PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quahoo Znaczy na co chcesz czekać aż go ligą zweryfikuje po transferze. Czy zostawić czekać i obserwować aż będzie trzeba wyłożyć 100mln?
0
@sendesara Dokładnie to w tedy grali mecz towarzyski w krajowych składach. Debiutowało chyba z 8 piłkarzy, A Casemiro mimo debiutu w reprezentacji został ściągnięty do Realu B. Potem wypożyczyli to do Porto i Mou po powrocie dał mu szansę
0
@sendesara Był to fakt. To był okres gdzie był przegląd ligi brazylijskiej i grał każdy co miał wpadajacy w ucho przydomek...
6
Casemiro jak przychodził do Realu te, nie miał statusu Wonder kida. Wypożyczyli go do Porto i jak wrócił dostał szansę . Byl też tam nie jaki Lucas Silva który miał takim talentem być, gdzie jest 1 a gdzie 2 teraz? Nie ma co skreslac naszego nowego nabytku skoro kosztował czapkę gruszek
0
@SergioTomas Czyli życzysz mu aby skończył w Sassuolo?
0
Valverde przez cały swój pobyt chciał mieć wąską kadre i nic. Teraz przyszedł Setien który o tym nie wspominał i ciach...
0
@Avada Kedavra Jeszcze był u nas nie jaki Quaresma. Tylko szybko go skreslili
5
Na co Wy narzekacie. Gość jest rezerwowym w Bradze ale załapał więcej minut niż nasi rezerwowi. Taki Perez który w Barcelonie B nigdy nie błyszczał i nikt z nim nadzieji nie wiązał, w reprezentacjach młodzieżowych nie grał . Następny Abel Ruiz który w 3 lidze Hiszpańskiej nie potrafił strzelać bramek A nawet nie był pierwszym zmiennikiem i trenerzy woleli grać w ataku pomocnikami. Taki Trincao przy nich to lepszy materiał na piłkarza! Nie znam go, ale skoro został królem strzelców czym przyczynił się do triumfu swojej reprezentacji to coś musi mieć. Kwota za duża ale cóż argumenty o wychowankach mają się nijak kiedy w Barcelonie B trzeba ściągać napastnika w połowie okna
0
@Janiama Już któryś raz to powtórzę , bardzo dobry zawodnik tylko piłka mu przeszkadza. A tak to wszystko ma...
0
@cat_r37 Zawsze od początku było widać że niczego z niego nie będzie. Zagrał w Barcelonie jeden dobry mecz chyba z Sevilla. A tak to niczego sobą nie prezentowal i niczym się nie wyróżniał.
1
@Pablopicasso27 Z każdego by zrobił potwora. Widać to np po Nabim Keicie który brylowal w Bundeslidze , został kupiony za gruba kasę i gra ogony drugi sezon.
0
Jak City odpadnie z United to będą frajerami roku, tyle setek co mieli w tym dwumeczu to na wszystkie rundy pucharu by starczyło.
0
@normasubiektywna No tak ale lepiej to sprawdzić skoro nas to nic nie kosztuje. Niż ma chłop siedzieć w Bayernie gdzie i tak go nic nie czeka.
0
@kerouac za mało autotuna...
0
@Artsss Było że interesuje się nim Celtic
0
Skoro wiadomo że Bayern nie wykupi Cou , za wypożyczenie zapłaciło grosiakami że skarbonki. To co wam szkodzi aby wrócił i otrzymał 2 szansa gdy niektórzy u nas mają ich 4-5. Wiadomo że tak czy siak kasy nie odzyskamy ale skoro Setien ma na niego inny pomysł to nie widzę przeciwwskazań by wrócił.
0
@Odesseiron Z samego patrzenia człowiek nie wyżyje , a i kota w worku też by nie brał...
0
@Hiacynk Zdecydowanie najlepszą opcją Derby Manchesteru. Wynik pierwszego meczu wynikiem ale tu jest grane o prestiż , finał i coraz gorszy wizerunek Ole. Do tego w składzie City może wyjść Eric Garcia nasz wychowanek , dla mnie idealny następca Pique
2
@Coutinho007 Ale takiego Erica Garcie to by się wyciągnęło z powrotem . Po nim to widać z daleka że papiery na granie ma , szkoda że City go podkradło bo następca Pique idealny
1
@Coutinho007 Przyszedł trener rodak i dalej nic , więc to już raczej po chłopie ...
0
@Felippe96 Moim zdaniem Angel to zmarnowany talent. Gość na początku porównywany do Aguero , technika i drybling ma tylko widać gołym okiem że nie nadaje się do defensywnie grającej drużyny.
0
@D10SLEO W takim Atletico cięzko żeby napastnik strzelał 20 bramek co sezon, kiedy cały klub tyle strzela a napastników jest 4
0
Zeby tak Atletico kupiło tego Cavaniego i wtedy wyrwać od nich Ángel Correa. Gość idealny jako uzupełnienie ataku, waleczny z dobrym dryblingiem i technika do tego potrafiący zagrać na kilku pozycjach w ataku.
0
@Hiacynk Mbappe , Haaland
0
Tak się zastanawiam po co Chelsea walczyła aby móc robić transfery od tego okna skoro nikogo nie kupili ? :)
2
@Kengo Trochę Felixa przypomina :D
3
@barcanawieki No raczej
0
@ViscaBarca123 Mi mówi , widziałem w paru meczach i stwierdzam:
- nie jest to 9 , 90% akcji zaczyna z prawej strony czyli tam gdzie Messi ( w takim razie chyba alternatywa za Pereza)
- nie pamiętam Włocha który by od razu wszedł do ekipy z innej ligi i sobie poradził
- miał być gracz który nie potrzebuje zbytniej aklimatyzacji a tu nawet języka nie zna nikt ani Włocha w zespole
0
@Hiacynk Wyników to on nie miał wyśmienitych. Uratowanie klubu przed spadkiem w takiej lidze to nie jest wyczyn. Tam potrzeba świeżej krwi i nowej wizji.
0
@Chwytliwy To jasne że nikt się nie chce osłabić w połowie sezonu i to jeszcze bez czasu na znalezienie następcy. Ale dawno nie było sytuacji żeby tylu klubom wypadła 9 w tym samym momencie. Man Utd, Totki i my. Każdy wie że szukamy alternatywy.