13

Gówno to was powinno interesować po co nam Vidal.
Valverde powiedział wyraźnie że chce zawodnika o podobnym profilu co Paulinho i go dostał a przy okazji jeszcze zarobimy.
Żaden młokos że zagwarantował by tego co Vidal/Paulinho.
Do tego Arturo współpracował z Pepem i nasz styl gry nie jest mu obcy.

0

Są rzeczy nieśmiertelne...

0

Dembele na razie taki uniwersalny że czy potrzeba lewego skrzydłowego czy prawego to gra tam Cou albo ktoś inny a ten przyklejony do ławki.

3

Wielki wyczyn to nie jest. Ale również sądzę że lepiej na ławce mieć średniego wychowanka niż średniego najemnika.

0

Tytuł z Porto w jeszcze
słabszej portugalskiej to tym bardziej żaden wyczyn . Każdy trener pracujący tam w latach 2003-2009 zdobywał mistrzostwo :)
Po za tym Pep gdy przejmował Barcę to ta była w mega kryzysie i od trzech sezonów nie było majstra na Camp Nou

0

Dokładnie a Gomesowi też dajmy jeszcze jeden sezon na adaptację bo to przecież Barcelona i nie tak łatwo się przystosować . Jeszcze odpali :)

0

Ja gdy nie jestem w stanie obejrzeć meczu, odcinam się od wszelkich mediów i oglądam cały mecz na
http://www.yoursoccerdose.com/
przynajmniej ligowe wszystkie są do obejrzenia , nie wiem jak z towarzyskimi. I wtedy nie znając wyniku przeżywam jakby było live :)

0

Jak najbardziej zapraszam . Za rok dwa to już wróżenie z fusów . Chodzi o to że to jest gość, który teraz nie jest gotowy aby grać w Barcelonie więc nie ma sensu go trzymać. Zwłaszcza jeżeli ktoś daje 40 mln , czyli więcej niż jest obecnie wart..

3

Po co nam Rabiot ? Zimy w Hiszpanii nie ma, więc i opału nie potrzeba.

3

Super skuteczny w powietrzu i zagubiony taktycznie jak dziecko. Do tego słaby motorycznie i gubiący krycie. Podsumowując mega solidność

6

Taki Mina kupiony za grosze a sprzedany za 40 mln to nigdy nie będzie błąd. Można gdybać co z niego "wyrośnie" ale kasa jest potrzebna a zawodników o jego obecnej klasie do tego młodych jest w brud. Strzelił 3 bramki na mundialu i to ma oznaczać że się nadaje do gry w Barcelonie ? Śmiech na sali , puste krzesła.

1

Pjanić albo Thiago i kadra kompletna. Wedy pozbyć się balastu co gra tylko w PK i jazda - Gomes , Denis , Rafinha , Vidal , Digne , Samper oraz 1 z obrońców out

0

Samper to się nadaje na drzwi do lasu. Do tego jeszcze wiecznie kontuzjowany że nawet nie jest w stanie się załapać 10 razy do składu w średniaku ligi. Munir jak najbardziej gorzej od Paco nie wypadnie , który jedyny dobry mecz zagrał z Sevillą. Sprzedać Paco i zapomnieć bo kasa musi się zgadzać.

0

Legia też próbowała gry nowym ustawieniem bez czasu na jego wdrożenie i nie wygląda to dobrze....
Takie gdybanie jak możemy grać bez odpowiedniego przygotowania i czasu na wdrożenie systemu nie wróży niczego dobrego.
A zwłaszcza gdy przetrenuje się je w sparingach graczami rezerw

2

Valverde jakby sprowadził wszystkich których chciał to byśmy mieli klub emerytów i rencistów....

0

Drewniany Forsberg czy Tielemans który nie łapał się w Monaco ? Nie ma co się interesować . Fekir to już inna półka..

1

Nic takiego jak umowa ustna nie istnieje i nie można w sądzie na coś takiego się powołać. Zwłaszcza jeżeli nie tylko od samego Bordo należała decyzja , a na pewno nie mają ustnego słowa od Malcoma

0

Kolonia Brazylijska w FCB rośnie.

0

Może i tak, ale Vidal również niczym się nie wyróżnia. Lepiej postawić na średniaka ale wychowanka niż kupować szrot aby grzał ławkę i trybuny. Transfery do klubu to powinny być po to aby wzmocnić pierwszą 11-stkę.

0

Byłoby pięknie , jeszcze tylko sprzedać Gomesa , Marlona , Vidala oraz Digne a w ich miejsce postawić na Cucurelle i Palencie.

0

Już raz to się stało i "większość" mogła uciec , więc nie było by problemu

0

Niech zejdą do 1mln to go Legia kupi.....

0

Może i był , ale skończyło się tak jak skończyło.

0

Komentarz usunięty

1

My kupimy Rabiota a Real Thiago i coś co było naszą największą bronią nagle staję się bronią przeciwnika....
Możecie sobie wmawiać co chcecie ale Rabiot jest statyczny i powolny , do tego gra w lidze gdzie 3/4 to "ogórki" i technicznie odstają od drużyn z doły tabeli LL

1

Ogólnie liga francuska nie jest jakimś tam wyznacznikiem poziomu. Neymar mija tam zawodników jak tyczki na treningu.
Co do Rabiota to wydaje mi się że zarząd ciągle idzie że w kadrze musi być pomocnik 190cm+ . Nie widzę w nim niczego ciekawego , taki Verratti w rozegraniu i mobilności zjada go na śniadanie. Rabiot strasznie przypomina Rakiticia jeżeli chodzi o mobilność i opanowanie. Nam zdecydowanie potrzebny jest ktoś bardziej "żywiołowy" bo jakby pomoc składała się z Rabiot + Rakitic nie zaskoczylibyśmy obrony Legii Warszawa

0

Thiago + kasa i każdy zadowolony. Tego czego nam trzeba od paru sezonów to kreatywności w środku pola , a teraz po odejściu Iniesty to już może być dramat . Cou jest super kreatywny ale nie gra tak głęboko żeby wyprowadzać piłkę już od obrońców. Potrzebujemy kogoś kto zejdzie do Busiego i mu pomoże rozegrać piłkę wyżej.

7

Chciałbym zaznaczyć że wiele klubów go obserwowało . Cena jest promocyjna jak na obecny rynek.
A gość swoją grą w lidze brazylijskiej pokazywał cechy które w Barcelonie się ceni.
Czasem warto zaryzykować , bo każdy z obecnych "gwiazdorów" w kadrze Brazylii zaczynał w tej lidze.

0

Ogólnie statystyki ma super , ale one nie grają w piłkę.
W każdym klubie liczbę udanych dryblingów zawyżają mu te dzięki którym nie zyskał centymetra przestrzeni albo w kierunku własnej bramki,
I to jest mankament który musi wyeliminować - głupie straty w momencie kiedy nie można nic zyskać a coś stracić....

2

Po co ten lament. Dostaniemy 50 mln i nie ma różnicy czy teraz czy w styczniu bo to ten sam okres rozliczeniowy. Teraz dołożyć do tych 50mln drugie tyle i kupić np Pogbę który ma siłę fizyczną a technicznie przewyższa Brazylijczyka zdecydownie. Albo skupić się na Thiago czy Pjanicu w zależności od potrzeb Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?