PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem masz rację
Ale było wystarczająco czasu aby wzmocnić zespół , Coutinho był by najlepszym rozwiązaniem ze względu na właśnie jego kreatywność i to że może grać na pozycji Neymara i Iniesty co dało by nm dużo możliwości przy obieraniu taktyki.
Skoro się nie udało to powinien być jakiś plan B i C
1
Bardzo słaby mecz naszej pomocy , zero kreacji i granie na stojąco. Zapomnieliśmy że Atletico ma lepsze boki jeżeli chodzi o defensywe i nie dało się rozciągnąć gry( przez to Alba i Semedo niewidoczni) Wybór Gomesa i cały plan poszedł w pizdu bo w pierwszej połowie gość wyglądał jakby murawy rok nie widział. Zdecydowanie mamy za statyczną pomoc i nic w tym sezonie nie ugramy jeżeli to się nie zmieni. Atletico szybciej ustawiało się w obronie i zmuszało nas do bezproduktywnego klepania po szerokości , w środku szybko doskakiwali do Messiego aby ten nie uczestniczył za dużo w rozegraniu i zostało nam wrzucanie piłki w 16 , fakt padł po jednym takim gol ale nie ma co się łudzić że wrzutki w 16 przy osamotnionym Suarezie dadzą nam wygrane z klasowymi zespołami. Albo wzmocnimy pomoc pozbywając się szrotu albo klepmy z ogórkami do momentu aż ktoś nas sprowadzi na ziemię i tak w kółko
14
4:4:2 w takim meczu to żaden eksperyment, takie ustawienie daję nam jednego zawodnika więcej w środku i zabezpieczenie środka przed kontrami Atleti oraz mozliwość kontroli nad meczem przez przesuwanie i zawężanie gry.
0
Wtedy tak .
Zapłacili za niego 60mln i pewnie z tej ceny nie zejdą przy obecnym rynku
Pytanie czy nam nie łatwiej wziąć gotowy "produkt" czyli Griezmanna za 100mn bez negocjacji bo te nam nie idą :)
0
Ktoś taki jak Martial byłby świetnym wzmocnieniem oraz dał by kilka wariantów więcej Valverde
Ale jest takie czy Man Utd puści kogoś tak uzdolnionego który daję im głębie składu i zawsze może coś wnieść z ławki. A plany United są takie aby mogli konkurować z wszystkimi grając na 3 frontach.
Drugie czy Martial przenosząc się do innego zespołu z topu nie chciałby mieć gwarancji gry bo w zasadzie tego mu brakuje
1
Oj biedny jest ten Deulofeu.. w obronie to i może on się poprawił ale w ofensywie na ten jego zwód to jeszcze od początku sezonu nikt się nie nabrał. Potrzebował by takiego meczu na przełamanie ale właśnie w lidze , bo to że zagra w PK z jakimiś ogórkami dobre spotkanie nic nikomu nie da
5
Jak dla mnie idealny moment aby zagrać 4-4-2 z 4 środkowymi ( Busi, Paulinho , Iniesta , Rakieta ) wchodzącymi z głębi pola i zawężającymi pole gry aby zabezpieczyć boki. Tu nie ma miejsca na rotację ani oszczędzanie , Atletico również ma pełno graczy po reprezentacji oraz kilku wracających po kontuzji
0
Sampaoli jest świetnym trenerem co pokazał z reprezentacją Chile nie raz i nie dwa. Gdzie ona teraz jest ?. W Sevilli również zaliczył świetny sezon mimo tego że przejął klub u ich szczytu czym jest wygrana LE. Argentynie brakuje pomocników , Messi często gra cofnięty jako playmaker aby zatuszować małą kreatywność tej lini ( co zresztą ma miejsce też w Barcy ) Jorge pracuje z kadrą tak naprawdę chwilę i przejął ją z marszu a to co ugrają to nie będzie jego wina / czy zasługa. Dopiero jak przepracują miesiąc w spokoju czyli ewentualnie bd się przygotowywali do mundialu będzie można oceniać.
0
Neymar w jego wieku już błyszczał w słabszej lidze ale jednak, do tego miał bogatą karierę w juniorskiej reprezentacji Brazyli . Mikel z kolei łącznie rozegrał licząc wszystkie kategorie wiekowe 13 spotkań! Po drugie nie każdy dobrze zapowidający się 20 latek zostaje gwiazdą, a wyłożenie 50mln na gościa który jest wielką nie wiadomą jest bez sensu
0
I tak skończy się na jakimś Oyarzabalu który zgnije na ławce i odkupi go za 10mln Athletic
0
Dobrze że to nie Boliwia na wyjeździe :) . Mają szczęście że Ekwador nie gra o nic i mają czarną serię porażek z rzędu, bo początek mieli świetny. Oczywiście mecz sam się nie wygra i nikt przed Argentyńczykami nie klęknie
0
Z jego warsztatem i podejściem do zawodników to może pobić rekord Carlo...
0
Właśnie w takich zawodników powinniśmy zainwestować ! Utalentowani i dostępni za rozsądne pieniądze ( obecnie na rynku to śmieszne ) wypożyczyć do macierzystych albo słabszych lig aby się ogrywali ( najlepiej za darmo z klauzulą minut do rozegrania) a gdy nie uda im się przeskoczyć poziomu juniorskiego to i tak się znajdzie ktoś kto wyłoży tak śmieszna kwotę.
0
Owszem waleczności i chęci mu odmówić nie można... Ale umiejętności to już zabrakło
0
Ten artykuł po meczu z Las Palmas to chyba żart. Denis w tym meczu oprócz asysty ( naprawdę genialna) wyglądał strasznie słabo, większość podań niecelnych , brak umiejetności utrzymania się przy futbolówce , zero kreacji akcji a momentami znikał na kilkanaście minut. Iniesta przez 15 minut zrobił więcej
0
Przyjście Coutinho by nas wzmocniło nie tylko kadrowo ale też taktycznie. Mielibyśmy dużo wariantów ustawienia ponieważ może on grac na pozycji i Iniesty i Neymara gdzie teraz jest dziura i powrót Dembele tego nie zmieni. Potrzebny jest ktoś o takim usposobieniu
0
Zdecydowanie ma rację !! Pójdzie za darmo do Bayernu i zniknie na ławce. Nam nie potrzeba średniaków tylko kogoś kto wniesie świeżość i kreatywność w pomocy do tego jest mega ruchliwy i zawsze pod grą . Aż boję się pomyśleć co to by było gdyby nasza pomoc wyglądała : Gomes , Goretzka , Rakitic
2
Jeżeli chodzi o stronę taktyczną , zagraliśmy super . Valverde dobrze zneutralizował ich skrzydła wystawiając 4 środkowych którzy pojawiali się w bocznych sektorach i je zneutralizowali. Martwi natomiast gra ofensywna , Messi często podwajany a Suarez bogiem kreatywności nie jest przez co byliśmy strasznie przewidywalni. Do tego gdzieś już w 60min powinien wejść Paulinho bo było widać brak sił i niepokój w naszej lini pomocy
0
Przy braku Neya jest to rozwiązanie które "przycina" nam skrzydła . Z lepszym przeciwnikiem przy braku kreatywnej pomocy może się to źle skończyć. Messi nie ma wtedy takiego wpływu na grę jak zwykle , do tego musi się cofać po piłkę na własna połowę. Wiadomo też że gdy nie ma on częstych kontaktów z piłką gra słabiej.
0
Oby Bayern wygrał tą walkę . Jeden Gomes w zupełności wystarczy . A wtedy może uda się podkupić im Thiago , bo to kogoś o takim profilu potrzebujemy
0
Dziwna ankieta zważając na to iż on zagrał 2 mecze w pierwszym składzie
1
Suarez jest bez formy zupełnie. Uwidacznia się to ponieważ nie ma Neya , przeciwnik już nie podwaja boków naszego trio gdyz nie ma po co. Leo często się cofa i wychodzi za nim jeden gracz aby mu utrudnić rozegranie , Dembele nie jest na razie takim graczem aby go podwajać, a Suarez zostaje sam z 2 stoperami i ciężko mu się nawet odkleić . I tu właśnie są potrzebne wejścia z 2 lini jak w przypadku gola Paulinho
8
Złożą ofertę w granicach 10 mln i będzie interes życia. A tłumaczenia typu że Valverde go nie chciał
0
Wszystko wygląda dobrze do pierwszej kontuzji kogoś z środka pola. Trzeba wrócić w styczniu po kogoś kto da więcej kreatywności w środku pola
38
Paulinho powinien grać na pozycji Rakiticia a nie Busiego, jako box to box . Wtedy mógłby pokazać swoje walory w ofensywie i defensywie . A jako zmiennik Busiego niech gra Gomes
2
Właśnie takiego ruchu potrzebujemy. Kupić za grosze i wypozyczyc zeby sie ogrywał. Alena niestety nie będzie zbawicielem naszej pomocy skoro nawet w rezerwach nie jest pierwszoplanową postacią i gra na nie swojej pozycji. Nie ma co na siłę nikogo wpychać do zespołu.
0
To że na meczu było 90 tys ludzi nie oznacza że każdy może głosować ! Czesć to kibice Juve , znaczna część to turyści których na każdym meczu jest w brud. Do tego dużo osób nie chętnie podchodzi do tematów wyborów na jakiegoś tam prezydenta gdzie wystarczy podejść i złożyć podpis bez kolejki a tu weź stój w kolejce przez parę godzin. Wielu starszych ludzi " czyli najwierniejszych wyborców" są zwolennikami Barto , dlatego może nic z tego nie wyjść
3
Tomek Hajto by powiedział że jest trochę elektryczny :)
0
"perspektywicznych" to my mamy Rafinhe , Denisa i Gomesa którzy będą jeszcze tacy "perspektywiczni przez 5 lat!! Leszy taki który pogra z 3 sezony niż żaden
0
Już i tak wszyscy z nas leją . Zarząd jest jaki jest i tego nie zmienimy ale skoro kasa w budżecie jest to trzeba ją zainwestować bo nie będzie czego zbierać a Valverde będzie musiał na skrzydle wystawiać Gomesa albo Denisa czy Rafinhe .