PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Owszem gracze ofensywni maja powodować uśmiech i straty są wkalkulowane w grę. Ale nie takie które wynikają z braku koncentracji czy głupoty. Do tego muszą ich bronić liczby
1
Tak dla uświadomienia . Dembele nie czyta komentarzy na tej stronie i nie trzeba po każdym przeciętnym meczu wychwalać go nie wiadomo jak żeby nabrał pewności siebie. Parę zrywów miał ale tyle samo niewymuszonych strat
1
Jeżeli ma przyjść Arthur to musi zostać wypożyczony bo nie mamy miejsca dla piłkarzy spoza UE. Z drugiej strony jakby miał siedzieć na trybunach i zagrać 4 mecze w sezonie w La Liga a do tego z ogórkami w PK to też nic mu nie da..
0
Dembele to nie Messi który może sobie spacerować cały mecz , tracić piłki kiedy chce i sobie odpuszczać nawet jeżeli strzeli 3 bramki. Jeżeli wszyscy nasi napastnicy zaczną spacerować to będziemy się bili o Ligę Europy z Sevillą . Dembele ma tworzyć zagrożenie pod bramką swoimi wejściami , dryblingami , rajdami i w to są straty wkalkulowane - ale nie może tracić piłki pod mu się zachciało zrobić kółko w środku boiska które nawet jeżeli by się udało to nie daje nic , ani nie napędza akcji ani robi mu miejsca.....
0
Ciężko się rozwinąć na ławce rezerwowych dlatego teraz jest moment aby wrócić .
0
I Thiago właśnie jest jej produktem! Fakt jest Alena ale on potrzebuje czasu to raz , a dwa grał tylko na poziomie Segunda i może pewnego poziomu nie przeskoczyć. Spójrz na takiego Gomesa który grał w Primera i się spalił to samo może spotkać Alena po paru meczach
1
pewnie bo będzie grał Gomes albo wieczny talent niczym Paweł Brożek ( Denis)...a nie przecież mamy kreatywnego Rakiticia i Paulinho
7
Oczywiście że trzeba go kupić ! Nie widzę sensu aby kupować środkowego pomocnika patrząc na warunki fizyczne ( chyba jakiś debil bo to przeforsował ) przykład Gomesa pokazuje że jedno nie musi iść z drugim . Tu nie ma żadnego ryzyka - gość wychował się tu i z miejsca stanie się ważnym ogniwem oraz ma to czego potrzeba piłkarzowi grającemu na tej pozycji w Barcy - czucie gry i chęć aby mieć piłkę
0
Najbardziej żal że uważa iż jest na poziomie Messiego i Ronaldo . A w plebiscycie ZP głosuje na kolesi z Bayernu...
0
Czyli w Barcelonie pracują sami nieudacznicy skoro piłkarza z naszego zawodnika ma zrobić trener innej drużyny.....
0
Miał w Bayernie 2 poważniejsze urazy , choć tam ogólnie jest szpital. Odpowiednie przygotowanie i nie powinno być problemu
0
Z drugiej strony zamiast kupować Arthurów , Ruizów i inne wynalazki można by się postarać o Thiago który z miejsca zostałby liderem naszej pomocy. Przyszedł Cou i widać że to nie jest gość z "łapanki"
0
Widząc Gomesa z Valencii i Ruiza z Betisu ten drugi zdecydowanie wygrywa ponieważ Gomes jest lepszy kiedy musi biegać a Ruiz kiedy ma piłkę a u nas to podstawa.
0
Też bym chciał żebyśmy wyciągali talenty za "grosze" . Natomiast Frenki De Jong i ogólnie piłkarze z Ajaxu nie są w stanie przeskoczyć od razu na poziom LL. Sancho i Lopez super się zapowiadają ale już teraz trzeba za nich zapłacić spore pieniądze. Nikt nie odda kogoś za grosze gdy może na nim zarobić krocie. U nas też nie ma "czasu" na wprowadzanie młodych piłkarzy bo każdy chce co sezon tryplet. Mecze w PK z ogórkami nie dają żadnego poglądu. Trzeba kupować gdy jest okazja ale z głową a nie żeby tylko kupić . Fabian Ruiz , Arthur i do tego Malang Sarr i kadra kompletna , oczywiście gdy pożegnamy się z Denisem, Gomesem , Rafinha , Aleixem tak aby zbilansować wydatki.
0
Czy lepszy ? Obaj są z tego samego rocznika a Ceballos pokazał dużo więcej w LL do tego błysnął na młodzieżowych mistrzostwach. Mi się jego gra bardzo podoba ze względu na to jak potrafi operować piłką. Oczywiście potencjał mają obaj i tylko od nich zależy jak go wykorzystają . Po Ruizie widać ze nie czuje presji , pokazał to choćby w meczu z nami. Wymiana Gomesa na Ruiza byłaby fantastyczna , tylko dlaczego zarząd uparł się na siłę żeby wzmocnień szukać pod kątem warunków fizycznych?
0
Za 30 mln to się nie ma co zastanawiać . Ruiz po tym co się stało z Ceballosem który przepadł na ławce też nie powinien mieć wątpliwości jaki kierunek obrać. Odejdzie Rafinha definitywnie do Interu i koszty się bilansują a mamy gościa który ma i warunki oraz piłka mu nie przeszkadza.
0
Sama prawda , ale co niektórzy naczytają się głupot w gazetach i plotą co im na język przyniesie. Najbardziej przykre że prócz jakości straciliśmy dużo charyzmy na boisku
3
Z takim pierdoleniem to pół Europy by nie oglądało swoich rodzimych lig bo poziom "ŻENUJĄCY" . Sami fani sukcesu...
0
Skoro i tak by nie było spalonego to obrońca w takim momencie próbuje trzymać głębie aby mieć kilka metrów przewagi. Stanął by 2-3 metry za linią a Cou i Suarez i tak by czekali na swojej połowie aby nie móc zostać złapanym na spalonego.
1
a gdzie tu jest napisane że chodzi aby któryś z nich grał na SPD ? Chodzi o to że teraz jest zero kreatywności w środku pola a jak odejdą w/w Busi i Iniesta to dopiero będzie kaszana. Messi cofa się do rozegrania bo nikt tego ciężaru nie dźwignie. Jedynym kreatorem zostanie Cou a sam to nic nie zdziała.
0
Dokładnie a co to będzie jakby Busi złapał kontuzję . Taki gość jak Thiago/Verratti jest nam niezbędny....
1
Problem w tym że my nie mamy takich graczy jak Bale , Asensio czy Ceballos na ławce i nie ma kim straszyć...
Taki Paco czy Gomes poruszający się z gracją "lodówki" nie dadzą nam zwycięstw. Takie Atletico które ma tak wąską kadrę ma na ławce Correę czy Gameiro którzy odrazu po wejściu robią szum a u nas kto ?
0
Odzesdł Xavi , odchodzi Iniesta , odejdzie Busi i obudzimy się z ręką w nocniku . Ani Roberto nagle nie zacznie grać w pomocy skoro przez kilka sezonów tam grał nie będzie, ani Alena nie zastapi któregoś z wyżej wymienionych tu trzeba ściągać kogoś takiego jak Verratti lub Thiago którzy z miejsca potrafili by dyrygować naszą linią pomocy
0
Trzeba się obudzić , bo za parę lat możemy się znaleźć w sytuacji chociażby takiego Milanu - czyli bagno i 3 metry mułu. Trzeba więcej takich ruchów jak sprowadzenie Coutinho. Oraz po co ściągać kogoś takiego jak Alcacer który nigdy nie miałby szans na wygryźnienie Suareza a tylko tam potrafi grać , jak ktoś uważa że na skrzydle grał "solidnie" to się nie zna na piłce i podstawowych zadaniach skrzydłowego. Lepiej ściągnąć kogoś w podobnym wieku ale potrafiącego grać na kilku pozycjach w ataku jak np : Angel Correa czy Ayoze Perez którzy lepiej potrafią grać kombinacyjnie oraz w tłoku.
0
Sprzedać i sprowadzić Onane z Ajaxu . Wychowanek a do tego pogodzi się z siedzeniem na ławce i zastępowaniem Ter- Stegena w razei kontuzji i grą w PK
1
Iniesta ma inny styl gry od Xaviego który praktycznie rozgrywał piłkę stojąc w miejscu i obracając się w kółko gubiąc rywali na 2 metrach. Iniesta jest bardziej dynamiczny , lubi wejść przed rywala i ta jego słynna przekładanka , widać że już nie jest w stanie grać na 100% swoich możliwości i zalicza dużo strat gdy rywal zagra agresywniej . Dlatego powinien iść sobie dorobić i odejść w chwale ( chociaż to i tak ma zapewnione )
0
Nie mówię o tym meczu konkretnie ale wielu wcześniejszych. Statystyki to tylko liczby. Jak wychodził w podstawowym składzie nie dawał drużynie nic. I to nie przypadek że w takich meczach dostaje po 7 minut
1
Czy ktoś naprawdę wierzy że taki Alena czy Cucurella abo Palencia by nas zbawili . Kto by nie przyszedł to ma jasny cel zdobywania trofeów od razu. Tak zostaliśmy w ostatnich latach rozpieszczeni. Nie ma czasów na eksperymenty a cel uświęca środki.
0
Dobrze gada. Doszło do tego że nikt nie chce przyznać że połowa to szrot ( Gomes , Paco , Arda , Aleix ) i po jednym "dobrym" meczu pojawiają się artykuły , statystyki i ochy achy. Aż przykro na to patrzeć i strzępić ryja że ani Paco ani Gomes ani Denis ani Deulo ani Aleix to nie jest i nigdy nie był i nie będzie poziom Barcy!
Nie bójmy się powiedzieć po słabym meczu że taki Dembele to jest na razie dzieciak z przyszłością który zagrał kaszane....
1
Gówno a nie Valverde Jakiego składu by nie wystawił to nie zmienia faktu że zespół nie potrafił wymienić kilku podań w środku pola. Mecz z Sevilla już pokazał że nie potrafimy grać przeciwko drużynie agresywnej w odbiorze i grającej wysokim pressingiem!! To tu lezy problem - kiedy rywal chce bardziej i jest bardziej zdeterminowany to łatwiej osiągnąć cel. Gdyby Roma wyszła i przyglądał się naszemu klepaniu czekając na swoje okazje to by odpadła . Nie potrafimy się zmobilizować grając na wyjazdach oddajemy zdecydowanie pole. PSG , Juve teraz Roma to nie przypadki....
A co do Dembele to nic by nie zmienił grając od pierwszej minuty , przy tak grającym rywalu to był by pokaz bezsilności i nędzy. On gdy ktoś tupnie noga to się kurczy