1

Z zawodnikiem dojść do porozumienia nie jest trudno . Z tym że potem na tym się kończy

1

Faktycznie charakterystyka obu graczy identyczna, jestem na tak. A jak się nie uda to kupmy Cheilliniego

0

Jeżeli miało by się to skończyć tak że odchodzi a w jego miejsce przychodzi Sanchez + Thiago, to jadę go spakować. Na siłę nikt nie będzie nikogo trzymał w Barcelonie , nikt nie będzie robił łaski że jednak zostanie i nikt nie jest ponad klubem!!!

12

Pogonić w pizdu. Ściągnąć z powrotem za frajer Alexisa , do tego Thiago i mamy pakę. Pozbyć się Cillesena który rzekomo narzeka i postarać się o powrót wychowanka Ondoi przed którym kariera otworem a i na razie z rolą zmiennika by się pogodził. Wszyscy by na tym skorzystali

0

Z lig topowych tylko w Hiszpani obowiązuja klauzule gdzie można kupić zawodnika bez negocjowania z klubem ( i jakoś niewolnictwa nie ma ). Skoro można to obejść jak Real i dać takie klauzule które odstraszają to trzeba to wykorzystać. A kwotę wyższą raczej spokojnie można wynegocjować

3

Trzeba było ustawić klauzule na poziomie !!. Real takiemu Ceballosowi ustawił 400mln a my się pukamy w czoło i przy przedłużaniu kontraktu podnosimy o jakieś śmieszne grosze , a przy dzisiejszym rynku kwota w granicach 200mln nie jest żadną cena zaporową. I tu nie chodzi o to że kto nie chce gra c u nas to może odejść czy inne pierdoł , ale o to że to my powinniśmy dyktować warunki tak jak inne zespoły prowadzą "negocjacje" z nami

1

Sprzedać do PSG za 100mln + Verrattiego ! Ściągnąć Sancheza z powrotem bo kończy mu się kontrakt i gitara.

0

Czyli kiedy ma przekonać trenera że warto na niego postawić ? Siedząc pół sezonu na ławce i grając w PK z ogórkami. Jak się odklei od ławki w sezonie na 10 spotkań to będzie sukces i super alternatywa dla tridente

0

Jestem w szoku że tak szybko i sprawnie udało nam się dopiąć ten transfer - chyba że opłacili klauzulę 50mln :D

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to że zarząd myśli iż kupi takiego Semedo za 35mln , przesunął Roberto do linii pomocy i nasze problemy się skończą . Obym się mylił bo to będzie tragedia

3

Jak dla mnie to właśnie kogoś takiego potrzebujemy za Ivana. Waleczny , zadziorny i przez całe 90minut przemieszcza się z jednego pola do drugiego. Brakuje nam w pomocy kogoś kto zawsze wstawi nogę i pokaże taką ambicje. Idealne uzupełnienie dla Busiego i Iniesty/Verrattiego

4

Żaden Ceballos , Paulinho czy cud i poprawa formy Gomesa nie zbawią naszej pomocy !! Nam jest potrzebny ktoś pokroju Verrattiego bądź Thiago a jako alternatywy jakiś Erikssen. To jest minimum przy wieku Iniesty.

0

Pewnie by był , tyle że nie grał przez cały sezon i jest po ciężkiej kontuzji , więc cieżko oczekiwać żeby był naszym zbawieniem pomocy. Do tego nie jest to jego pierwszy uraz i jeżeli nie teraz to skończy marnie

3

Tak to już jest że ludzie z wiekiem "zazwyczaj" dojrzewają - natomiast na umiejętności piłkarskie się to nie przekłada

0

To jest oczywiste że się nie nadaję na Barcelonę , Nie poradził sobie w Hiszpani nawet na wypozyczeniu , w Evertonie jedyne co mu wychodziło to dośrodkowania. W Milanie poszło mu trochę lepiej , teraz na ME-U21 nie pokazał nic szczególnego i biorąc pod uwagę cały skład Hiszpanów był jednym z najsłabszych i od razu powrót do Barcy ? Nie zdziwię się jak wykupimy go za 12 mln a sprzedamy za 14 i to jeszcze będzie się trzeba napocić - jakby nie było co robić podczas tego okienka

2

Genialny pomysł żeby o sile naszej drugiej lini stanowił duet Rakitic - Paulinho . Dwóch takich kreatorów gry to nie ma nikt

0

Ciekawi mnie cofnięcie Messiego na pozycję klasycznej 10 która w Barcelonie nie istnieje w obecnym systemie gry . Ale system 4-2-4 z dziurawą obroną i super kreatywnymi i biegającymi 2 pomocnikami mnie przekonuje

2

Przykro czytać....

0

Moze i nie ale transfery jak najbardziej realne w naszym zasięgu finansowym. Bo zeby sciagnac w jednym okienku Bellerina , Verrattiego oraz Dembele to potrzeba paru szejków .

0

Ściągnąć za bezcen z powrotem Alvesa , dać kontrakt na 2 lata i wtedy mamy czas na znalezienie następcy . Do tego Verratti albo Thiago na środek pomocy . Na skrzydło do rotacji Deulo albo Keita Balde. Ściągnąc Ondoe z Ajaxu który by przy Ter-Stegenie dojrzał a i na początek by mu starczył PK. Na środek obrony przyjdzie za grosze Mina. Kadra pełna a kasa na Bellerina się uzbiera

3

Skończy się tak że zamiast kupić Verrattiego - kupimy kogoś z kreatywnością Rakiticia i będziemy próbowali "opanować świat".
A zapomniałem przecież że Iniesta podpisze nowy kontrakt i da radę "sam" a Gomes zacznie grać dobrze jak w domu na skrzypcach, no i przecież mamy następców 2-ójki ( Xavi - Iniesta ) Rafinhe i Denisa

2

To jak cały sezon u nas :D

0

Też zazdroszczę , tylko niestety młodzi zawodnicy widzą jak skończyli u nas Munir , Denis , Bartra czy Halilovic . Nie ma póki co perspektyw.

1

Za darmo to brać w ciemno . Gość pojedzie na MS do Rosji , gra regularnie w kadrze Brazyli , interesuje się nim sporo klubów . Nie wypali trudno - opchniemy do Chin za 20mln euro w promocji i kasa za frajer . A tak to tylko od nas ciągną a my dalej się dajemy

2

Jedyną alternatywą dla Verrattiego mógłby być Thiago - reszta nas tylko pogrąży

1

Brać 35 w ciemno , zmiennych i tak nikt nigdy nie zobaczy . A skoro ma zostać u nas Denis to dla Gomesa miejsca nie będzie . Verratti jest dla nas niezbędny! A Gomes siedząc na ławce wartosci swojej nie podniesie, nie jesteśmy Realem zeby sprzedać rezerwowego za 70-80 mln tylko puścimy go z rok za 20

1

Ilu było u nas wychowanków którzy mieli świetlaną przyszłość w Barcelonie , a ilu z nich zrobiło w niej karierę . Nie a co się dziwić że chłop bierze milion zamiast szukać gruszek na wierzbie. Mógłby zostać kiedyś następcą Puyola - jak i równie dobrze skończyć w Herkulesie Alicante. A tak jak mu się nie powiedzie w City to i tak kilka milionów na koncie będzie

0

Że środek pola jest nasza najsłabszą formacją to widział w tym sezonie każdy ! Czyli logiczne jest aby pozbyć się co najmniej 2 zawodników i wymienić ich na chociażby jednego który z marszu wskoczy do pierwszej 11-stki ( Cou , Thiago , Verratti ) bo tutaj ilość nie idzie w jakość a żaden z obecnych graczy w przyszłym sezonie nas nie zbawi

0

Interesowaliśmy się nim zanim trafił do Ajaxu. Ale zaoferowali mu "podobno" Barce B , więc skoro wtedy wolał iść się rozwijać do Ajaxu to czemu teraz miał by przychodzić siedzieć na ławie w tak młodym wieku. Poza tym u nas nie stawia się już na młodzież .

0

Za 30mln to szukać kupców i sprzedawać zanim ktoś się rozmysli! Dołożyć 15 i kupić grajka który będzie brał na siebie odpowiedzialność za rozegranie piłki oraz dryblował w stronę bramki rywala a nie swojej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?