PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roberto jest najlepszym PO w Hiszpanii - rozciągania i czytania gry , wyjścia spod pressingu , umiejętności rozegrania piłki Aurier i Trippier mogą się od niego uczyć
0
Can nie jest zawodnikiem na miarę Barcelony tak samo jak Goretzka . My potrzebujemy kogoś kto lepiej się czuje z piłką przy nodze niż za nią biegając. Fakt że interes świetny ze względu na to iż kończy mu się kontrakt ale my potrzebujemy rozgrywającego na lata a nie interesu na lato
0
Za 30 mln to promocja . Oby tylko nie skończyło się wypożyczeniami bez końca i braku możliwości gry w pierwszym zespole co jest u nas znamienne . Nie rozumiem tylko czemu nie interesujemy się Thiago , jak bym go chętnie przywitał i problem z rozgrywającym zniknął by na lata - pozbyć się szrotu ( Rafinha , Gomes , Denis , Aleix ) i troszke dołożyć
0
Papier wszystko przyjmie ....Fakty są jakie są
0
Gorsze jest w tym przypadku PSG który jest klubem praktycznie bez historii po powstał w 2-giej połowie XX wieku . Tam szejk mysli że kupia gwiazdy i będą dominować w Europie . Niczym się to ma do City który może wielkich sukcesów nie święcił ale od 2002 roku nie przerwanie grają w PL i wypromowali graczy takich ja chociażby : Richards , Wright-Philips , Schmeichel czy Ireland. A kibiców jak mieli tak mają bo przed szejkami na stadion przychodziło średnio 40 tys kibiców !!!
0
Real ma takiego Ramosa który w każdym sezonie dokłada kilka bramek po stałych fragmentach w tym wiele kluczowych. Nie mam nic przeciwko żeby i u nas Mina strzelił "parę" takich bramek a i dośrodkowania bezpośrednie z rzutów rożnych/wolnych nabrały większego sensu.
0
Cou grał pół roku w Espanyolu więc ma najbliżej do otrzymania obywatelstwa.
Raczej zarząd o tym wie że ma 3 miejsc zajęte.
A co do Artura to widać po nim że jest świetnym graczem który może wejść na poziom wyżej . Bardzo przypomina ruchami Verrattiego z tym że bardziej zadziorny . Jeżeli rozwinął by się podobnie to złoty interes.
3
może "nagonka" poszła za daleko ale widać że Gomes lepiej się czuje gdy biega za piłką niż z nią . A Cou wręcz odwrotnie ;)
0
Nie wytłumaczysz .
A teraz najlepsze , według niektórych już niedługo będzie w top 3 prawych obrońców :)
0
Dokładnie Semedo zaliczył słaby występ a i tak większość się jara tym jak naprawił swój błąd albo udało mu się ograć 2 graczy Betisu. Już wystarczy że Gomesa chwalą za dobre przyjęcie piłki i "poprawne" występy
1
Idealny - czyli gość który gdy gra to nie pokazuje nic i w wieku 24 lat jest dalej postrzegany jako 'młody talent" , dajmy mu z 3 sezony na aklimatyzację jak Gomesowi i może z ogórkami będzie mógł grać
0
Tak zero. Widać to kiedy dostaje piłkę do linii i nie jest rozpędzony tylko stoi w miejscu, wtedy wychodzą właśnie braki techniczne . To samo zresztą Deulo jeżeli nie jest rozpędzony ma wielkie problemy żeby minąć rywala. A taką kompilacje można stworzyć z zagrań Wawrzyniaka.
0
Dla mnie też gra słabo. Jestem w stanie zrozumieć że potrzebuje czasu na aklimatyzację ale nie lubię na siłę szukać pozytywów i twierdzić że będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie skoro nie ma na razie do tego przesłanek. Jest solidny w obronie ale widać u niego braki techniczne i zero dryblingu bo "kopnij i biegnij" to na naszych boiskach jest.
0
Pirlo , Pogba i Vidal nie umywa się historii do naszego albo innego legendarnego Pirlo , Seedorf , Gattuso
0
Wiadomo że trio Xavi , Iniesta , Busi nie miało sobie równych. Ale trzeba zaznaczyć że nie wszystkie zespoły grały trio w pomocy, więc super duetów było sporo
0
Umtiti wrócił więc na debiut Miny będzie trzeba poczekać , zwłaszcza że nie jest on w rytmie meczowym przez przerwę w rozgrywkach w Brazyli, nie mówiąc już o zrozumieniu zespołu. Valverde to nie jest gość który w jednym meczu będzie ąz tak eksperymentował co było widać przy wprowadzaniu Dembele
0
Podobno jest opcja przymusowego wykupu jeżeli zakwalifikują się do CL.
0
Pamiętam jak po słabym początku taki łysy gość mówił że CR to też asysty.....:)
1
Najgorsze jest to że miał być stopniowo wprowadzany i wygląda na to że będzie to trwało do zakończenia sezonu....
Raz że musi wejść w rytm , dwa że jak się wraca po kontuzji strach przed odnowieniem czy kolejną.
0
wkradła się spacja ale miło że jesteś uważnym czytelnikiem....
0
Proszę was nie porównujcie Dembele do Deulo. Fakt obaj lubią kiedy mają sporo przestrzeni na skrzydle ale Dembele lubi i umie też grać w tłoku i wykorzystywać balans ciała przy dryblingu czy nawet obracając się w miejscu potrafi zgubić krycie. Było to widać nawet pod czas dwumeczu BVB z Realem.
1
Ja tam żadnej różnicy poza tym że Munir był młodszy gdy debiutował nie widzę. Same ochy i achy jak z Bojanem i innymi wynalazkami. Nie oceniam gościa po 2 pucharowych meczach , a już na pewno nie wymieniam jako alternatywy dla Suareza czy transferu Griezzmana
0
Dokładnie w punkt....
1
Nie będzie zmiennika dla Semedo bo to on jest zmiennikiem . Rzadko grają razem więc teoria o czarnym scenariuszu jest mocno naciągana a skoro nie grają razem i gramy na tylu frontach a Semedo miałby być pierwszym obrońcą dostałby więcej szans na pokazania się. Jak dla mnie Sergi zostanie pierwszym obrońcą reprezentacji i tam go widzę bo w pomocy tłok.
1
Owszem, Ale mieliśmy kogoś takiego jak Alves który również nie był demonem obrony a zapisał piękną kartę w naszej historii poprzez grę w ofensywie oraz to że ciągle był pod grą jak kolejny pomocnik. I pomijając błędy czy z drugiej strony gole/asysty , dawał nam kolejną opcję do rozegrania bo zawsze był chętny aby dostać piłkę i zawsze wiedział co chce z nią zrobić. A tego właśnie brakuje Semedo , on czuje się lepiej bez piłki niż z nią a to jest BARCA
4
To nie przypadek że Roberto w 95% spotkań gra na prawej obronie , a jeżeli chodzi o mecze z drużynami z "topu" jest to 100%.
Raczej to tam widzi go Valverde , poza tym Semedo oprócz szybkości ustępuje we wszystkim - przegląd pola , wyście z pod pressingu , w grze kombinacyjnej. Sergi daje nam dużą przewagę i pomaga przy kontrolowaniu spotkania do tego co mecz ma ostatnio asystę.
11
Na razie Arnaiz to nikt więcej niż Munir który też miał podobne wejście, zadebiutował w reprezentacji i strzelił w debiucie. A gdzie jest teraz wszyscy widzą. Ostateczna decyzja należy na szczęście do Ernesto
28
Wypożyczyć to można kajak nad jeziorem. Nam potrzebne jest wietrzenie ławki oraz zmniejszenie wydatków na pensje. Sprzedać razem z innym szrotem bo niedługo tylu będzie grajków w kadrze że dzięki nim frekwencja na trybunach wzrośnie
2
Przykre że ten wywiad u nas się jeszcze nie pojawił a u prześcieradeł jest.....
0
Otóż to. Wszyscy chcą aby Alenia dostawał minuty, tylko kiedy skoro na ławce roi się od przeciętniaków jak Gomes