PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Wiadomo że okoliczności czyli BAN i ich forma to jedno. Jednak wskoczyli na inny poziom , a dostać szansę też nie jest łatwo i nie każdy by się na to zdecydował. Co innego grać bez presji na zapleczu a co innego w Chelsea
0
@patry295 Baraże im siedzą w głowach :)
0
@Gaucho Dobrze że się nie popłakał przy odbieraniu nagrody :)
1
@Chwytliwy Nie ma się co dziwić że ostatnio nie było skoro prócz Sancho nikt nikogo od nich nie chce.....
3
Gdzie są Ci wszyscy zwolennicy Paco który miał niezły początek w BVB ale nie wygrał rywalizacji na 1 napastnika, mimo iż był jedynym napastnikiem :]
0
@Fabik87 Ależ zapierdziel na tym treningu...
0
Ktoś zadaje pytanie . Czyj transfer sprawił by Ci radość a 38 osób odpowiada nie wiem. Jacyś niepełnosprytni czy co ? Albo pytanie o najgroźniejszego rywala .
0
Teraz jeszcze tylko wystarczy aby Valencia go chciała także szanse na transfer 50 na 50
1
@Janiama Świr to ogólnie pcha się ostatnio gdzie się da . Agent , MMA A teraz podobno dalej walki lub coś w TV , ostatnio Mati Borek coś napomknął.
0
@Janiama No tak po części na pewno powinien raz na jakiś czas obejrzeć kadrowiczów. Ale myślę że więcej by dało gdyby jeździł na mecze zawodników których się waha powołać. Raz że można porozmawiać i zobaczyć więcej. 2 ze dawałoby to tylko motywacji
0
@Katalończyk 99 Real w przekroju roku. Za odpadniecie z wszystkich rozgrywek i te meczarnie po powrocie Zizu ?
0
@Chwytliwy Dokładnie tak jak kolega wyżej Ci odpisał. Każdy piłkarz który aspiruje do kadry Niemiec i chce grać w Europejskich pucharach uciekalby z Schalke. A Ci robią co mogą aby wydusic jak najwięcej
5
@Janiama ma rację. To chyba normalne że skoro w pierwszej części sezonu Alena nie był nasza wiodąca postacią bo praktycznie nie grał. To nagle nie stanie się graczem pierwszego składu. Progralby w paru mniej istotnych meczach , a resztę oglądał z trybun lub ławki. I to bez względu na to co sądzicie bo trenerem jest Valverde i minuty rozegrane dają taki obraz. Na ten moment to Carles mógłby być wiodąca postacią ale Barcy B .
1
@Chwytliwy Dokładnie. Dostał opaskę to powinien się tam kisic do 40-stki.
0
@Eoren Trzeba doprecyzować że chodzi o pierwsza połowę sezonu 2019/2020. Bo jeżeli o cały 2019 rok to Real nie miałby prawa się tu znaleźć
0
Co myslicie o słowach Adriana Mierzejewskego ze Brzeczek powinien jeździć oglądać potencjalnych kadrowiczów ,a nie lansowac się na meczach Bayernu czy Napoli ? Moim skromnym zdaniem ma rację.
1
@Borneo Jak co roku plan.
0
@PieN
Sosnowiec...
0
Strasznie wygląda Leicester jeżeli chodzi o środek pola na połowie przeciwnika. Zero ruchu , każda druga piłka wygrana przez graczy Live. Do tego wszystko grają na skrzydło ,szybkie dośrodkowanie nawet gdy w polu karnym 1 na 3 i nie przygotowany.
0
@skubi99 Jeżeli chodzi o trenerkę to tak.
0
@BarcaInfo
W dupach tym niektórym świeżakom się poprzewracało. Rozumiem żeby wszyscy byli ubrani tak samo ale czepiać się słuchawek , bez jaj...
1
@IronSanHybrid Spoko program był. Ja również uważam że każdy może robić co chce , pić ile chce i nie musi się nikomu tłumaczyć z tego co robi w swoim wolnym czasie :]
0
@Avada Kedavra Nie wszystkie ich kawałki są o policji. Fakt że tego za dużo ale styl rapowania na wysokim poziomie nie to co dzisiejsze autotun'y i inne wynalazki. Taki Kali ma w swoim dorobku pełno dobrego rapu. Co do Łony to się zgadzam ale Pezet , Sokół , OSTR czy Kali to top w Polsce
0
@Avada KedavraCzyli w liście do Mikołaja o rower prosiłeś ;)
1
@Avada Kedavra Tyle , że jak oni rapowali to Ty na groszki mówiłeś "Turlu turlu" ;). Ero to tylko rap....
2
@ksobi Jak bida to tak trzeba....;)
2
@baczmus Nie oglądałeś Ojca Chrzestnego ? . Toć Ty życia nie znasz...
0
@Skaramuczi skoro się odnalazł w stylu grania Pepa w Bayernie to nie ma o czym gadać. Nikt przecież na nim nie będzie opierał środka pola , ale parę razy pokazał kawał roboty po wejściu i jest potrzebny.
2
@SylwekFCB Jeden i drugi mecz to będzie uczta dla miłośników sado maso .
0
@Chwytliwy Jeszcze nie widziałem żeby ktoś mamę dziewczyną nazywał;)