0

@joloskyy Atalanta jeszcze gorzej radzi sobie w lidze A liga mocniejsza nie jest

0

@Kettger z Bayernem wyglądali strasznie kiepsko

6

Zamknęli szkoły na 2 tygodnie, kina , teatry , biblioteki. A otwarte są Galerie handlowe gdzie spotkać się mogą wszyscy bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania . W przypadku zarażenia lokalizacja osób z którym dany osobnik miał styczność jest niemożliwa w przeciwieństwie do np takiej szkoły. Nie rozumiem tej decyzji kretynow

1

@AmigoBlancos Pusty rok ? Nic z tych rzeczy ! Mistrzostwo dla wsystkich ekip które są obecnie liderem przy rozegraniu przez wszystkie ekipy w lidze równej liczby kolejek!!! Przykro mi że jesteście frajerami i sami oddaliście lidera ale cóż , taki jest świat. A teorie spiskowe na korzyść Barcy w lidze gdzie jej głową jest kibic Realu ? No proszę Cię...

2

Na Camp Nou taki piknik że nikt nie zauważy brak kibiców. A zawodnicy nie będą narzekać na gwizdy.

0

@Hiacynk Oby w Hiszpanii nie czekali aż Real wróci na prowadzenie w tabeli :)

1

A trzeba było kupić kontener płynu do dezynfekcji i sprzedawać butelkę z 300% narzutem... Człowiek się zawahał i inni spijają śmietankę.

1

@FDJ Zgadza się. Jednakże indywidualne popisy którymi raz po raz raczył na boiskach Eredivisie miejsca nie mają. A chyba nie zapomniał jak minąć rywala , wejść między 2 czy zagrać piłkę prostopadla ?

0

Zadna nowina bo w naszej kadrze to spada każdemu. Jednym z powodu wieku a innym z powodu słabej formy...

0

Wiadomo że ma potencjał. Nie ma znaczenia na jakiej gra pozycji gdy zanikają jego wetrykalne wejścia. Umiejętność przeniesienia ciężaru gry i zagubienie linii pomocy przeciwnika. W Holandii gdy miał słabszy mecz to raz że przechodzili to bez echa A dwa ze i tak Ajax ogrywal jakiś Exelcior czy inne wynalazki i nikt i tym nie pamiętał. U nas presja jest zupełnie inna i przekonał się o tym nie jeden...

11

Zostawcie tego Emersona w Betisie. Niech się chłop ogrywa , to dopiero 1 sezon. Pojedzie na igrzyska, również nabierze doświadczenia . A jednego który miał 1 dobry sezon już od nich wyciagnelismy...

0

@Chwytliwy Jednak notuje sporo nieudanych dryblingow czy strat. Już Dembele irytowal swoimi stratami a przychodził z lepszej ligi i miał lepszą skuteczność dryblingu.

1

@SeeleyBooth Braga a La Liga to jednak zupełnie inny poziom. Do tego jego skuteczność dryblingow również nie powala. On tu nie przyjdzie jako gotowy gracz, tylko się uczyć

0

@Transu96 KSW to głównie Mamed. Pudzian to tak dla szumu tylko.

0

@DaPi Zgadza się. W dalszym ciągu strata bramkarza ma się nijak docodrabiania wyniki. Oczywiście mam nadzieję że nie odrobia ale tyle ma na znaczeniu tu Alisson co choroba masażysty

1

@Criss18Barca Było. Więc na 2 strzały mógłby stać nawet Karius . Chce żeby Liverpool odpadł ale oni się bronić nie będą więc strata Alissona to żadna strata.

0

@BarcaInfo Co to ma za znaczenie gdy Atletico nawet u siebie nie strzelało na bramkę.

2

@Kidd Pewnie jakiś dziadzia 70+ z Alzheimerem.

0

@itmustbejoke Jednym z lepszych był Portugalia Holandia w 2006 , tyle kartek i śedzia zupełnie nie "panował" nad tym co się dzieje na boisku, a jeden gracz chyba 3 żółte kartki dostał...

0

@Geble 90% wszystkiego jest z Chin :) .Wiekszosc firm zakłada tam fabrykiwiec elektronika , ciuchy itp przechodza przez ręce chińczyka który zapierdziela jak mały robot . Grunt to mieć pomysł co sprzedawac i kupic tego sporo aby koszt transportu był jak najmniejszy i cena hurtowa .

4

@deyna2018 Zeby Ci się opłacało musiałbyś mieć zapotrzebowanie na coś co chciałbyś sprzedawac i kupic cos hurtowo. Przeciez kazdy głupi moze sobie zamowic cos z Aliexpress , wieć albo trzeba trafic do tych leniwych albo grupy w podeszłym wieku.

0

Rozumiem że fajnie zagrała dzisiaj Chelsea ale nie popadajmy w paranoję . Zdarza im się grać fajną piłkę ale jak graja z lepszym rywalem jak Bayern czy nawet słaby Manchester to wszytko w plecy i tyle z ich gry.

0

@msmsms Nikt o zdrowych zmysłach by się tam chyba nie pchał, kiedy tyle bydła tak się kisi...

0

@barcowy1899 Wypożyczyli gdzieś za 8 melonów żeby dalej nie było komu grać

0

Już chyba naprawdę nie ma o czym pisać, skoro pojawiają się takie przesadzone artykuły o gdybaniu....

0

Ja tam bym wolał żeby dziś zagrał Mendy przewidywalny do bólu , jeden zwód z lewej na prawą i wrzutka na ślepo słabszą nogą. Marcelo jest dużo lepszy w ofensywie no i katastrofalny w obronie ale kto miałby u nas wykorzystać jego brak w obronie skoro gramy bez skrzydeł ? No chyba nie Semedo.

1

@Avada Kedavra Przynajmniej nie ma problemu jak w B-klasie i prawie wszyscy zagrają :D

0

@Gaucho Trzeba ale nawet odnowienie tej kontuzji to krótka przerwa. To nie jest poważny uraz a El Clasico to więcej niż mecz.

0

@SinMistico Lepiej zmianę w plecy , niż bramkę. Mamy tak wąską ławkę że i tak połowa musi wejść ;)

3

Jakby miał grać Firpo to również ryzyko :) . A tak jakby coś to wejdzie z ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?