3

Oby nie. To nie jest gość który uzdrowi naszą pomoc, to rzemieślnik który lubi podłączyć się do ofensywy. Tak jak go opisał Coke - kumpel z zespołu. Nam jest potrzebny któs kto podejdzie do Busiego i pomoże mu w rozegraniu oraz przez 90 minut będzie pod grą = Thiago , Verratti , wszysyc inni to półśrodki a takich mamy w klubie nadmiar

0

Jak przez cały dwumecz nie potrafili stworzyć sobie 100% sytuacji i ograniczali się do ślepych wrzutek w pole karne to dobrze że nie awansowali.

1

A niech go biorą w pizdu. Nam następny Gomes nie jest potrzebny.
Mu potrzebujemy pozbyć się szrotu i sprowadzić kogoś takiego jak Cou , który już jest ukształtowanym grajkiem a nie melodią przyszłości

1

Bardzo dobrze że Włosi nie awansowali . Grają taką padakę że przykro patrzeć. Zero linii pomocy , trener taktyk wystawiający prawonożnego Darmiana na lewym wahadle a taki Insigne który jest najlepszym dryblerem w kadrze cały dwumecz przesiedział na ławce! Przez cały dwumecz nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji po składnej akcji tylko wrzucali piłkę z obu skrzydeł w pole karne czy to z gry czy rzutów wolnych. Koniec ślizgania mundial w domu

2

Statystyki ma niezłe ale w Barcelonie potrzebni są pomocnicy którzy przez 90 minut są pod grą i ją prowadzą. A nie Suarez czy Gomes którzy mają 1-2 dobre zagrania na mecz i szukamy u nich plusów na siłę! Nie ten poziom. A na Suarezie zarobimy bo daliśmy za niego czapkę gruszek

11

Dokładnie , im więcej pomocników na ławce tym weselej. A nuż zwiększą limit zmian do 6-ciu.

16

Coutihno >>>>> 5 Fekirów

0

Oj większość tęskni. Niestety nie mamy do tego odpowiednich wykonawców. Kupujemy jakichś Gomesów i tym podobnych a z taką pomocą nie jest to wykonalne bo to niej opiera się ten system gry

0

Przyjdą porażki w ważnych meczach i będzie gadanie że od początku nie przekonywał i miał łatwy terminarz. Tak naprawdę graliśmy z osłabionym Juve i zremiowaliśmy z Atletico grajac w 1 połowie katastrofę. Było też kilka spotkań które ułożyły się dla nas korzystnie albo ratował nas Marc ( tak od tego jest bramkarz) ale styl , a w zasadzie jego brak jest widoczny. Nie potrafimy kontrolować meczów przez dłuższy okres często oddając pole. Podsumowując ( bez Neymara) jesteśmy teraz zespołem bardziej zrównoważonym ale straciliśmy dużo w ofensywie a pomoc jak kreatywna była tak jest dalej

1

Kupimy De Lighta czy tam Lengleta do tego weźmy Goretzke i Mine . Złożymy pismo do La ligi żeby na ławce rezerwowych mogło siedzieć z 10 piłkarzy.

0

Mamy przerwę reprezentacyjną, to + ławka z Leganes powinno mu pomóc wrócić w wielkim stylu na Valencię. Jest on nam wręcz niezbędny ponieważ sam Messi przez cały sezon wózka nie uciągnie, a bez bramek meczy się nie wygrywa.

0

Super skład i prawdziwa szansa dla co niektórych. Teraz jest ten moment aby się pokazać i zrobić coś kreatywnego przy zamkniętym rywalu w walce o cenne punkty. Co wyjdzie zobaczymy!

0

Obaj bazują na szybkości . Do tego nie zgodzę się że mało wchodzi w drybling - bo tego jest akurat za dużo . Sprawdź sobie statystyki ile podejmuje takich prób i z jaką skutecznością. Problemem jest jego gra w ścisku i braki techniczne. Nawet przy wygranych pojedynkach i szarżach do końcowej linii nie ma to u nas za bardzo sensu . Musi nauczyć się poruszać po boisku , robić wolne przestrzenie, schodzić do środka i być mniej elektrycznym

0

Problem w tym że Deulo to bardziej Lucas Vazquez niż Robben. Ten również ma jeden zwód i w zeszłym sezonie jakoś mu wychodziło , to w tym nikt się nie nabiera

0

Właśnie o to chodzi ! Nie ma kto grać, to wskakuje kolejny stoper w hierarchii albo zdolny junior z Barcy B tak funkcjonuje klub. Skoro w takim meczu nie może grać Vermalen to zwolnić go z kontraktu i dołączy do kadry jakiegoś juniora albo wykupić wcześniej Mine.

0

Komentarz usunięty

11

Ty weź gościu znikaj stąd . Marlon przez co najmniej 2 sezony u nas nie zagra i to de facto nie przez kontuzję

2

Nie jest z nami dobrze skoro rezerwowy lewy obrońca musi grać na środku

0

http://www.fcbarca.com/79872-ter-stegen-ponownie-najlepszy-na-boisku.html
Czyli uważasz że ten artykuł to mało i po każdym meczy na temat jakiegoś zawodnika powinniśmy pisać z 3. Zrobił swoje i tyle , na wielbienie i wręczanie nagród będzie czas

0

Czyli po co ten artykuł. Chyba każdy wie ile straciliśmy bramek w lidze :) To tak jakby napisać. Messie w drodze po kolejną Złotą Piłkę.

2

Jak ja nie lubię takich artykułów. Liga niemalże co wystartowała , zagraliśmy z 2 mocnymi przeciwnikami i już rozliczamy puchary i nagrody chociaż w grze widać takie mankamenty że możemy zostać z niczym i szukać wymówek że zabrakło tego i tego . Jesteśmy na początku drogi i nie ma co się podniecać tylko trzeba zapierdalać i potrzebne jest wietrzenie i wzmocnienie.

0

Tu nie chodzi o poziom trudności grania na jakimś tam stadionie i jakimś przeciwnikiem ale o powtarzalność . Dalej widoczne jest przez nas że po strzeleniu bramki siadamy i oddajemy pole , nie umiejąc kontrolować spotkania chociaż dłuższymi momentami co kiedyś było naszym znakiem firmowym. A teraz cofamy się i czekamy - tak jak Real dziś z Gironą

1

Zgadzam się ,ale w tym sezonie nie tylko w Bilbao oddajemy pola rywalowi i czekamy. Brakuje nam umiejętności w środku i kogoś kto by uspokoił grę jak nie ma Iniesty . Bez niego wygląda to słabo.

2

Tak naprawdę gdyby nie MATs mogłoby się skończyć różnie i wtedy strata punktów z Athleticem który jest w kryzysie byłaby nie wtłumaczalna. Dalej brakuje nam umiejętności kontroli nad meczem, wiadomo że przeciwnik zawsze jakąś sytuacje stworzy, ale musimy umieć utrzymać się przy piłce na połowie rywala przy naszym prowadzeniu a nie oddawać pole i czekać. Na razie to wygląda tak że jakikolwiek zespół ( Athletic , Eibar , Girona itp ) potrafi nas po stracie piłki przycisnąć a co dopiero mówić o czołówce europejskiej. A statystyki straconych bramek to tylko statystyki i jeżeli na koniec zostaniemy z niczym to nikt tego nie będzie pamiętał

5

Męczy mnie już mówienie że jeżeli ktoś nie miał 20 strat i parę razy udało mu się przyjąć piłkę to rozegrał dobry mecz. Wczoraj nasza lewa strona była najsłabszym ogniwem, Gomes niczym się nie wyróżnił w ataku oraz długimi fragmentami znikał. Brakowało go też w obronie gdzie Alba sobie nie radził i to ich stroną szły Ataki Athleticu mimo katatrofalnej gry Williamsa

1

Muszę przyznać że występ świetny , w końcu też obok parad zaliczył kilka wyjść do piłki na przedpole przy rzutach rożnych czego prawie nie robi i często po stałych fragmentach tracimy bramki. A tak występ świetny ponieważ jego interwencję dały 3 pkt a o to chodzi !

1

Jak widzę Gomesa w pierwszej 11-stce to mnie krew zalewa. Zastanawiam się czym on zyskał takie zaufanie skoro w co najwyżej 2 meczach zagrał "przyzwoicie" , no chyba że nasze wymagania jeżeli chodzi o pomoc to bieganie i mącenie powietrza a atak dalej będzie wygrywał mecze

0

Jak Deulofeu zszedł przy bramce na lewą nogę i dośrodkował to w szoku był Valverde ich lewy obrońca , trener i gościu od analizy. A Denis to chce graćjak Iniesta tylko zapomina że jak się przekłada piłkę z nogi na nogę albo drybluje to potrzebny jest też balans

2

Ja nie wiem po czym ludzie wnioskują że CR jest lepszy od Messiego jako "9" skoro Messi zagrał na tej pozycji jeden sezon u Pepa i zmiażdżył wszystkie rekordy roku kalendarzowego jeżeli chodzi o statystyki. Do tego jeżeli wybieramy najlepszego piłkarza to nie po tym kto najwięcej strzelił/wygrał , tylko kto ma największe umiejętności , wpływ na grę zespołu i właśnie za to Messi powinien ja otrzymywać, ponieważ gdy go nie ma Argentyna czy Barca nie są tymi samymi drużynami bo on oprócz strzelania i asystowania odpowiada za kreację i nadanie tempa danej ekipie.

3

Musi grać więcej Gomes bo inaczej nikt go zimą nie kupi bo będzie bez formy meczowej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?