PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mówcie co chcecie ale ja bym dzisiaj postawił na Rakiticia , najbardziej wypoczęty bez jakichś wielkich podróży podczas przerwy reprezentacyjnej a do tego zadaniowiec. Messi będzie mógł "poszaleć" i potrzebuje zabezpieczenia.
0
Tyle z nim wywiadów że chyba sam je przeprowadza i rozsyła gdzie popadnie aby ktoś opublikował. A pierdoli jak potłuczony.
0
@ForcaMilosz
Był o tym artykuł oraz było na #tiki-taka....
2
Jak czytam że Barcelona odkryła niedawno talent Camavingi to ręce opadają. Teraz kiedy gość gra w pierwszym składzie od początku sezonu w Ligue 1 i każdy laik wie kim on jest bo było o tym z 50 newsów na różnych portalach to się nim zainteresowali. Rozumiem dalszą analizę ale takiego odkrycia by dokonał każdy kto umie czytać....
1
@norbi77
Nie widziałem jeszcze w życiu zawodnika który by nie zaliczył straty piłki. a Co do meczu to zdecydowanie więcej strat miał Messi i to nie tych wynikających z dryblingu.
0
@Explode
Vidal nie grał u nas na DM bo się do tego nie nadaje. W tym sezonie tylko Frenkie pełnił taką funkcję więc raczej wybór jest oczywisty.
0
Super że Vidal dostał "nagrodę" za mecz z Interem. Martwi mnie jednak cofnięcie De Jonga bo gra on najbardziej wertykalnie z naszych pomocników i może tego brakować przy dobrze ustawionej Sevilli czekającej na kontrę.
0
@Barca_Big_Moment U Bosza to była sztuka dla sztuki - za równo w Ajaxie i BVB to samo - gra nawet nawet , wyników zero! Ten hag jednak potrafi to połączyć , do tego nie jest to styl jednowymiarowy.
5
Jeżeli w trakcie czy po sezonie miało by dojść do zwolnienia Valverde to ja widzę tylko 1 kandydata na przyszłego trenera ( Xavi jeszcze musi nabrać doświadczenia ) i to jest Erik ten Hag ! W Bayernie podpatrywał Pepa a teraz sam stał się człowiekiem który "przywrócił" Ajax grając ładnie w piłkę . Zeszły świetny sezon nie był przypadkiem , ponieważ obecnie po sprzedaży kilku kluczowych ogniw dalej grają "swoje" i są nie pokonani póki co na wszystkich frontach.
0
Dokładnie . Do tego miał łatkę przegrywajacego finaly ale każdy o tym zapomnia.
0
@Janiama
Proszę Cię . Po pierwsze ja zawsze jak Guardiola uwazam ża najwazniajsze jest mistrzostwo bo tam jest systematycznosc, nie mozna nic zwalic na dyspozycje dnia i "przewaznie" wygrywa najsilniejszy . Po drugie zobacz co Bayern gra po Guardioli. W lidze mistrzow nie raz decyduje los/szczeście , dyspozycja dnia własnie i faworytow jest zawsze kilku.
1
@RosjaninBut
Patrząc na LM to Zidane jest "wielkim" trenerem. Nie można patrzeć na Guardiolę przez pryzmat LM. Równie dobrze można powiedzieć że z City zdobył potrójną koronę w Anglii jako pierwszy w historii , a ekip które miały takie okazję było wiele. Bardziej chodzi o to że gdzie się on nie pojawi to jego drużyna gra w określony sposób narzucając swój piękny styl który widać gołym okiem.
1
@msmsms
Za to że pierwszy w historii został rzucony świńskim łbem...
3
Pomysł na pressing - laga do przodu ! W Polskiej lidze już dawno na to wpadli a ludzie mówią że taka słaba.
0
@NeroTFP
Emocje jak na rybach...
0
Dobre :D
0
@Janiama
A kogo Ty byś widział jako następce Ernesto ? Moze Paco Jemez albo Quique Setien - byśmy wygrywali mecze w stosunku 4:3 albo 5:4 ;)
0
@Kapitan hawk
Ciekawy kursik na ten Real, taki mocny singiel za większą sumkę.
0
W końcu wiadomo czy Ronaldo był na tej gali The Best ? Zniknął , zabłądził czy o co kaman że nie pojawił się przy wyborze najlepszej 11-stki ?
1
Zdecydowanie 2 boczni Liverpoolu powinni tu być! Już nie mówiąc że grą przewyższali tych z 11-stki Fifa to statystykami bili ich na głowę.
2
@Yoshi94
Zdobył tyle samo co Messi, mistrzostwo i odpadł w finale pucharu. Do tego walczył z Leo o złotego buta do końca.
0
@OliverQueen
Ale dalej nie podałeś żadnego nazwiska kandydata. Ci wymienieni nie przyjdą na 100% więc nie ma co gdybać. Podaj mi konkretnie na kogo ma my czekać i czy się już urodził. No chyba że czekamy z Valverde na stołku jeszcze parę lat aż ktoś sam się zgłosi.
0
@OliverQueen
To jakie masz propozycję? Bo Ci wymieniani przez media to w karierze klubowej nic nie wygrali
0
@Chwytliwy
I to z potężnym Lecce...
0
@DonAndresFCB
Jednakże środkowisko znał , oraz trenował w Barcelonie. W Romie mu nie poszło ale tam co chwilę jest nowy trener.
0
@RobsonPL
Nie miałem tu na myśli ostatnich wydarzeń. Tylko jak odchodził z Barcelony to po to żeby odpocząć po czym wziął się za reprezentację.
1
Wiem że gorzej być nie może ale wymienianie wśród głównych kandydatów na zastępstwo Koemana czy Martineza to żart.
Obaj nic nie osiągneli w karierze klubowej , a drugą rzeczą która ich łączy to że wywalili ich z Evertonu!!!
Nie ma na rynku wielu ciekawych trenerów ale bez przesady. Taki Erik ten Hag, Quique Setién czy Laurent Blanc byli by lepsi. A Enrique jest bez klubu i odpoczął....
5
Ogólnie chciałbym przypomnieć że jak trenerem był niejaki Enrique to na stołku prezydenckim była ta sama osoba. I tu nie chodzi o to że zdobyliśmy tryplet tylko o to że gra nie kłuła w oczy. Czy naprawdę ktoś sądzi że jakby prezydentem teraz był Laporta a trenerem Ernesto to gra by się zmieniła i wyniki były by lepsze...
0
@Fake69 Jak dla mnie to Roberto powinien grać na PO. Nie moge patrzećna Semedo który 3 sezon się kopie po czole. Sergi wygląda tam o niebo lepiej co potwierdzają statystyki ale i nasze przejścia z obrony do ataku są płynniejsze bo jest madrzejszy taktyczie ma lepsza technikę i rozegranie. A co do naszej pomocy to chyba środkowi Granady nie są lepszymi zawodnikami niż Rakitic i Roberto, tu brakuje pomysłu , przygotowania fizycznego oraz schematów rozegrania akcji.
0
Powiedzieć że strasznie wyglądaliśmy w tym meczu to nic nie powiedzieć. Firpo miał wejście jak Miranda z Chumim. Najgorsze że nie było widać pomysłu , wszyscy prócz De Jonga grali na stojąco. Rakitic z Roberto nie potrafili przyspieszyć żadnej akcji , wszystko wykonywali monotonnie . Za mało zdecydowanie gry z pierwszej piłki. Perez coś tam się starał szarpać ale że brakuje mu umiejętności to kończyło się na stratach. Griezmann zupełnie jakby nie grał w tym meczu, za każdym razem chciał aby ktoś rzucił mu piłkę ze plecy obrońców. Widać jeszcze nawyki z bezpośredniej gry Atletico ale co oni trenują na treningach ? Skoro każdym gra sam sobie a podstawowy napastnik nie wie nawet jak się pokazać na pozycję. Zabrakło wszystkiego ale zastanawia mnie jak to możliwe że nie umiemy wymienić 5-10 podań by znaleźć się pod polem karnym rywala.