0

"perspektywicznych" to my mamy Rafinhe , Denisa i Gomesa którzy będą jeszcze tacy "perspektywiczni przez 5 lat!! Leszy taki który pogra z 3 sezony niż żaden

0

Już i tak wszyscy z nas leją . Zarząd jest jaki jest i tego nie zmienimy ale skoro kasa w budżecie jest to trzeba ją zainwestować bo nie będzie czego zbierać a Valverde będzie musiał na skrzydle wystawiać Gomesa albo Denisa czy Rafinhe .

0

Nigdy nie byłem zwolennikiem Di Marii , ale gdyby udało się go pozyskać to lepsze niż nic ! Dało by dużo wariantów rozegrania oraz Messi mógłby zostać cofnięty a Dembele grać na prawej stronie jak w Borussi.

18

Zrobią jak z Hartem. Wypożyczą na sezon a potem nie wykupią bo nie mają pieniędzy . I tak "darmowe" wzmocnienie na jeden sezon jest .

0

Trzeba było się skupić na kupnie Thiago na początku okienka ! Bayern pozyskał Jamesa, może był by skłonny do negocjacji. Poza tym tam nie trzymają nikogo na siłę.
A teraz to jesteśmy w dupie . Okienko się zamyka a my dalej nie mamy rozwiazanego problemu z pomocą , a do tego wszystkiego Wymieniliśmy Neymara na Dembele .
Czy jest ktoś kto uważa że ta kadra jest silniejsza niż rok temu ?
Dalej mamy pełno średniaków którzy po wejściu na boisko nabijają sobie minuty do statystyk

22

Artykuł taki z tych lepszych

3

Coutinho byłby świetnym transferem ze względu na jego uniwersalność i kreatywność. Dałby nam dużo możliwości w ustawieniu : mógłby zająć pozycję Iniesty ale również Neymara dzięki czemu można by cofnąć Leo.

0

Oby to była ściema i Gomes był na wylocie z klubu :]

3

Transfer jak najbardziej potrzebny - pamiętajmy tylko że gość ma 20 lat i nikt nie zastąpi Neymara 1:1 , oraz o tym że Neymar w swoim pierwszym sezonie w Barcy nie powalał na kolana ,więc oby oczekiwania go nie przerosły.

Do tego po tym transferze uzupełniliśmy powstałą lukę ale głównego problemu z kreatywnością naszej lini pomocy dalej nie rozwiązano. Dalej nie mamy kreatora na miarę BARCY a pomocników w kadrze w brud

0

Rezerwowy , w pierwszym składzie grał tylko na Pucharze Konfederacji. Poza tym reprezentacja Niemiec ma dużo takich zawodników jak właśnie Goretzka czy Ginter albo Draxler którzy są średniakami

0

Goretzka - jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników ostatnich czasów . Niech go bierze za darmo jakiś Bayern a i tak zgnije tam na ławce i skończy w jakimś średniaku Bundesligi

0

Gdybyśmy potrafili się dogadać z klubami a nie samymi zawodnikami to nasza kadra liczyła by teraz ze 40-stu piłkarzy...

0

Teraz to my będziemy grali anty-futbol i wystawiali środek pola Masche-Paulinho + Rakitic.

1

Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy jest taka sama jak Korony Kielce . Denis dał dobrą zmianę w pierwszym meczu i nic to nie dało dalej ława , szkoda bo skoro ze słabej gry się wyciąga wnioski ( Deulo ) to powinno to iść w obie strony . A tu nagle ulubieniec publiczności - gość który zagrał 3 minuty w presezonie Gomes

10

Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy dopiero powala...

2

Ze Deulofeu będzie Neymarem to nikt się nie łudził , ale każdy gracz w zespole powinien coś wnosić , a nie tylko stopować każdą akcję oraz podawać na 5m w bok albo do tyłu - Drugi Rakitic .

0

Nie powołał Gomesa ale oferty innych klubów za niego odrzucają . Niech ktoś się opamięta....

0

Jak dla mnie Paulinho może przyjść ale tylko jeżeli pozbędziemy się Rakiety za jakies 50-60 mln . Nie dość że zarobimy to jeszcze się wzmocnimy

0

Coutinho również mógłby tak zrobić . Nikt ani LFC ani Totki nie mają interesu w tym aby się osłabiać . A oni na pewno też jeszcze się na rynku uaktywnią

0

Coutinho czy tam Paulinho żadna różnica :) . I tak dopięcie transferów zostawimy na ostatnie dni okienka żeby było ciekawiej

1

Już jesteśmy z nim dogadani . Szkoda tylko że Tottenham jeszcze nic o tym nie wie i nie zamierza negocjować ;)

0

"To nie są leszcze Stefan". Jednak taki młody wilk nie jest jeszcze na poziomie Neya to raz. Zagrał 1 sezon na najwyższym poziomie to dwa. Liga Niemiecka jest na niższym poziomie niż Hiszpańska to trzy. A Kabaretem jest mylenie że gość przyjdzie i z miejsca załata dziurę po Neyu

0

skończy się tak że kupimy Dembele i zamienimy siekierkę na kijek, do tego kupimy Paulinho i nasza pomoc stanie się nagle kreatywna jak nigdy ! Jedyne co cieszy to że Valverde chce Inigo i zaczyna budować od tyłu.

1

Może i nie można po 1 meczu skreślać zmienników ale obudźmy się! Kiedy oni mają się pokazać trenerowi , zaprezentować poziom zbliżony do Barcy , wolę walki o każdy metr boiska jak nie z 2-ligowym Nasticiem ? No chyba nie siedząc na ławce albo oglądając mecze z trybun bo wiele okazji już nie będzie.

Kaszana i tyle.......

78

Lepiej zrobić 2 transfery za 100mln i realnie wypełnić lukę oraz wzmocnić zespół niż robić 4 transfery po 50mln z braku laku!!!!

2

Dembele zagrał 1 sezon n poważnej piłce , nie przekonuje mnie , drybling podwórkowy , długie susy i za długie prowadzenie piłki . Do tego czuje się lepiej w kontrze a Barcy nie miałby tyle przestrzeni.

Oczywiście mogę się mylić...

1

Uffffffffffffffffff

Na razie to talent który zagrał ledwo kilka meczy na najwyższym poziomie i nie jest wart kwoty w granicach 100mln. Po za tym jego styl gry jest podobny do Henry-ego który był piłkarzem wybitnym ale nie na ligę hiszpańską

0

O H.j Ci chodzi chłopie , każdy ma prawo wypowiedzieć się co sądzi o tym czy o tamtym. Skoro oni nie chcieli nawet usiąść do rozmów na temat Verrattiego to teraz pogonić ich w pizdu

0

Teraz zostaję dobrze tą kasę zainwestować. Coutinho + spróbować wyciągnąć Thiago z Bayernu i wyszli byśmy na +. Wiadomo że o Mbappe to plotki tak samo jak o Dembele , obaj są dobrzy z tym że najlepiej odnajdują się jak mają sporo wolnej przestrzeni i w grze z kontry. U nas natomiast dużo okazji takich nie ma, trzeba grać w tłoku i zdecydowanie brakuje im umiejętności gry kombinacyjnej. Ich styl prowadzenia piłki bardziej przypomina Henrego niż Messiego czy Neymara którzy trzymają ją króciutko przy nodze.

1

Tylko żadnego Draxlera czy Rabiot !!! Już wystarczy średniaków w naszym zespole. Postarać się o Verrattiego nawet kosztem zejścia "trochę" z ceny , a jeżeli nie to niech opłacają klauzulę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?