PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre :D
0
@Janiama
A kogo Ty byś widział jako następce Ernesto ? Moze Paco Jemez albo Quique Setien - byśmy wygrywali mecze w stosunku 4:3 albo 5:4 ;)
0
@Kapitan hawk
Ciekawy kursik na ten Real, taki mocny singiel za większą sumkę.
0
W końcu wiadomo czy Ronaldo był na tej gali The Best ? Zniknął , zabłądził czy o co kaman że nie pojawił się przy wyborze najlepszej 11-stki ?
1
Zdecydowanie 2 boczni Liverpoolu powinni tu być! Już nie mówiąc że grą przewyższali tych z 11-stki Fifa to statystykami bili ich na głowę.
2
@Yoshi94
Zdobył tyle samo co Messi, mistrzostwo i odpadł w finale pucharu. Do tego walczył z Leo o złotego buta do końca.
0
@OliverQueen
Ale dalej nie podałeś żadnego nazwiska kandydata. Ci wymienieni nie przyjdą na 100% więc nie ma co gdybać. Podaj mi konkretnie na kogo ma my czekać i czy się już urodził. No chyba że czekamy z Valverde na stołku jeszcze parę lat aż ktoś sam się zgłosi.
0
@OliverQueen
To jakie masz propozycję? Bo Ci wymieniani przez media to w karierze klubowej nic nie wygrali
0
@Chwytliwy
I to z potężnym Lecce...
0
@DonAndresFCB
Jednakże środkowisko znał , oraz trenował w Barcelonie. W Romie mu nie poszło ale tam co chwilę jest nowy trener.
0
@RobsonPL
Nie miałem tu na myśli ostatnich wydarzeń. Tylko jak odchodził z Barcelony to po to żeby odpocząć po czym wziął się za reprezentację.
1
Wiem że gorzej być nie może ale wymienianie wśród głównych kandydatów na zastępstwo Koemana czy Martineza to żart.
Obaj nic nie osiągneli w karierze klubowej , a drugą rzeczą która ich łączy to że wywalili ich z Evertonu!!!
Nie ma na rynku wielu ciekawych trenerów ale bez przesady. Taki Erik ten Hag, Quique Setién czy Laurent Blanc byli by lepsi. A Enrique jest bez klubu i odpoczął....
5
Ogólnie chciałbym przypomnieć że jak trenerem był niejaki Enrique to na stołku prezydenckim była ta sama osoba. I tu nie chodzi o to że zdobyliśmy tryplet tylko o to że gra nie kłuła w oczy. Czy naprawdę ktoś sądzi że jakby prezydentem teraz był Laporta a trenerem Ernesto to gra by się zmieniła i wyniki były by lepsze...
0
@Fake69 Jak dla mnie to Roberto powinien grać na PO. Nie moge patrzećna Semedo który 3 sezon się kopie po czole. Sergi wygląda tam o niebo lepiej co potwierdzają statystyki ale i nasze przejścia z obrony do ataku są płynniejsze bo jest madrzejszy taktyczie ma lepsza technikę i rozegranie. A co do naszej pomocy to chyba środkowi Granady nie są lepszymi zawodnikami niż Rakitic i Roberto, tu brakuje pomysłu , przygotowania fizycznego oraz schematów rozegrania akcji.
0
Powiedzieć że strasznie wyglądaliśmy w tym meczu to nic nie powiedzieć. Firpo miał wejście jak Miranda z Chumim. Najgorsze że nie było widać pomysłu , wszyscy prócz De Jonga grali na stojąco. Rakitic z Roberto nie potrafili przyspieszyć żadnej akcji , wszystko wykonywali monotonnie . Za mało zdecydowanie gry z pierwszej piłki. Perez coś tam się starał szarpać ale że brakuje mu umiejętności to kończyło się na stratach. Griezmann zupełnie jakby nie grał w tym meczu, za każdym razem chciał aby ktoś rzucił mu piłkę ze plecy obrońców. Widać jeszcze nawyki z bezpośredniej gry Atletico ale co oni trenują na treningach ? Skoro każdym gra sam sobie a podstawowy napastnik nie wie nawet jak się pokazać na pozycję. Zabrakło wszystkiego ale zastanawia mnie jak to możliwe że nie umiemy wymienić 5-10 podań by znaleźć się pod polem karnym rywala.
0
@Grzesior667
Powinni wymyślić jakiś "najtańszy" sposób i do piachu wszystkich morderców. A nie utrzymywać darmozjadów z podatków a pozytku żadnego i jeszcze się takie coś rozmnoży..
0
@AdrianGajewski2005
Tchibo Family...tfffu . Gorszej kawy to w życiu nie piłem, za karę Ci dają ?
1
@Skaramuczi
Strach o kontuzję , rajtuzy jako dodatkowa tkanka tłuszczowa...
0
@Kajtek77
Pewnie większość oglądała "Ogniem i mieczem" ;)
0
@Dominikpiqe
Jakby Milan czy Inter doszedł do 1/4 LM to moglibyśmy rozmawiać.
4
Nie myślcie tutaj że ktoś rozważa wywalenie ZZ. To są wymysły dziennikarzy, trener to jest słaby ale Real ma obecnie szpital a to że wyjdą z grupy na drugim miejscu to dla nich żadna nowość ;)
0
Chłop zrobił sobie za dużo wolnego i spadła mu intensywność klaskania.
Potrenuje i powinno być lepiej , no chyba że nie zdąży....
4
Biali już mają wymówkę w razie dzisiejszego niepowodzenia :]
https://transfery.info/aktualnosci/gumy-do-zucia-tajna-bronia-psg/128873
11
Jak to czytam to się zastanawiam czy wzrok już nie ten czy może wymagania mam za duże. "Brakowało jedynie odwagi i odrobiny więcej ryzyka w momentach zbliżania się do pola karnego BVB" - jakiej odwagi ? Brakowało pomysłu i elementu zaskoczenia . Gdzie się podział pressing ? Skoro po przechwycie nie umiemy wymienić 3-4 podan i podejść pod pole karne to o jakiej konstrukcji my mówimy ? Klepaniu miedzy stoperami podaniu do bocznego obrońcy i przerzucie do drugiego bocznego ? Fakt że momentami nasza pomoc wyglądała lepiej wynika z tego że graliśmy daleko od pola karnego rywala a Arthur czy De Jong są lepsi w operowaniu piłką od reszty naszej pomocy ale na tym koniec pozytywów...
0
@sidzej
Wstyd to by był gdybyśmy odpadali w 1/8 ,jak Real kilka lat temu co rok wydając przy tym gigantyczne pieniądze. 700 mln to sporo ale nie jesteśmy jedynym klubem który wydał taką kwotę a wygrać może tylko jeden. Bardziej przykro że mimo wydania tych 700mln to gramy piłkę straszną dla oka bez jakiegoś konkretnego stylu( i tu wina tenera) a większość z tych pieniędzy poszła w pizdu( tu wina zarządu).
0
@monsterrize
90% zespołów gra w LM gra jedną taktyką . Liverpool cały sezon grał taką formacją i jakoś wygrał te rozgrywki będąc "przewidywalnym" .
Tu nie chodzi o formację bo nikt nie musi być przywiązany do swojej pozycji przez cały mecz ale bardziej o kilka schematów rozegrania akcji oraz boiskowa reakcja na to co zaserwuję przeciwnik.
9
@adambądkowski93
Prawie dobrze tylko Antka z Fatim trzeba zamienić bo wola grać na odwrotnych pozycjach gdy mogą zejść do środka.
6
@SuperPatsonFCB
Ogólnie dzieciakom łatwo przychodzi pisanie o czymkolwiek ;) . Nie widzą przepaści jaka dzieli juniorską piłkę od seniorskiej , choć życie już pokazało że nie takie talenty znikały bez śladu.
0
@voetballer W ostatnich 5 sezonach Arsenal był potęgą dlatego są na 8
1
Bojan jak wchodził to był przedstawiany jako następca Raula , zresztą przez samego zainteresowanego nawet. Mnie on osobiście nie przekonywał nigdy, brakowało mu jakiegoś takiego magicznego "pierwiastka" . To jest ewenement żeby w tak młodym wieku wejść do takiego zespołu jak Barcelona i to mimo nawet zerowej konkurencji ale dla mnie zawsze wyglądał na zawodnika bez możliwości wejścia na światowy top. Poza Messim jak pamiętam tylko jednego zawodnika który mógł wejść na taki poziom jako nastolatek i był to Giovanni Dos Santos - nie wiem czego zabrakło wtedy , czy to była kwestia obywatelstwa EU ale widać było w jego grze luz jaki mają Messi , Ney czy miał Ronnie.