PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Swoją drogą myślicie że United w przypadku 2 porażek w najbliższych kolejkach powinno zwolnić Ole ?
2
@Kapitan hawk To jest jedno z tych spotkań w których cieszy wygrana obojętnie której ze stron ;)
4
Rozumiem że klub chce aby grał regularnie , bo jest mu to potrzebne. Ale jaki ma sens brać na 4 obrońcę Araujo, który teraz gra regularnie ale za pół roku będzie w identycznej sytuacji. Przecież to błędne koło skoro i tak żadnych szans u Valverde nie dostanie ani jeden ani drugi.
3
@tombard Na prawdę uważasz że jak ktoś na twitterze obserwuję gościa który wrzuca posty głównie o Barcelonie to nigdy nie był na tej stronie....? Idź Ty się nażeluj i daj już spokój bo oczy kłują.
Mi tam nie przeszkadza że ktoś zachęca do głosowania na siebie . Co innego żeby robił to jak polityk czyli oczerniając głównie pozostałe kandydatury , a tak to każdy rozum swój ma i może zrobić lub nie zrobić z swoim głosem co cche
3
@DonMatteo901 Dal mnie to jest proste , do uczenia o historii jest szkoła i tu się wszyscy powinni dowiedzieć jak było naprawdę.
A każdy kto już ma ten etap życia dawno za sobą to wie jak było i nie zmieni tego żadna propaganda Lewicy czy innych nieudaczników
0
@Avada Kedavra wirtuoz malowania przy użyciu kredy.
1
@Avada Kedavra w końcu tam szyją oryginalne piłki ;)
0
@endriuuu2
Właśnie szybkość to jest jedyny element na korzyść Nelsona. Fajnie jakby był szybszy ale w ogólnym rozrachunku trzeba pamiętać że obaj są piłkarzami a nie biegaczami ;)
1
Właśnie w tym zdecydowanie Roberto bije Semedo na głowę. Lepiej gra na małej przestrzeni i ma większą technikę użytkową dzięki czemu Messi tak chętnie wymienia z nim piłkę.
1
Wystarczyło żeby Messiemu przydzielić Saula który nie ma zadań ofensywnych i 2 do podwojenia i nasz plan poszedł się ....
0
@Chwytliwy Bardzo udane bym zmienił na poprawnie ! Ostatnio dostał ocenę taką jak Roberto co było nie porozumieniem zwłaszcza patrząc na to ile Sergi daje w rozegraniu. Nie panikuje i zawsze jest opcją do zagrania a to jest PODSTAWA w Barcelonie. Nie można się chować i uciekać od piłki albo grać na Alibi.
0
@ForcaMilosz Gdzie ten Firpo z Betisu , który potrafił podejśc pod pole karne kiwnąć gościa i dograć?
5
Firpo tragicznie. Już nie chodzi o jakie błędy indywidualne ale wygląda po prostu jakby piłka mu przeszkadzała. Widać nawet po zawodnikach Atletico że jak ma piłkę przy nodze to przyspieszają pressing i podchodzą wyżej. Naszym brakuje spokoju , zdecydowanie trzeba "ruszyć" lewą flankę bo gra tam ofensywnie usposobiony Trippier a z drugiej Saul skupiony tylko na Messim
0
@Arkadio90 Jakbym miał stawiać kasę to 0:0 do przerwy
0
@Chwytliwy Spoko , swoją drogą to też niezły paradoks że liga angielska która uchodziła za najbardziej wyrównaną z czołówki , to w tym sezonie jest najmniej....:)
0
@Chwytliwy Jak by ktoś nie był cwany , to zawsze znajdzie się jakiś życzliwy sąsiad "społeczniak" ;)
0
@Chwytliwy Zjadł w sensie że wygrał ligę mając stratę której teoretycznie nie dało się odrobić. Koniec końców wygrał Bayern , więc takie Gladbach grając na 2 frontach spuchnął i tabela ich wchłonie , a już na pewno Bayern
0
@kiper09 On nie umie zachować zimnej krwi i często jest elektryczny. Jak dla mnie to odpada, zatrzymał się w rozwoju .
0
@Chwytliwy Ale Milanu nie stać na transfery dla Pepa. Chyba nikt nie myśli że nauczy grać kombinacyjnje takich nieudaczników.
0
@Chwytliwy Co to jest 4 pkt w lidze niemieckiej gdzie nie ma nawet półmetka sezonu. BVB miało nie taka przewagę a i tak ich Bayern zjadł. Tak będzie i tym razem
6
Oby Messi jutro strzelił 2 bramki , bo już nie mogę patrzeć jak pismaki z Madrytu wychwalają Karima "Cyklon-Benzemę" pichichi...
0
@Janiama Nie ma zespołów z którymi nie można wygrać ;) Ale akurat Hiszpanie nam nie leżą , po prostu za dobrze wyszkoleni technicznie. Już lepiej nam się gra z takimi Włochami czy Niemcami.
0
@MarioVeB! Zimowe sporty są tak ciekawe jak łowienie ryb w przeręblu...
0
@Kwiat71 też się zgadza . Często sklepy online mają też rabat na same akcesoria właśnie z tego względu że marża na nie jest niższa
0
@TheNekro94 Oczywiście że nie wszędzie. Ale nie ma się czemu dziwić. Skoro władze państwa robią ludzi w balona. To czemu firmy, zakłady, spółki działające w tym państwie miały by tego nie robić. Skoro jako naród jesteśmy naiwni to trzeba korzystać.
0
@feiticeiraWfeiticeiraW Galeri gdzie pracuje rozmawiam z innym kierownikami sklepów. Np takie RTB AGD. Takie sklepy mają gazetki rabatowe co tydzień. I rabaty na różne sprzęty są co najmniej kilka razy w roku . Przykładowo w październiku dają 100zl na Ps4 . Sprzedają na sieci 1000szt tydzień później bez promocji sprzedają podobną ilość. I to normalne że w Black Friday znowu dadzą te 100 zł rabatu gdzie tą cena będzie się pokrywała z jakaś, która już była. To nie caritas
5
Mogę wam mniej więcej wyjaśnić jak działa Black Friday. Jestem kierownikiem w salonie odziezowym ( sieciowka) . Sklepy nie zamawiają żadnego towaru specjalnie na Black Friday , a decyzje o ewentualnej promocji podejmują na zasadzie % towaru jaki im zalega na magazynie w skali sieci oraz planu sprzedaży dokonać roku pamiętając przy tym że po jakimś Black Friday jest najbardziej handlowy miesiąc w roku czyli grudzień. Dział handlowy podejmuje decyzję czy opłaca się robić promocję ,na np cały asortyment czy np wybrane modele, które mają najsłabszą sprzedaż na sieci przecenić o 10-20 zł tak aby zwiększyć rotację towaru . Ale ceny nie są zawyżone żeby je sztucznie obniżyć, tylko albo jest promocja albo rabat na szajs który się nie wyprzedal
0
@AmigoBlancos Jestem kierownikiem w sklepie odziezowym. I to nie do końca tak wygląda. Sklepy nie zamawiają żadnego towaru specjalnie na Black Friday tylko starają się wyprzedzać towar który zalega na magazynach .
0
Kogoś kto go od nas wykupi za kwotę podobną do tej za którą został sprowadzony, to ze świecą szukać...
60
Swoja drogą fajnie by było jakby Salzburg w ostatnim meczu wygrał chociaż 1:0 i wyeliminował Liverpool.