PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama No połączenia nie było. Brakowało też kogoś takiego jak Arthur kto by tą piłkę umiał w środku przytrzymać , zrobić kółko i rozegrać bo gra był strasznie szarpana. Do tego musimy mieć zawodników w środku jak De Jong którzy pociągnął grę i zagrają bardziej wertykalnie. A co do samego Griezzmanna to wyczekał swoje 2 szansę i wykorzystał jak klasyczna 9 , więc nie rozumiem narzekania . Sporo osób tu broni np. Piątka że nie strzela bo nie ma podań bo to i tamto. Griezz też nie miał podań , dostał 2 i je wykorzystał
0
@bartoszekkk https://allegro.pl/oferta/zestaw-yerba-mate-green-500g-tykwa-bombilla-10x50g-8385131882
Proszę
0
@Janiama Ale my nie graliśmy z zawodnikiem nr 9. Schemat był podobny do meczu z Granadą czyli 2 wysuniętych napastników którzy się zamieniają pozycjami , wychodzą do piłek prostopadłych i pokazują się do gry swojemu wahadłowemu. Tuż za nimi miał być 1 piłkarz który miał ich "scalić" z drugą linią to się nie udało. Plan na mecz nie wyszedł bo była za duża dziura , przeciwnik grał bardzo agresywnie przez co graliśmy daleko od pola karnego no i katastrofalnie słabo zagrał Perez który grał w linii z Griezzmannem.
0
@Coutinho007 Również uważam że Umtiti w formie jest lepszy czysto piłkarsko. Ale takie tezy po Atletico i Granadzie gdzie Umtiti formy nie pokazał , tego nie rozumiem. Zdecydowanie Umtiti też jest bez formy i nie daje argumentów , często wybiera złe rozwiązania . Potrafi się zapędzić w "kozi róg" sam oraz zwleka z podaniem.
0
@Gall Zgadza się to jest argument ale oceniając potencjał przez pryzmat "urody" bramek ? Fakty są natomiast takie że w kluczowych fazach sezonu to albo zawodził albo się leczył.
0
@HassanMubarak To nie wybory Miss Futbolu , więc uroda urodą ale liczy się to co w sieci.
0
@Avada Kedavra Gajos , Fronczewski ale też Kot czy Adamczyk
0
@Cochise Dla mnie zdecydowanie bramka Puiga. Przegrana główka w tym meczu była nie jedna( z tego bezpośredniego zagrożenia nie było ) akcja poszła swoim tempem , zagrania zawodnika Ibizy było za plecy i wprost do Puiga który miał przewagę i był przodem do piłki tylko on zamarzł i dał się wyprzedzić.
0
@socha Skoro cła gra się kręciła w środku pola i była szarpana to normalne że Fati był częsciej przy piłce . Szkoda że tylko same straty z tego były . Jak Messi zniknie na cały mecz i się pod koniec obudzi to KRÓL , jak Griezzmann mimo swojej niewidoczości strzela 2 bramki i daje zwycięstwo to źle.
0
@LeoMessi1994 Jasne że mogą mieć wahania. Ale nie można usprawiedliwiać wszystkiego . Czasem widzę że niektórzy na siłę nie chcą przyznać że ktoś zagrał po prostu słabo.
0
@Chwytliwy No , poprzednie mieli mocne. W LM zwłaszcza jak na kogoś kto aspirowal do wygrania Serie A.
2
@palindrom1 Właśnie o to chodzi z tym Semedo że tu się nie połapał, tu mu nie wyszło, tu w tempo za wolno tu za szybko . Gość byłby dobry jako maratończyk ale piłka mu przy nodze przeszkadza. A strata bramki to wina Puiga, miał spora przewagę w momencie zagrania tylko przysrósłdo murawy i przeciwnik którego krył do wyprzedził. Nie ma co się rozwodzić skąd wzięła się akcja skoro można było zapobiec bramce nie robiąc niczego nadzwyczajnego.
3
Przestancie Wy patrzec na wszystkich przez pryzmat ceny bądź wieku. Na jedno i drugie piłkarz wpływu nie ma. Dla mnie ocena piłkarzy zależy od tego co prezentują na boisku, Fati czy Griezzmann skoro grają w pierwszym składzie to są oceniani za to co wnoszą !!!. Skoro obaj grają w pierwszym składzie Barcelony to nie ma taryfy ulgowej ani wymówek ze ten to ma 17 lat dopiero.
0
W meczu z Ibiza potwierdziły się rzeczy z Granady. Puig i Fati są jeszcze nie przygotowani fizycznie do gry na takim poziomie. Jak rywal gra blisko siebie i nie ma miejsca do gry, oraz jest agresywny w odbiorze to znikają. Fati jak ma więcej miejsca to pokazuje potencjał o co było ciężko wczoraj przy tak wąskim boisku. Parę razy się urwal jak rywal był nie ustawiony . Puig natomiast najsłabszy na boisku . Przerósł do trawy przy bramce do tego nic w kreacji A czasem wyglądało to tak jakby się bał przyjąć piłkę bo ktoś go zaatakuje.
0
@PatrykBarca Jeszcze nie ale to skład przyszłościowy więc wiadomo nie od dziś że jakiś snajper za Luisa przyjdzie.
0
@Cobra303 No jeszcze nie. Ale już zarząd niezadowolony z wyników ale i gry. Nikt się nie spodziewał wesołego autobusu chociaż nie wiem dla czego.
0
@Hakiru Współczuję składu. Żadnego gracza który jest w stanie strzelic 20-30 goli w sezonie.
1
Stawiać dzisiaj domy na Tottenham . Po ostatnich wynikach muszą ograc u siebie Norwich , inaczej Mou zwolnią i nie zdąży zwiedzić dobrze klubowych obiektów
8
Arthur musi dziś wyjść w pierwszym składzie właśnie dla tego że jest lo kontuzji. Ostatnio już zagrał czyli jest zdrowy . Teraz zostaje się przekonać na ile fizycznie jest przygotowany do grania na intensywności Setiena. Czy to 45 czy 70 zobaczymy.
2
@AmigoBlancos Mi w tym roku stuknie 20 rocznica kibicowania i jednocześnie 20 lat temu byłem pierwszy raz na Camp Nou
0
Teraz to może trafić pod skrzydła polskiego Guardioli czyli Probierza :D
0
Jezeli zrobimy jak Bayern z Cou to czemu nie. Wypozyczyc za czapkę gruszek z kwotą wykupu i go po prostu nie wykupić :)
5
@Janiama Dodać do tego warunki pogodowe +eksperymentalny skład i pachnie męczarnią
3
Dajcie Artecie czas. Chłop może ma wizję futbolu jak Pep ale zanim City zaczęło grać swój najlepszy futbol to Guardiola 80% składu wymienił...
1
I gdzie ten Araujo włączony do kadry za Todibo ? Tyle gadania, artykuły A tu ani na treningach ani z kelnerami nie gra.
3
@jeyx77x Carlos Vela, Gio Dos Santos, Nani, Quaresma, Ben Arfa.
0
@Coutinho007 Griezzman wygląda lepiej gdy ma obok drugiego napastnika. Dembele na odstrzał. Zostaje Fati który również może w 2 grać bo grał w kategoriach juniorskich jako 9.
0
@Commando Fakt ale wczasy Dembele w Barcelonie się delikatnie przedluzyly
0
@ViscaBarca123 Tyle z tego że to wróżenie z fusów. Tak samo mógł zrobić karierę w szachach . Umiał grać ale nie grał w nie. Nie potwierdzony potencjał to żaden potencjał
2
@Commando Kilka meczy tam razem zagrali ;) Trzeba by było przejść na 2 napastników i Leo za nimi