0

@snupson Genialne. Inter i Griezzman już zacierają ręce

0

@Barca_Big_Moment nie ma bezawaryjnych autobusów . To że rywal tak gra nie oznacza że trzeba grać tak samo.

0

@youngsmiec Ogólnie bardzo dobry zawodnik tylko piłka mu przeszkadza. Bez niej klasa światowa.

2

@Janiama Medal ma zawsze 2 strony. Messi i bez Iniesty czy Xaviego wygrywa "sam" mistrzostwa czy pcha nas w LM. Do tego nie można patrzeć na to w ten sposób i uogólniać bo np. wystarczyłoby że Higuain wykorzystał którąś ze swoich setek z Niemcami i główny argument by zniknął. Hiszpania też z Iniestą czy Xavim potrafiła nie wyjść z grupy gdy Messi z niej wychodził itp itd. Fakty są natomiast takie że bez Messiego nie mamy w tym momencie szans na Puchar Tymbarka

1

@Janiama To było jedno z rozwiązań. Drugie to wyjść 3-5-2 Bo Real też nie miał skrzydłowych i Casemiro czy Fede musieli by latać dziury na skrzydłach. Przez co Messi miałby więcej miejsca i łatwiej by było nam robić przewagę na bokach boiska czy grać w trojkatach.

0

@PrinceDamon
Modły właśnie zostały rozpoczęte...

1

Chciałbym zobaczyć taki nagłówek na stronie Realu po meczu z City, jaki obecnie widnieje na stronie Arsenalu :)

"Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City"


0

@Chwytliwy Spoko, to gdybanie po prostu . Jeśli to albo jeśli tamto, City w tym sezonie widocznie często nie ma dnia. A gdyby to o dyspozycję dnia chodziło to połka nożna byłaby jak ruletka..

1

@Kapitan hawk Trzeba się bać bo jeszcze skubany coś wymodli ;)

0

@Chwytliwy
Ja bym się nie nastawiał. Ostatnio jak Pep prowadził Bayern to też byli w lepszej formie a jak się skończyło to każdy pamięta.

2

@krefi10
Już im się z Bayernem przypomniał

1

Będzie super mecz. Ekipy Gattuso grają piękna dla oka piłkę;)

9

Piękne losowanie. Szkoda tylko że Juve nie trafiło kogoś mocnego..

0

@Damian11
Jeżeli chodzi o wypadki z pieszymi to wiadomo że największy % jest w miejscach mocno zaludnionych czyli miastach. Jeżeli teren jest nie zabudowany to dla mnie można jechać nawet 180. Nic nie daję gwarancji w razie wypadku że przy prędkości mniejszej nic by się nie stało. Droga poza terenem zabudowanym to nie park do spacerowania ani plac zabaw. Prawka dożywotnio zabierałbym ludziom pod wpływem

0

@Gaucho Ja to bym radził pamiętać że musimy sprzedać zawodników aby uzyskać 60mln - 80mln w trwającym okresie rozliczeniowym. Do tego musimy obniżyć budżet płacowy który np. przy sprzedaży Rakiety i powrocie Cou jeszcze wzrośnie . Do tego to nowy trener powinien ustalić kogo chce mieć w składzie

0

@Hiacynk Chłop przejął zespół dopiero co i jasne jest że chłopaki grają jak dobrej pory czyli słabo. Nie zdążył nic wprowadzić swojego bo nie było na to czasu !. Z drugiej strony jak zacznie wprowadzać to boję się że Napoli zacznie grać jak Milan

0

@Commando Grał całkiem nieźle to się zgadza ale 5 meczy z rzędu to nie jest jakiś kosmiczny wynik jak na piłkarza

2

Ogólnie to że Rakitić dzisiaj był słaby to wynika głównie z równie słabej dyspozycji dzisiaj Messiego. Rakieta wygląda dobrze gdy musi go asekurować oraz gdy Argentyńczyk robi mu miejsce sowimi wejściami/zejściami w różne sektory. Messi dziś mało biegał i uczestniczył w grze jak na niego , więc powinien koło niego być gracz kreatywny który również ruszy do przodu i wymieni z nim klepkę. Zdecydowanie lepiej dziś by wyglądał tam De Jong a jako drugi np.Alenia czy Vidal. Bo Rakitić to jest błyskotliwy w kreacji jak Ernesto na konferencjach.

0

Gattuso w Napoli i od razu widać efekty :) . Piękna składna gra oraz super wynik...

0

@A_Gomesinho_21 Chłopczyku przecież wiadomo że będą momenty takie i takie. Pressing nie wyklucza krycia strefowego ,więc idź uzupełnij wiedzę i pogadamy.
A przy okazji spójrz na skład i zobaczysz kto miał rację...
Widać że jesteś błyskotliwy jak piłkarz na twoim avatarze ;)

0

@A_Gomesinho_21 Kolego z Interem to my mieliśmy piłkę 58% do 42%. Każdy wie że Real wyjdzie wysokim pressingiem ale my nie możemy się zamurować i czekać. W zeszłym sezonie wygraliśmy tam przy podobnym posiadaniu piłki ale jej nie oddaliśmy. Ich styl się zmienił od tego czasu ale skład nie!!! Barcelona gdy nie ma piłki to gra zawsze słabo , przykładów chyba nie muszę Ci wymieniać. A to że oni wyjdą pressingiem to żadna tajemnica , jak również to że kilkoma podaniami można z tego pressingu wyjść i jest za plecami sporo więcej miejsca. A właśnie tak było w zeszłym sezonie gdzie wygraliśmy 4:2

0

@A_Gomesinho_21 Skoro przeciwnik kryje strefowo to nie ważne gdzie będzie Messi . Ważne że będziemy mieli jednego zawodnika mniej w ofensywie , czyli de facto łatwiej nas pokryć w ataku a Messi ma mniej o jedną opcję do rozegrania piłki. Twoja indolencja taktyczna to głupota.
Z Interem to wypaliło bo to przeciwnik musiał atakować, tu my musimy zdobyć bramkę.

0

@Hiacynk Styl nie zmienny. Ale wydaję mi się że więcej wyrachowania, wiedzą kiedy zwolnić , potrafią dać się przeciwnikowi "wyszumieć" aby potem zadać cios. Do tego jeszcze kupa szczęścia i mistrzostwo ich.

0

@Más que un użytkownik Dzisiaj wszystkie bez makijażu wyglądają jak ususzona pomarańcza..

0

@A_Gomesinho_21Takie ustawienie ułatwiłoby tylko przeciwnikowi krycie. Messi mógł by być podwajany a też w rozegraniu miałby 1 opcję mniej. Strzał w kolano

2

@Hiacynk
Grają z czerwoną latarnią która na 16 kolejek zdobyła 9 bramek a w jej ataku prym wiedzie Deulofeu :). Do tego u siebie, więc nie ma szans na stratę punktów

1

@A_Gomesinho_21 Demotywujące to raz , a dwa że jako ewentualny zmiennik jest drugi świeżo po kontuzji Semedo.

0

@Rewolucja123 Myślę że takie decyzje są zależne od tego jak skończymy również obecny sezon! Na razie jesteśmy liderem bez żadnej przewagi, ciężko coś wyrokować będąc w połowie sezonu mając najważniejsze mecze przed sobą to raz. Dwa że z sezonu na sezon gramy gorzej nawet w lidze co widać po zdobyczy punktowej od pierwszego do obecnego sezonu jest zjazd.

0

Duże ryzyko z tym Albą . Junior kilka meczy w pierwszym składzie , fakt grą nie powalał ale żeby go nie powołać wcale. A jako zabezpieczenie Semedo, który też wrócił po kontuzji i nie ma rytmu meczowego.

0

@DonMatteo901
Nie wiem czy przejdzie , za mało autotune'a xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?