1

Robert "Chorągiewa" Moreno

1

@koksik2700
Będąc przy tym głównym kreatorem i egzekutorem dokładając złoty but i zdobywając więcej bramek w CL.
Fakty są takie że - wyjmiesz Messiego z Barcelony i mistrzostwa by nie było
wyjmiesz CR-a z Juve , mistrzostwo tak czy siak

0

@kilanosio Luis Enrique: Robert Moreno powiedział mi, że chce prowadzić ???????? na EURO i że jak chcę wracać, to najlepiej po ME, a potem może być moim asystentem. Szanuję jego wybór, ale go nie akceptuję. Ja nigdy czegoś takiego bym nie zrobił.
Dla mnie to zdrada.Nie chcę takich ludzi w sztabie

I co ? Glupio teraz

1

@IronSanHybrid
A tu już był lincz na Enrique ze tak się zachował itp. Masakra , sam Moreno mówił że jak Luis będzie chciał wrócić to ustąpi a tu nagle wyczuł szansę i chorągiewa...

0

@Janiama Juz widzę jak ktoś publicznie "najezdza na trenera" a ten póżniej dostaje o to pytanie w wywiadzie - Cóż taka jest piłka , raz się gra raz nie . Nie można wszystkich zadowolić ,czasem są różne trudności . W Barcelonie jest ciężko mimo wszystko życzę mu powodzenia.

1

@barteq
Dokładnie i to jeszcze zdobył tą ligę z Juve które bez niego wygrywało ją ostatnie kilka lat z rzędu :D

1

@BarcaInfo
Mozna zrobić głębokie Ufffffffff. Swoją drogą mało jest zawodników którzy wyszli BVB i weszli na wyższy poziom ( pomijając napastników Lewego i Aube) to Goetze , Kagawa , Bender , Sahin , Mkhitaryan i jeszcze paru by się znalazło czy nawet póki co Dembele. Każdy zaliczył zjazd dlatego ja bym sie nie napalał na np takiego Sancho.

1

Na pewno mu pomogła kilkukrotna zmiana trenera w BVb. Talent jakiś tam miał ale przespal moment na transfer do wielkiego klubu i ten moment już nie wróci.

1

@Encore Świetna Chelsea którą dostaje oklep od każdego z "wielkiej" 6

0

@LeoMessi1994 Okres jest nie na rękę obu stronom :). Więc w wadach tu i tu.

2

@masq przecież mu przyjęliśmy tylu imigrantów z Ukrainy za zaraz język w szkole wprowadza jako obowiązkowy. Pieprzenie

2

@Janiama ja tam nie rozumiem tych ludzi. Wiecznie marudza. A tobie się nie podoba plebiscyt , A to losowanie , A to są fanami Barcy A nie jakichs tam reprezentacji itp itd. Ciężko zrozumieć że jak ktoś jest x lat kibicem Barcelony to utożsamia się też z niektórymi zawodnikami. Nikt nie jest ważniejszy od klubu ale dobrze życzyć zawodnikom w nim grającym to normalna rzecz. Zwłaszcza że to oni sprawiają radość czasem większą A czasem jej brak ;)

0

@robsesh W tym ostatnim meczu z Leganes? To ja chyba inny mecz ogladalem.

0

Ale na tym zdjęciu Busi jest przypakowany ;)

0

Naszych piłkarzy też zaskoczył. Pamiętam jak taki jeden wyszedł 4 napastnikami na Legie Warszawa w CL i się przeliczył. Zero schematów, zero pomysłu , napastnicy sami strzela.

0

@Kidd Pegasusa sobie kup.

0

@Criss18Barca Tak to już jest z tymi makaroniarzami że jak chcą podbić inne państwo ,to i tak muszą wracać do siebie

0

Sheffield tak wybiegane a Man U na ławce ma tylko dziadka Mate który mógłby coś zmienić. To co grają to prawie taki dramat jak z Milanem. Różnica taka że United mają kasę aby przemeblowac skład

1

@Veb1233 myślałem że po kilku kolejkach tabela ich wchłonie ale mile się zaskoczylem. Można? Można

1

Artykuł taki z tych "rychło w czas"

3

Ja się tak zastanawiam jak można każdy słaby mecz Griezmanna tłumaczyć nie jego pozycja , podczas gdy w trakcie tego meczu szuka on miejsca wszędzie. Gra na obu skrzydłach, widać go w środku to te,ie on ma grać aby mógł dobrze przyjąć piłkę?

0

@szymon6847 Jeszcze nie widziałem żeby Vincius powodował zawroty . W sumie ostatnio ciężko mu z trybun o takie rzeczy

0

@Nicko Jak Semedo , biegał w dwie strony . Ogólnie dobry występ tylko piłka mu przeszkadzała

0

@Suzu z jego techniką, dryblingiem i gracja w poruszaniu się to by była najlepsza 10 . Tyle że ligi polskiej

0

@student97r Jak na razie fanów w Chelsea to na pewno nie ma. Statystyki słabe. Pajacowanie ze zmianą, w konkursach rzutów karnych żadnej interwencji. Przy byłych bramkarzach Chelsea wygląda po prostu słabo, do tego strasznie nie pewny na przedpolu

0

Do Barcy B jak najbardziej. Typowy średniak, A liga Chorwacka to żaden wyznacznik. W Dinamo to strzela nawet Kadzior....

0

@daniel32778
Teraz chcą , ale pewnie woleliby aby Ronaldo nadal tam był a Benzema jego Giermkiem do 2030 roku

1

@IronSanHybrid
Jak dla mnie to Frenkie wielka klasa nie tylko za skuteczność , ale że robił to na tylu pozycjach . Przecież on grał we wszystkich możliwych miejscach naszej linii i pomocy i zawsze był jednym z lepszych.

1

@BaroPodertos
A widzisz , a dla mnie posty o treści - "lubię i jaram się skokami" i " ale te skoki są nudne, emocje jak na rybach" są takie same :) Jedne i drugie tak samo potrzebne , ludzie potrzebują się wyżalić na forum i niech sobie robią co chcą bo mogą.

1

@kerouac
To zleży ile % znajomych to "mohery" . Babci Stefani np 90 % znajomych głosowało na PIS , tylko nie pisała o tym w necie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?