0

@Encore Do tego nikt mi nie wmówi że w takim Leganes się strzela łatwiej bramki niż w Barcelonie gdzie tych sytuacji potrafi być 18x więcej

1

@Avada Kedavra Prince nasz kosztował mniej ale nikt z nim oczekiwań poważnych chyba nie wiązał ? Martin kosztuje ile kosztuje ale gdy go sprzedamy za około 10-12 mln to będą wszyscy zadowoleni. Setien chciał napastnika to dostał. Sprawdzony w La liga , ma 6 bramek w tym sezonie a jak coś dorzuci to nawet wyjdziemy na zero i oczekiwania powinny być podobne.

0

@sonek Jakby ktoś miał to już dawno by była upubliczniona. Jedyne dowody na razie to konta w portalach społecznościowych i że ktoś coś usłyszał.

1

Ja bym nie porównywał Princa do Braithwaita . Po pierwsze Kevin to nie był i nie bedzie napastnik. Walory motoryczne oby panów są nie do porównania. Martin grał w lidze angielskiej gdzie motoryka jest podstawowym elementem a nie opalał się we Włoszech. Oczywiście nie sprawia to że musi mu się udać , ale "biegał" to on na pewno będzie.

0

Tez afera z tym Bartomeu i tą firmą . Napisałbym umowę na kolanie z datą wsteczną ( miedzy Barceloną a I3 Ventures) o monitorowanie mediów społecznościowych i tyle w temacie.

0

@FC1899Barca Tak jak Lecce ostatnio :)

0

@Hiacynk Jezeli chodzi o emocję to spora przewaga punktowa zawsze je "zabiera" . Jezeli chodzi o poziom to dalej klasyfikacja jest bez zmian. Jezeli by przenieść takie City które pogubiło tyle punktów do Serie A czy Bundesligi to by było liderem.

6

Ogólnie zgadzam się że Lipsk gra dużo lepiej, ale City ostatnio grało 2 klasy lepiej od Totków a skończyło się nie ciekawie. To jest piłka i nie ma znaczenia czy ktoś "sprawia" lepsze wrażenia póki nic nie ma w sieci...

0

@sila101 5-6 a 6-8 to nie duża różnica. Stracimy na pewno ale tak czy siak to napastnik za "grosze" na pół roku

6

Prawda jest taka że to Setien chciał Braithwaita , ponieważ nie chce już być w środku ronda na treningach...

5

@BarcaInfo Kupia za 18 . Sprzedadzą za 10-12. Nie widzę nic złego żeby mieć zawodnika na prawie pół rundy za 6-8 mln. Zwłaszcza że chciał takiego Setien.

0

@Chwytliwy zwracam honor. Mecz do zapomnienia. Żadna z bramek nie padła po składnej akcji. BVB jednak dało radę i zagrali mądrzej niż zwykli

1

@4drian0 Ameryki to Ty nie odkryles. Każdy ma szansę w dwumeczu kiedy do odrobienia jest 1 gol

0

@Chwytliwy Prawie to oni zostali mistrzem Bundesligi. Właśnie o to prawie chodzi. Inter w budowie to jedyny zespół jaki pokonali w LM . Skoro taki Inter był w stanie wsadzić 2 bramki to PSG tez jest w stanie. Do tego przewaga trenerów po stronie Paryża bo jest gość który ma ich większość rozpracowanych .

0

@Khajio Ten Bayern z tym wybitnym charyzmatycznym trenerem którego już tam nie ma , i ten mecz który miał miejsce w 2018 roku? O kurczę na pewno był analizowany

0

@Chwytliwy Jeżeli chodzi o ogórki z Bundesligi to by byli faworytem u siebie. Natomiast jeżeli chodzi o ligę Mistrzów to ostatnie przekonujące zwycięstwo odnieśli u siebie w 2018 roku. Potem , przegrana z Totkami , remis z Club Brugge . Remis z nami i 2 zwycięstwa jednym golem z Interem i Slavia. Nie oszukujmy się, PSG ich powinno zjeść

0

@Chwytliwy BVB ma takie braki w obronie że jak zagrają otwarta piłkę to rewanż będzie o honor.

1

@max1982 nie musisz się kąpać w ortezie:). Ogólnie lepiej ja nosić żeby kolano nie uciekało - np w nocy. Ale jeżeli nie chodzisz , nie wykonujesz gwałtownych ruchów to nie ma problemu.

1

@Bartek22 Może lubią Tomka po prostu:)

0

@NeroTFP Ba , właśnie zapierdzielam do krawcowej aby mi powiększyła torbę starych ciuszkow i pocerowała majtki i skarpetki...

4

@NeroTFP Bida widzę, ale nic oszczędzać trzeba umieć. I do trumny się nada kiedyś:)

0

To chyba jasne że na tym napastniku z Leganes stracimy.ALE Skoro gość ma klauzulę 18-20 mln to jakby co ktoś chciał już by go w Leganes nie było. Chodzi raczej o to , aby stracić jak najmniej. Czyli sprzedać po sezonie za jakieś 10-12 . Wtedy wychodzi że mamy zawodnika do rotacji w ataku za 6-8 mln i to nie jest wcale zły interes. Raz że nie mamy kim grać, dwa że liga jest do wygrania, trzy że Messi gra z przeciążeniem i też musi kiedyś odpocząć.

0

@Chwytliwy Ale ta skutecznością obronionych strzałów to sobie nie pomógł. Co drugi strzal to gol. Problemy z dyscypliną, nie popisał się przy karnych . Nie ma nic co mogło by to bronić

2

@bartekvisca Chłop się w Barcelonie B nie złapał do składu i trener stawiał na 9 pomocnika, to jak miałby się znaleźć w pierwszej drużynie!

0

Wygramy dzisiaj na spokojnie. Mam nowy TV i odkąd na nim oglądam mecze Barcy to jeszcze nie przegraliśmy. Seria trwa od Levante...

0

@jeyx77x Nie zaliczył ani jednego udanego dryblingu. Graliśmy jakby w 10 . Trzeba to umiejętnie zmienić, bo inaczej skończy się tak samo. Niewidoczny Fati i podwojony Messi

0

@LuisSalvano Może dobrze, może nie. W tym momencie Griezmann jest wart więcej niż Lautaro więc to my powinniśmy rozdawać karty. Coś się im nie podoba to klauzula i na razie.

0

@SuperPatsonFCB Fakty są natomiast takie że o ile Live na pewno wygra Ligę. To City jest w grze na pozostałych 3 frontach A Live 2 . Nie wiadomo jak się skończy reszta , A finalnie czy ie wygra Ligę 1 pkt czy 20 pkt to dalej ma się 1 mistrzostwo.

0

@Coutinho007 Właśnie tam będzie Nyom , i o ile wiem że Fati tam wygląda najlepiej to musi szukać zmiany pozycji w trakcie meczu .

0

Kluczowe w dzisiejszym meczu będzie ustawienie Fatiego, lub jego częsta zmiana pozycji. Gra dzisiaj na Nyoma, który fizycznie ma wielką przewagę do tego jest dobry motorycznie. Nie chciałbym żeby to wyglądało jak w meczu z Granada gdzie Graliśmy w 10 bo Fati się odbijal od obrońcy. Musi szukać pozycji poza skrzydłem i zmieniać się z Grizmannem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?