1

Nie mamy skrzydeł, nie mamy kasy żeby kogoś kupić na skrzydło. To może lepiej dziadzia Pedro wziąć na 1-2 latka i posmiga sobie zerowym praktycznie kosztem. Do tego nie będzie się musiał aklimatyzowac.

0

@MichalZZZ Próbowałeś kiedyś zagrać pół- amatorskim klubem z 5 czy 6 ligi Angielskiej ? To dopiero jest rozgrywka. Mi po parunastu sezonach udało się dotrzeć aż do Championship

0

@AmigoBlancos Stosunek do drużyny by się nie zmienił. Wiadomo że bycie kibicem nie zawsze jest śmietankowe. Ludzie odpowiedzialni powinni polecieć i zostać dożywotnio zdyskwalifikowani. Klub zdegradowany o kilka lig niżej. I nie ma znaczenia czy to Barca, Juve czy Elevator Kaborno....

0

@Arkon Ja bym im oddał Cou lub Dembele i Rakitica za Pogbe. Arthur jest jednak przy w/w panach piłkarzem który może jeszcze "zaskoczyć "

0

@Kapitan_SW Dostał kilka meczy , trochę ogonow no i wypożyczenia do innych klubów PL. W Chelsea trudno mu było o szansę bo zawsze był ktoś lepszy. A pokazał się dopiero w Evertonie, który to że facto wykupił. Nie neguje tego że jest świetnym napastnikiem, ale w momencie transferu do Chelsea brakowało mu umiejętności.

0

@Hiacynk Pewnie przez pryzma5 tego że nie poszło mi w Chelsea. Miał być nowym Drogba a wyszło jak wyszło...

0

@VenoM No bardziej chodzi o to ze plotki byly i beda , ale po co plotkowac o czyms co aktualnie zdarzyc sie nie moze na 100%

0

Nie wkurza was to że Arabusy jeszcze nie przejęły oficjalnie Newcastle ( oczywiście niby formalności +sprzeciw kilku organizacji) a już maja 100 nowych zawodnikow, 200 celow transferowych i nowego managera ( Pochettino ) ?

0

@Arkon Grał , jednak Pep wolał stawiać na Strelinga gdy obaj byli zdrowi. No i ta kontuzja...

0

@YoNoEntiendoNada Życzę mu na prawdę dobrze ale te stwierdzenie że ma umiejetnosci jest śmieszne. Nie pokazał nic w klubie z topu bo nigdy w takim nie grał. 2 poważne kontuzje mu nie pomogły ale fakty są takie że pierwszoplanową postacią w Napoli nie był. Wypadł marnie w porównaniu do Higuaina w Neapolu, nie pokazał nic na turniejach z reprezentacja, nie grał nigdy w 1/4 CL . NA razie to taki typowy średniak na zespół walczący co najwyżej o udział w pucharach

0

@PatrychoO Kazdy film mozna obejrzec. Ale w dzisiejszych czasach szkoda go na tv kiedy jest więcej reklam niż filmu.

0

@Arkon Ja zdecydowanie wolę Sancho. Jednak obawa jest spora , ponieważ z BVB już nie tacy odchodzili i kończyli marnie wracając z podkulonym ogonem. Odeszli zdobywać świat A okazało się że Dortmund to ich szczyt: Sahin, Kagawa, Goetze, Mkhitaryan . Jedynie napastnicy jak Lewy czy Auba trzymają poziom , reszta kończyła tak sobie.

0

@PatrychoO same nowości...

0

@Messibestplayerintheworld Solidnie sobie na nie zapracował...;)

1

@Chwytliwy Gdzie Kaka A gdzie Iniesta.? Nawet w reprezentacji Kaka nie ma podjazdu do Andresa. Widać to szczególnie po transferze do Realu . Nikt nie powie że Kaka zapomniał jak grać w piłkę, po prostu znalazł się w towarzystwie gdzie nie był pierwszoplanową postacią i wyszły pewne mankamenty. Nawet licząc swój prime KAKA jest po prostu słabszym zawodnikiem.

0

@BarcaInfo To jasne , ktos zawsze na trybuny wysłany byc musi...

0

@Kwiatek67 Grunt żeby był przydupasem CR-a , no i w prasie musiałby mówić ze jest najlepszy itp itd bo inaczej by go do ławki przyspawali.

5

@Hiacynk Oj do dzis nie moge przebolec wymiany na Ibre. I chodz Zlatan technicznie stoi na wysokim poziomie to jednak przez warunki wygladał czasem jak kloc. Eto'o za to zjadał go zaangazowaniem i motoryka tez nie ustepujac w dryblingu.

1

Ogólnie nie chcialbym o nikogo autografu , poniewaz nie uwazam tego za cos cennego.
Co innego zbicie piony czy gadka.
Z zawodników widzialem większosc pilkarzy Barcelony od czasów Kluiverta az po dzisiejsze z Messim i spolka.
Do tego reprezentacja Del Bosque , repra portugali na otwarcie Narodowego.
Tomasz Adamek, Mamed , Krzysiu Hołowczyc , Marcin Gortat.

Z naszych celebrytów to praktycznie większosc jako ze pracowałem za siura w objazdowej gastronomii :) : Zenek , Doda , Stachursky, Maryla czy pijany Krzysiu Krawczyk.
z Najnowszych to koncerty Korteza czy Pawła Domagały
A piona zbita z Grubsonem, Paluchem i Peja

Do tego kilku naszych prezydentow i nasz Jan Paweł II

0

Z tych nudów ludzie są w stanie stać godzinę w kolejce po piwo aby zaoszczędzić 20-30 zł, albo zwiedzić miasto w poszukiwaniach....masakra

0

@LuisSalvano Barcelona to nie klub do spełniania życzeń zawodnika czy agenta. Gdyby się tym sugerować to co okienko każdy zawodnik by zmieniał otoczenie żeby prowizja leciała. Czasy są jakie są i NIC nie wskazuje na to aby klubu sobie szastaly kasą na lewo i prawo, bo ktoś jest gdzieś niezadowolony albo potrzebuje kasy na kogoś i innego.

1

@Chwytliwy Szkoda to jest jak teściowa do studni wpadnie. Nie oglądasz Ekstraklasy to co Cię to interesuje ? Nie oglądaj i już.

0

@LuisSalvano Juz tak czysto hipotetycznie , czyli tak samo jak opierasz swoje wyceny i teorie oraz różne warianty.

Skąd pomysł że ktoś będzie chciał tych zawodników od nas kupić ? To raz
Zawodnik musi się zgodzić na odejście! To dwa

Już poprzednie okno pokazało że zmusić nikogo nie można ( patrz Rakitic ) czy nie zawsze znajdą się chętni na kuno ( patrz Cou )
Żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników nie błyszczał formą w zeszłym sezonie ( lekko mówiąc) , najlepiej wyglądał szklany Rafinha

Więc idąc dalej skoro nikt nie błysnął oraz mamy kryzys i kluby jeszcze mniej chętnie będą wydawały pieniądze, to jak znaleźć kupców na cały szrot z zespołu kiedy nie mogliśmy ich sprzedać w czasach bardziej sprzyjających???

0

@Colon Zdecydowanie , polecam ;)

0

@Colon Ascetoholix - Suczki, na na na na. ????

2

@Gaspar Wiadomo czymś auto trzeba było szorowac.

0

@arda Jasne. Wezmą od nas kaleke Dembele i dziadka Rakitica w zamian za Pogbe i pełnią szczęścia

0

@BarcaInfo Nie ma się co dziwić. W Segunda podwyżek raczej nie dostaną...

0

Od razu widać po stylu gry jego drużyn że to wychowanek Barcelonskiej szkoły.....

1

@Chwytliwy Mocno naciągane pytanie. Myślę że pojedynku Lewy vs Auba nikt nie przebije przez kilka lat . A co do młodych, Zirkzee z Lewym szans nie ma , a granie ogonow gdy Haaland jest jedynym napastnikiem BVB to marny pojedynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?