PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ilu było u nas wychowanków którzy mieli świetlaną przyszłość w Barcelonie , a ilu z nich zrobiło w niej karierę . Nie a co się dziwić że chłop bierze milion zamiast szukać gruszek na wierzbie. Mógłby zostać kiedyś następcą Puyola - jak i równie dobrze skończyć w Herkulesie Alicante. A tak jak mu się nie powiedzie w City to i tak kilka milionów na koncie będzie
0
Że środek pola jest nasza najsłabszą formacją to widział w tym sezonie każdy ! Czyli logiczne jest aby pozbyć się co najmniej 2 zawodników i wymienić ich na chociażby jednego który z marszu wskoczy do pierwszej 11-stki ( Cou , Thiago , Verratti ) bo tutaj ilość nie idzie w jakość a żaden z obecnych graczy w przyszłym sezonie nas nie zbawi
0
Interesowaliśmy się nim zanim trafił do Ajaxu. Ale zaoferowali mu "podobno" Barce B , więc skoro wtedy wolał iść się rozwijać do Ajaxu to czemu teraz miał by przychodzić siedzieć na ławie w tak młodym wieku. Poza tym u nas nie stawia się już na młodzież .
0
Za 30mln to szukać kupców i sprzedawać zanim ktoś się rozmysli! Dołożyć 15 i kupić grajka który będzie brał na siebie odpowiedzialność za rozegranie piłki oraz dryblował w stronę bramki rywala a nie swojej
0
Nam potrzeba wirtuozów futbolu , a nie kolejnych rzemieślników. Zdecydowanie technika i gra kombinacyjna nie jest jego najsilniejszą stroną
0
Pójdzie za jakieś 20. Pogonić Mathieu , wypożyczyć Marlona do jakiegoś zespoły PD i brać , bo mimo wszystko przyszły sezon może być ostatnim również Masche ( o ile nie odejdzie już teraz )
0
Niech Cilessen posiedzi na ławce jeszcze z 2 sezony i sprowadźmy spowrotem z Ajaxu Onane :) to było by coś . Gość teraz się ogrywa , a potencjał w nim widać
11
Skoro w reprezentacji Brazyli obaj grają w pierwszej 11-stce to można ich tam zmieścić . Neymar gra na lewym a Coutinho skutecznie może grać tuż za MSN gdzie Messi się cofa do rozegrania i miałby to z kim robić . Za ich plecami Busi + jakiś box to box ( nawet Roberto ) do tego PO i kadra gotowa
0
Jezeli trenerem Barcy zostanie
Unzue i postawi na środek Rakitic / Gomes to tylko zostaje kupoic duzo popcornu!!! TRAGEDIA
0
To raczej normalne że "musimy" go gdzieś sprzedać . Dostaniemy kase która jest niezbędna na zakup topowego zawodnika środka pola który jest bardziej niż potrzebny . Kalkulacja jest więc prosta
0
Najlepszy strzelecki , najgorszy jeżeli chodzi o wkład w rozgrywanie piłki
0
Oby , ale boję się że nasz trener nie wyciąga wniosków i strzeli sobie kolejnego samobója. Alcacer nie da tego na skrzydle czego oczekuje się od skrzydłowego w Barcelonie i może być tam bezużyteczny
0
Bo taki z niego skrzydłowy jak z Messiego defensywny pomocnik. Skoro w takiej drużynie jak Barcelona środkowy napastnik który nigdy nie grał na skrzydle ma zastapić Neymara to jest to porażka transferowa a zarazem taktyczna bo na pewno nie da tego czego się oczekuje od Neymara. Po drugie może zagrał przyzwoicie ale z kim ? Real nie będzie grał statycznie i stał i czekał aż Alcacer zdecyduje się na dośrodkowanie
0
Oby to nie wyglądało tak że Alcacer będzie skrzydłowm
1
Skoro remontada ma być wynikiem taktyki obranej przez Lucho to pozostaje się modlić ;)
0
Messi jako rozgrywający jest świetny i tu nie ma dyskusji. Ale on musi grać wyżej i zaczynać kreować grę na połowie przeciwnika wyżej , ktoś musi go zabezpieczać i wspomagać . Widać jak po stracie ledwo ruszy do obrony i dalej jest bigos . Musi być ktoś trzymający głębie i mogący podejść wyżej lub przytrzymać piłkę w kole. Wnioski takie że nigdy byśmy nie dominowali w środku tak Gdyby Xavi nie miał Iniesty a Iniesta nie miał Xaviego
6
Jeżeli ktoś uważa że środek pola w postaci Rakitic , Roberto , Gomes czy Rafinha będzie kiedyś funkcjonował w Barcelonie to nie mam pytań.
0
Inieste trzeba zastąpić , i to może zrobic tylko Veratti albo Thiago. a Gomes nigdy nie był pomocnikiem o takim profilu i nigdy nie będzie !!! On nawet jak troche poprawi swoje umiejętności i mniej nogi mu się będą plątać nie zostanie liderem pomocy. Między obroną a atakiem mamy taką dziurę że nie ma się co dziwić że lepsze zespoły potrafią nas zdominować
0
Cuda się zdarzają , ale już ten z PSG był "przypadkowy" przy 3:1 wiekszość miała spuszczone głowy a drgneło po golu Neymara tak naprawdę z niczego .Nie mamy pomocy - brak tam kreatywności , nawet ruchu . A grając w systemie 3-4-3 przy wyprowadzeniu kontry przez przeciwnika zostajemy 3 na 3 bo pomoc nie zdąży wrócić , A Messi grając za 3 z przodu nigdy nie ma ochoty się wracać
0
Zdecydowanie gra na 3 obrońców to samobójstwo , tak samo jak wystawienie Gomesa na DM! Musi tam zagrac Masche który moze zneutralizowac Dybale grajacego glebiej do tego trzeba obstwic boki poniewaz Juve ma szybkie boki i moze zagrac na 2 wysokich Mandzukicia i Higuaina
2
To nie sędzia nam przegrał mecz i to nie on strzelił 2 bramki dla Malagi.
Przegraliśmy kolejny mecz środkiem pola i brakiem pomysłu .
Wystarczy trener który nie próbuje mieć piłki tylko ustawi zespół ściśle w kryciu i wyprowadzi 2 kontry i leżymy - tak jak dziś i z Deportivo.
2
Real traci punkty , a Lucho stawia od początku na środek pola Denis-Gomes czyli najsłabszych zawodników na tej pozycji w tym sezonie , zamiast dać Inieste od początku i załatwić sprawę do przerwy i na drugą połówkę wpuścić za niego masażystę/fizjoterapeutę czy gościa od strzyżenia trawnika
0
Sprzedali go do Evertonu za 6 mln - wypupia za 12 , po czym sprzedadzą za 15 = zarobiliby 9 mln
0
Faktycznie zapomniałem o niej tyle strzela że można się pogubić ;) Fakty są takie że jako nasz drugi napadzior strzelił 3 bramki , na pocieszenie można dodać że staty lepsze od Gomesa
0
Trzeba się cieszyć , pierwsza bramka która coś dała.
0
Argentyna zatrudnia trenerów z którymi federacja nie będzie miała problemów . Powinni go wypierdzielić na zbity pysk i zatrudnić kogoś kto będzie budował zespół tak jak chce nie patrząc na jakieś zatargi itp. Jak można marnować taki potencjał ofensywny , strzelić 15 bramek i mieć bilans +1 a w ataku przy takim bogactwie grać Pratto ?
0
Kasa nie powinna w takim przypadku stanowić żadnego problemu bo jest to niezbędne. Co do deklaracji/obietnicy budowania pomocy to wiadomo że musimy kupić "cracka" właśnie na którym oprzemy nasz środek pola. Oczywiście zgadzam się że zawodnik sam musi chcieć - a my powinniśmy zrobić dosłownie wszystko aby chciał
2
Na dziś to co grają Verratti i Thiago w swoich zespołach to jest to czego nam brakuje. Kupic jednego nawet za kosmiczna kwotę i problem z mało kreatywnym środkiem pola rozwiązany na lata.
0
Oprócz nich wygrała tam Kolumbia oraz Urugwaj , nawet Wenezuela była w stanie strzelić 2 bramki . Wysokość to nie wytłumaczenie a historia i statystyki nie grają.
0
Dokładnie ale pomijając nawet go . Na ławce byli Aguero , Dybala który nie powąchał murawy. Jest Higuain na którego można narzekać ale nie można go porównywać do Pratto