0

Komentarz usunięty

0

@SeeleyBooth
Szczerze patrząc na młodzież którą on wprowadzał to stosunek zakupionych talentów do tych którzy zaliczyli epizod w pierwszej kadrze to chyba z 2% . Nakupował niby talentów którzy i tak musieli z tego Arsenalu uciekać aby coś wygrać. Poza tym skąd on te talenty kupował ? - młodzieżowe drużyny - Juventus , Milan , Barcelona nie trzeba sieci skautów aby takie talenty znaleźć

2

@Janiama
Ja tam się z Tobą zgadzam. Po co nam jakiś siwy Francuz którego zespół gra ładnie dla oka ale jak przychodzi do 1/8 LM to zawsze baty , jak jedzie na stadion kogoś z czołówki PL to baty . Pamięć jest krótka i "kibice" chyba chcą każdego żeby tylko pożegnać Valverde i nie ważne czy to będzie Wenger czy Forrest Gump .

0

@masq zgadza się. Bardziej chodzi mi o to że jaka nie wyjdzie 11 stka . To nasza gra wygląda strasznie więc bez sensu jest narzekać na skład skoro to nic nie zmienia.

0

@MaTt_BarcaFan Ale Wenger ma też mało charyzmy. Kiedy jego zespołom nie szło to nie umiał zareagować tylko siedział w tym swoim płaszczu że opuszczona głowa.

1

O ile jestem w stanie zrozumieć że jeden chce aby posadzić Busiego. Drugie ma dość Suareza itp itd. Ale myślenie że Puig albo ktoś tam uczynią że nagle będziemy przeciwników jest kretynizmem. Skoro linia pomocy z Arthurem czy bez niego wygląda na taka którą nie ma pomysłu, czy gra Busi czy nie to dalej tracimy głupio bramki. Czy tridente jest złożone z zawodników w śród których nie ma Suareza to wciąż gramy bez pomysłu i strasznie się na to patrzy. Przy takich indywidualnisciach zawsze będą przeblyski ale to nie wystarczy. Potrzebny jest trener z pomysłem i jasnym planem który będzie w stanie wprowadzić świeżość i odpowiednio wykorzystać potencjał kadry. Nie na znaczenia czy gra ten czy tamten skoro i tak gramy jak gramy!!!!

0

To co my wczoraj graliśmy było katastrofą. Griezzman który był widoczny ale tylko w obronie, Dembele który nie potrafił przyjąć piłki, najlepiej mu wychodziły dryblingi w miejscu aby oddać do najbliższego. Kilka razy ładnie urwał się Semedo ale skończyło się tak jak zwykle czyli złym timingiem. Vidal który jest walczakiem ale brakuje mu umiejętności czysto piłkarskich żeby zrobić coś więcej niż oddać koledze obok i to nie zawsze dokładnie. Zero pomysłu, brak wymiennosci pozycji Dembele z Grizzem. Nie było widać żadnego planu prócz, znowu podaj do Leo może on coś zrobi.

0

@Chwytliwy skoro Roberto jest przeciętny to co powiedzieć o Semedo który jest po prostu nijaki . A żeby mieć tyle asyst co Roberto grający na PO to potrzebuje jeszcze 10 sezonów. I odpali....

0

@Bartek22 Oby . Żeby się nie okazało że na papierze będziemy grali z napastnikiem a w praktyce wszyscy się będą cofali po piłkę i nie będzie nikogo na szpicy. Chciałbym widzieć jakoś plan , wymiennosc pozycji Messiego z Groezzmanem np.

1

Chciałbym zobaczyć sportową złość w naszych zawodnikach. Nie tylko chodzi o mecz z Levante ale poprzedni że Slavia. Powinni pokazać im miejsce w szeregu

1

@BarcaInfo Do czego to doszło. Żeby kibice chcieli byle kogo aby tylko nie Ernesto. A potem Deja vu.....

0

Zobaczymy jak będzie wyglądał dziś nasz atak bez Suareza. Sporo osób narzekalo że ostatnio mało biega i psuje większość piłek. To dziś w zależności kto zagra ma szpicy wariant ataku musi się zmienić bo ani Griezz ani Messi nie lubią stac i czekać na piłkę

2

@IronSanHybrid Puig gra w rezerwach. Firpo nigdzie to zupełnie inna sytuacja. W środku pola jest ścisk ale nominalnych LO mamy 2 więc tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania Valverde żeby w przypadku absencji Alby grał Semedo . Firpo zagrał cały poprzedni sezon w pierwszej 11 Betisu.

0

@barteq Czytanie że zrozumieniem się kłania. Ja ich nigdzie nie krytykowalem. Ale skoro ktoś gra na danej pozycji i się nie wywiązuje że swoich podstawowych zadań to słaby to pozytyw.

0

@bixmix Manchester to może i średniak ale taki Milan to by rozniesli w pył.

3

Najsmutniejsze jest to że w meczu z Levante , Semedo grał na jednej stronie z Griezzmanem i Nelson był lepszym napastnikiem a Grizz lepszym obrońcą....

0

Patrząc na to jak Slavia zaprezentowała się w zeszłym sezonie na stadionie Sevilli to wcale nie będą łatwe 3 pkt. Zwłaszcza jeżeli głównym naszym argumentem jest "magia" Camp Nou.

0

@Chwytliwy
Dla żadnego piłkarza z topu Liga Włoska nie jest priorytetem. Ronaldo gdyby nie Juventus to nie miałby gdzie się podziać. A Reszta zawodników w tym Lukaku czy Sanchez to zwodnicy których kluby chciały się pozbyć. Średnia wieku może i nie jest wysoka bo grają tam głównie Włosi którzy jakoś innych lig zwojowac nie potrafią.

2

@niepoprawniepoprawny Skąd masz wiedzieć co to za film , skoro go puszczali w tv jak Ty na groszki mówiłeś " turlu turlu "

0

@Chwytliwy Ciężko by mi było to teraz znaleźć. Ale ktoś tak pisał. Może to byłeś Ty ? Ogólnie tego Milanu 1 czy 2 transfery nie są w stanie "uzdrowić "

0

@Chwytliwy Poza Juve to ja w ostatnich sezonach nie widziałem zespołu który mógłby zwojowac coś w LM . W lidze również wszyscy grają a wygrywa Juventus . Co do zawodników to poza Ronaldo to trafiają tam głównie emeryci jak Ribery. Reprezentacja Włoch również przy takiej reprezentacji Niemiec wygląda dramatycznie. Więc nie wiem gdzie jest ten skok jakościowy, oglądam sporo spotkań ligi Włoskiej i jedyne co się zmieniło to pada więcej bramek co również może być przypadkiem bo każda statystyka ma swój koniec..

0

@koksik2700
Skoro tak grający Milan w zeszłym sezonie otarł się o Ligę mistrzów to wszystko jest mozliwe :)

0

@Janiama
Pomyśleć że oni w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki walczyli o ligę mistrzów . Liga Włoska to dramat.

0

@Janiama
Najdziwniejsze jest to że to chyba zawodnicy mają jakąś blokadę , 3 trener a oni grają ciągle tak samo nie zależnie w jakim ustawieniu i bez względu na personalia

3

Jak sobie przypomnę że pewni użytkownicy przed sezonem typowali Milan ( po takich transferach) do walki o mistrzostwo to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dalej nie zmiennie twierdzę jak Pan Tomasz Hajto że od oglądania ligi włoskiej ( szczególnie Milanu)to aż plomby wypadają.

2

@Janiama
Byłem widziałem, mój klub...

0

@Ralfaugu
Do pierwszego składu jeszcze na pewno nie. Ale Messi w jego wieku również miał sporo do nauki i wierzę że to przed nim! Mi bardziej przeszkadza że jak napiszę coś złego na Fatiego czy Semedo to zlatują się wszędzie obrońcy z teoriami spiskowymi , chuchają , dmuchają i wpierają wszystkim że tak nie jest. Ja jestem zwolennikiem mówienia jak jest , jeżeli ktoś zagrał słabo to nie ma znaczenia czy to Semedo , Fati lub Messi czy Suarez

3

@Jakchcesz
Ba , nawet będziesz miał status "nie na sprzedaż"

0

@Danny Gaucho
Ciekawe ile słodkości nazbierają...

6

Semedo , Fati , Ter-Stegen, Suarez najgorsi na boisku i to w takiej kolejności. Semedo to trzeba chyba na zmiennika Alby przemianować bo na PO gra taką kaszankę że nie da się na to patrzeć. Zawsze wszystko o jedno tempo za późno i ma wielkie problemy z przewidywaniem wydarzeń boiskowych tak aby pojawić się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Fati młody to młody ale skoro gra w pierwszej 11 , to na takiej podstawie trzeba go ocenić - nie rozumiem bronienia go przez redakcję na siłę i wymienianie w opisie akcji w której zanotował celne podanie które nic nie dało. Fakty są takie że w ofensywie nie dał nic , milion strat i nie przemyślanych decyzji i gra niczym na podwórku przed blokiem. Ter Stegen wiadomo , błąd przy bramce do tego sporo niedokładnych podań i brak jakiejś kluczowej interwencji aby móc się po części zrehabilitować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?