PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuczek Jako że jestem kierownikiem w sklepie który się znajduje w Galerii, to na 90% druga połowa mają. Przecieki są że 18 albo 25.
2
@Hiacynk Mojego imiennika Kluiverta , oczywiście z rynku.
3
@Messibestplayerintheworld Super. 5 lat temu gość był słaby i po 5 latach nadal jest słaby. Ot cały raport
2
@BarcaInfo "Złapał Pana Boga za nogi" to musi się wykazywać . I mimo iż umiejętności za małe na ten klub, to jedyne co może piłkarz zrobić. Ciężko trenować , gryźć trawę na boisku i wtedy nawet taki ktoś potrafi się odnaleźć.
1
@kulka w 90% filmy mają budżety takie że nie da się przełożyć książki w pełni. Co nie zawsze oznacza złą ekranizacje. Wyluzuj, poza tym nikt nie każe Ci oglądać czegoś co Ci się nie podoba...
0
@Kengo Filmik świetny. Ale można by taką składankę zrobić z połową napastników w La Liga...
1
@damiano16398 Łaskawe te Juve , odda nam Pjanica ( 30 lat ) za Arthura ( 23 ).
1
@Arkon z ciekawych wiadomości zabrakło ważnej informacji że jest to klub bardzo młody bez ogromnej historii bo powstał w 1970
0
@sidzej Nie bo pewnie że dotyka. Wiadomości człowiek na spokojnie obejrzeć nie może. Mielone by na obiad opierdzielił a tu łopatka bo 22 zł za kilo. Ale tuptusi mniej zaczepia na mieście bo 500+ mają darmozjady.
0
@Hiacynk Patrząc czysto pilkarsko to że starej gwardii tylko Raul i Beckham.
4
@sidzej Zgadza się. Ale nie można tak generalizowac. Są też tacy którzy mają gdzieś politykę i kto jest aktualnie przy korycie.
0
@SeeleyBooth Powiem dalej to samo. Kimmich i Foden są wychowankami swoich klubów. Pep ich wcześniej nie szkolil ale w klubie byli na pewno obserwowani nie raz. Co innego wychowanek danego klubu które.j da się szansę na podstawie raportów i obserwacji w rezerwach np. A co innego zawodnik kupiony za miliony który gra pierwszy sezon w seniorach
0
@Hiacynk No są ważniejsze i to wiadomo. A jaka według Ciebie jest przystępna cena ?
1
@SeeleyBooth Pełna zgoda. Różnica jest taka jednak , że ten trener go znal na wylot. To nie był jakiś tam talent z wypizdowa. Tylko gość który przeszedł przez kilka szczebli w Barcelonie i był prowadzony przez tegoż właśnie jegomoscia.
1
@Coutinho007 Jak każdy piłkarz który odpali w wielkim klubie . To normalne że jak odpali to cena pójdzie do góry. Ale tu jest kwestia tego JAK ODPALI. A nie tacy od nas zamykali z podkulonym ogonem .
2
@Chwytliwy Takich graczy jest zdecydowanie więcej. Ogólnie miałby u nas strasznej ciężko nie tylko przez język. Jest młody i presji mógł by nie wytrzymać, ogólnie jestem ostrożny co do Włoskich talentów. I myślę że taki Sensi, Zaniolo czy Chiesa nie dali by sobie u nas rady.
0
@Khajio W tym momencie jest Busi , ale rozmawiamy o zastąpienie go. On nigdy nie był demonem szybkości , a latka lecą. De Jong z kolei może grać na tej pozycji ale to zależy od tego czy trener nie widzi to wyżej
2
@sendesara z tym Panem to się spoznilismy. Trzeba było go brać z Atleti . Teraz to już musztarda po obiedzie :)
1
@Coutinho007 Też mi się podoba gra Francuza ale jednak Tonali to typowy pivot ,a Aouar nie.
0
Czy popieracie zainteresowanie Tonalim? Oczywiste jest że potrzebujemy zawodnika za Busiego , kwestia tego czy tym kimś mógłby być właśnie Tonali lub ktoś kogo mamy już w kadrze, A może jakiś inny zawodnik?
@Janiama @Hiacynk @Chwytliwy @Khajio @Arkon
5
@Veb1233 Tajemnica incydentu Pepe ziemniaka na graczu Getafe się wyjaśniła. Skopal go po plecach bo mu się przypomniało co mu Messi powiedział...
0
@FCB24 Quaresma. Chociaż w Barcelonie myślę że się pospieszyli ,patrząc na to że dzisiaj zawodnik może się 3 sezony aklimatyzowac i według niektórych jeszcze odpali.
1
A to Ci niespodzianka...
0
@Gaucho Jego komentarz to dno. Ale co do Semedo to nie ma go za co chwalić. Zaraz dojdziemy do momentu że robi progres bo biegać umie prosto....ale w 4 sezonie to wam pokarze.
3
@msmsms Gdyby w tamtym sezonie był VAR to nie mieliby swojego 1 mistrzostwa na 10 lat . Skończyło się tak jak skończyło , ale zbliżylismy się na 1 pkt i emocje były do końca.
0
@Colon Chodź goni nas czas.
1
@NaFazieHitman Nie każdy jeden potrafi księżyc zawinąć.
0
@Kapitan hawk Najśmieszniejsze że przed Leo liderem był napastnik z duszą 10 Benzema:)
0
@Hiacynk Jak bez Messiego to Tevez , Aguero i Riquelme
1
@Chwytliwy Wiadomo , na Podlasiu to tylko chleba i bimbru jest pod dostatkiem;)