak skończyło.
0
Komentarz usunięty
1
My kupimy Rabiota a Real Thiago i coś co było naszą największą bronią nagle staję się bronią przeciwnika....
Możecie sobie wmawiać co chcecie ale Rabiot jest statyczny i powolny , do tego gra w lidze gdzie 3/4 to "ogórki" i technicznie odstają od drużyn z doły tabeli LL
1
Ogólnie liga francuska nie jest jakimś tam wyznacznikiem poziomu. Neymar mija tam zawodników jak tyczki na treningu.
Co do Rabiota to wydaje mi się że zarząd ciągle idzie że w kadrze musi być pomocnik 190cm+ . Nie widzę w nim niczego ciekawego , taki Verratti w rozegraniu i mobilności zjada go na śniadanie. Rabiot strasznie przypomina Rakiticia jeżeli chodzi o mobilność i opanowanie. Nam zdecydowanie potrzebny jest ktoś bardziej "żywiołowy" bo jakby pomoc składała się z Rabiot + Rakitic nie zaskoczylibyśmy obrony Legii Warszawa
0
Thiago + kasa i każdy zadowolony. Tego czego nam trzeba od paru sezonów to kreatywności w środku pola , a teraz po odejściu Iniesty to już może być dramat . Cou jest super kreatywny ale nie gra tak głęboko żeby wyprowadzać piłkę już od obrońców. Potrzebujemy kogoś kto zejdzie do Busiego i mu pomoże rozegrać piłkę wyżej.
7
Chciałbym zaznaczyć że wiele klubów go obserwowało . Cena jest promocyjna jak na obecny rynek.
A gość swoją grą w lidze brazylijskiej pokazywał cechy które w Barcelonie się ceni.
Czasem warto zaryzykować , bo każdy z obecnych "gwiazdorów" w kadrze Brazylii zaczynał w tej lidze.
0
Ogólnie statystyki ma super , ale one nie grają w piłkę.
W każdym klubie liczbę udanych dryblingów zawyżają mu te dzięki którym nie zyskał centymetra przestrzeni albo w kierunku własnej bramki,
I to jest mankament który musi wyeliminować - głupie straty w momencie kiedy nie można nic zyskać a coś stracić....
2
Po co ten lament. Dostaniemy 50 mln i nie ma różnicy czy teraz czy w styczniu bo to ten sam okres rozliczeniowy. Teraz dołożyć do tych 50mln drugie tyle i kupić np Pogbę który ma siłę fizyczną a technicznie przewyższa Brazylijczyka zdecydownie. Albo skupić się na Thiago czy Pjanicu w zależności od potrzeb Valverde