0

Chyba za te 6 udanych dryblingów na 86 prób - uznali że to niezła skuteczność jak na niego...

0

W mediach to się będzie działo jak nam punkty uciekną ...

0

Jednak mój skład z Paulinho w środku :) na papierze 4:4:2 z Paco i Luisem ale wiadomo że Paco będzie w defensywie odciążał Messiego

0

Pewne zwycięstwo i "przełamanie" Leo. Jeszcze przyjdą mecze gdzie będzie można stracić punkty...

1

Fajnie by było jakby zagrał Paulinho , Celta gra zazwyczaj wysokim pressingiem i wymienia sprawnie podania w drugiej linii ale mają bardzo niską linię pomocy. Paulinho z Busim by ich mogli zdominować i zgarniać wszystkie dłuższe czy wybite piłki a Iniesta z Messim mieliby więcej swobody.

Jestem ciekaw dziś występu Lobotki - bacznie będę go obserwował , gość się świetnie porusza po boisku i widać że piłka mu nie przeszkadza ;)

0

Roberto zagra na prawej obronie , jest lepszy od Semedo taktycznie do tego lepiej wychodzi spod pressingu a taki Celta raczej zastosuje

0

Ale obaj mają otwierające podanie którego nie ma nikt z obecnych u nas pomocników . Thiago można zdecydowanie porównać do Andresa a i kontuzjogenność podobna to jest gość który teraz mógłby stanowić o naszej sile. Tak czy siak zostaliśmy z niczym i rozpaczliwe podejścia do Verrattiego tego nie zmieniły i nie zmienią

0

Dokładnie ! - do tego jak można było się pozbyć Fabsa czy Thiago nie mając niczego w obwodzie. I teraz jesteśmy świadkami Gomesów czy Denisów

1

Cena ceną , ale takie są realia obecnego rynku , nikt nie ma zamiaru się osłabiać i robić promocji bo ktoś tam chce czy ma nagle " marzenia o grze dla jakiegoś klubu" . Nie pasuje nie kupujesz i też dobrze. A czas na półśrodki ( Goretzka ) też się skończył - lepiej kupić jednego super zawodnika niż 2 średnich.

1

Ten artykuł to taka przestroga...

0

na zespoły 3 ligowe się nadaje fakt

2

Rezerwy zagrały bardzo dobry i kompletny mecz to fakt ! Ale nie popadajmy w hurraoptymizm i nie wciskajmy wszystkich do pierwszego zespołu po meczu z amatorami który wygrać musieli bo to jet już chore...
Skoro dla sporej grupy osób zespoły z dołu tabeli Primera czy Premier to ogórki to jak nazwać Murcię ?

13

Dajcie Wy spokój z tym Goretzką, gość jest na poziomie Gomesa i nie zbawi naszej pomocy. Jest za sztywny i za mało ruchliwy . Potrzebny jest ktoś taki jak Cou , który nie jest przewidywalny i może grać na kilku pozycjach.

0

Jakby Roberto był zdrowy to by zagrał na prawej obronie - 100%

0

Spierd..laj cepie

2

Dembele do tego będzie wykręcał niesamowite liczby , a do kreacji wystarczy Messi który sam sobie będzie podawał i stwarzał okazję..

0

Czy naprawdę co niektórzy myślą że bez wzmocnień , wróci po kontuzji Dembele i nagle nasza gra się diametralnie zmieni i będziemy straszyć w ofensywie ?

3

Słaby mecz Paulinho , duzo strat i chaotyczność , to samo Deulofeu. To przykre gdy taki Douglas Costa który zazwyczaj jest rezerwowym u nas by w tej chili grał pierwsze skrzypce

0

Oby tylko naszemu trenerowi nie przyszedł pomysł z Vidalem czy Gomesem na skrzydle jako "zabezpieczenie" bo kilka takich prób wyglądało tak marnie że powinien ten wariant mu wypaść z głowy

0

Gdyby nie to że grał w Realu to super wzmocnienie. Nie chodzi tu tylko cenę ale poziom kreatywności naszej drugiej linii skoczył by do góry zdecydowanie. W tej chwili tylko Iniesta jest w stanie zagrać niekonwencjonalną piłkę czy dobrą prostopadła , no i oczywiście Messi le on musi potem zdążyć w pole karne aby ja wykończyć.

0

Tu nie chodzi o liczby, ale gdy jest on na boisku dodaje nam dużo zadziorności i takiej siły fizycznej której u nas nie ma. Wczoraj po wejściu zaliczył tyle udanych wślizgów co niektórzy przez cały sezon.

0

Alves to Alves , mimo jego dośrodkowań które dużo osób mu tu wypomina , nie widzą najważniejszego. Alves uczestniczył w rozegraniu , był zawsze pod grą , dzięki technice użytkowej nie panikował pod presją , dobrze się rozumiał z Messim . Semedo to na razie nikt inny jak chłopaczek który ma "zadatki" na dobrego obrońcę - ale do klasy światowej to mu daleko ( nawet w słabej Portugali ma ciężko o miejsce ) Na takim samym poziomie to mógłby zagrać chociaż by Palencia

0

Najgorsze to forma Pique i gra Semedo . Dodajmy do tego mega ruchliwego Rakiticia i ten sektor wygląda katastrofalnie biorąc pod uwagę że Messi jest zwolniony z gry obronnej. Tylko czekać aż rywale to wykorzystają. Nie dziwi fakt że na lepsze zespoły musi wchodzić Roberto na prawej obronie.

0

Najsłabiej to zagrał Semedo ! Gość jest szybki i na razie tyle . W ofensywie jeden zwód, a w obronie ma problemy z ustawieniem.Do tego widoczne braki techniczne. Prawda jest taka że długo będziemy płakać po Alvesie - bo ani Semedo ani Vidal nie są zawodnikami na miarę Barcy ( przynajmniej na razie) a najzwyczajniej w świecie lepsi są bez piłki niż z nią przy nodze! Nie dziwi fakt że na mocniejszych rywali wychodzi Sergi jako obrońca bo jednego i drugiego nakrywa czapką

2

Leganes ma sporo czasu na przygotowanie się do meczu z Barcą, ponieważ mogli przetrenować różne warianty podczas przerwy reprezentacyjnej.My natomiast przeprowadzimy z 3 treningi w pełnym składzie. U siebie są mocni i tracą mało bramek więc oby udało się szybko ich złamać inaczej może być różnie

0

Moze dla Ciebie być . Jednak w eliminacjach nic nie pokazała i wciąż nie przekonuje gdy remisuje z Luksemburgiem czy Bługarią . Hiszpanie natomiast bez większego wysiłku wygrali grupę strzelając 2 razy tyle bramek co Francuzi i tracąc połowę mniej , więc nie ma co porównywać i jarać się ich napadem skoro nie umieją ogarnąć pomocy

2

Doszło do tego że w środku pola zamiast : Xaviego , Iniesty , Thiago czy Cesca , wybieramy gości którzy będą lepszymi rzemieślnikami. A środek pola Goretzka , Rakitić , Paulinho , Gomes będzie błyszczał kreatywnością przez lata

0

Owszem dlatego żeby jakoś mur rozbić potrzebni są gracze mogący stworzyć sytuację po udanym dryblingu czy przewadze . Ale jeżeli wszyscy tacy siedzą na ławce ( El Shaarawy, Insigne , Belotti ) a za rozgrywanie odpowiedzialny jest Chiellini, Do tego na lewej stronie gra prawo nożny Darmian to tak jakby sobie strzelić w kolano

3

Oby nie. To nie jest gość który uzdrowi naszą pomoc, to rzemieślnik który lubi podłączyć się do ofensywy. Tak jak go opisał Coke - kumpel z zespołu. Nam jest potrzebny któs kto podejdzie do Busiego i pomoże mu w rozegraniu oraz przez 90 minut będzie pod grą = Thiago , Verratti , wszysyc inni to półśrodki a takich mamy w klubie nadmiar

0

Jak przez cały dwumecz nie potrafili stworzyć sobie 100% sytuacji i ograniczali się do ślepych wrzutek w pole karne to dobrze że nie awansowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?