0

@Kuczek Jako że jestem kierownikiem w sklepie który się znajduje w Galerii, to na 90% druga połowa mają. Przecieki są że 18 albo 25.

2

@Hiacynk Mojego imiennika Kluiverta , oczywiście z rynku.

3

@Messibestplayerintheworld Super. 5 lat temu gość był słaby i po 5 latach nadal jest słaby. Ot cały raport

2

@BarcaInfo "Złapał Pana Boga za nogi" to musi się wykazywać . I mimo iż umiejętności za małe na ten klub, to jedyne co może piłkarz zrobić. Ciężko trenować , gryźć trawę na boisku i wtedy nawet taki ktoś potrafi się odnaleźć.

1

@kulka w 90% filmy mają budżety takie że nie da się przełożyć książki w pełni. Co nie zawsze oznacza złą ekranizacje. Wyluzuj, poza tym nikt nie każe Ci oglądać czegoś co Ci się nie podoba...

0

@Kengo Filmik świetny. Ale można by taką składankę zrobić z połową napastników w La Liga...

1

@damiano16398 Łaskawe te Juve , odda nam Pjanica ( 30 lat ) za Arthura ( 23 ).

1

@Arkon z ciekawych wiadomości zabrakło ważnej informacji że jest to klub bardzo młody bez ogromnej historii bo powstał w 1970

0

@sidzej Nie bo pewnie że dotyka. Wiadomości człowiek na spokojnie obejrzeć nie może. Mielone by na obiad opierdzielił a tu łopatka bo 22 zł za kilo. Ale tuptusi mniej zaczepia na mieście bo 500+ mają darmozjady.

0

@Hiacynk Patrząc czysto pilkarsko to że starej gwardii tylko Raul i Beckham.

4

@sidzej Zgadza się. Ale nie można tak generalizowac. Są też tacy którzy mają gdzieś politykę i kto jest aktualnie przy korycie.

0

@SeeleyBooth Powiem dalej to samo. Kimmich i Foden są wychowankami swoich klubów. Pep ich wcześniej nie szkolil ale w klubie byli na pewno obserwowani nie raz. Co innego wychowanek danego klubu które.j da się szansę na podstawie raportów i obserwacji w rezerwach np. A co innego zawodnik kupiony za miliony który gra pierwszy sezon w seniorach

0

@Hiacynk No są ważniejsze i to wiadomo. A jaka według Ciebie jest przystępna cena ?

1

@SeeleyBooth Pełna zgoda. Różnica jest taka jednak , że ten trener go znal na wylot. To nie był jakiś tam talent z wypizdowa. Tylko gość który przeszedł przez kilka szczebli w Barcelonie i był prowadzony przez tegoż właśnie jegomoscia.

1

@Coutinho007 Jak każdy piłkarz który odpali w wielkim klubie . To normalne że jak odpali to cena pójdzie do góry. Ale tu jest kwestia tego JAK ODPALI. A nie tacy od nas zamykali z podkulonym ogonem .

2

@Chwytliwy Takich graczy jest zdecydowanie więcej. Ogólnie miałby u nas strasznej ciężko nie tylko przez język. Jest młody i presji mógł by nie wytrzymać, ogólnie jestem ostrożny co do Włoskich talentów. I myślę że taki Sensi, Zaniolo czy Chiesa nie dali by sobie u nas rady.

0

@Khajio W tym momencie jest Busi , ale rozmawiamy o zastąpienie go. On nigdy nie był demonem szybkości , a latka lecą. De Jong z kolei może grać na tej pozycji ale to zależy od tego czy trener nie widzi to wyżej

2

@sendesara z tym Panem to się spoznilismy. Trzeba było go brać z Atleti . Teraz to już musztarda po obiedzie :)

1

@Coutinho007 Też mi się podoba gra Francuza ale jednak Tonali to typowy pivot ,a Aouar nie.

0

Czy popieracie zainteresowanie Tonalim? Oczywiste jest że potrzebujemy zawodnika za Busiego , kwestia tego czy tym kimś mógłby być właśnie Tonali lub ktoś kogo mamy już w kadrze, A może jakiś inny zawodnik?

@Janiama @Hiacynk @Chwytliwy @Khajio @Arkon

5

@Veb1233 Tajemnica incydentu Pepe ziemniaka na graczu Getafe się wyjaśniła. Skopal go po plecach bo mu się przypomniało co mu Messi powiedział...

0

@FCB24 Quaresma. Chociaż w Barcelonie myślę że się pospieszyli ,patrząc na to że dzisiaj zawodnik może się 3 sezony aklimatyzowac i według niektórych jeszcze odpali.

1

A to Ci niespodzianka...

0

@Gaucho Jego komentarz to dno. Ale co do Semedo to nie ma go za co chwalić. Zaraz dojdziemy do momentu że robi progres bo biegać umie prosto....ale w 4 sezonie to wam pokarze.

3

@msmsms Gdyby w tamtym sezonie był VAR to nie mieliby swojego 1 mistrzostwa na 10 lat . Skończyło się tak jak skończyło , ale zbliżylismy się na 1 pkt i emocje były do końca.

0

@Colon Chodź goni nas czas.

1

@NaFazieHitman Nie każdy jeden potrafi księżyc zawinąć.

0

@Kapitan hawk Najśmieszniejsze że przed Leo liderem był napastnik z duszą 10 Benzema:)

0

@Hiacynk Jak bez Messiego to Tevez , Aguero i Riquelme

1

@Chwytliwy Wiadomo , na Podlasiu to tylko chleba i bimbru jest pod dostatkiem;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?