1

Mnie ciekawi na jakiej podstawie ktoś twierdzi że Araujo będzie 4 stoperem skoro trenował z pierwszym zespołem mniej niż kilku innych graczy rezerw w tym Chumi.

1

@Mns21 Ba nawet w Polsce był puchar ekstraklasy czy cos takiego

1

@Avada Kedavra Ktoś musi zapierdzielac żeby inni mieli lżej.

0

@Kengo U Ole to kojażę Greewooda i tego lewego obrońcę a tak to reszta wypromowana przez poprzendnich menago. Lampard to co innego ale i sytuacja go zmusiła

0

@Gaucho Dokładnie, jak mu przyjdą pojutrze z fakturą do zapłaty bo na termin się zgodził.:)

1

0

@JohnConstantine1899 Nikt go nie będzie chciał za taką kwotę , bo raz ze gościu konczy wlasnie 28 lat a dwa że to nie jest ścisły top i mógłby grzać ławę.

0

@Chwytliwy Z taką niecierpliwością czkamy na wynik jakbyśmy sami zdawali.....

3

@wierbafcb Bo się może merytoryczna dyskusja o środkach komunikacji miejskiej wywiązać.....:)

0

@ViscaBarca123 Ci niezbyt znani to mogą być też niezbyt dobrzy przy dzisiejszym scoutingu to nikt się nie ukryje....

0

@TR3YWAY Jest Emerson który gra w Betisie. Firpo również grał w Betisie ale na Barcelonę formy przełożyć nie mógł. A co do Roberto to lepiej pożegnać Nelsona Semedo który nie daje nic łącznej z statystykami.

0

Nie wiadomo co sie wydazy orzez najblizesze pol roku, ba nowy trener jeszcze nie zdążył zwiedzić siedziby klubu a tu już artykuł o nowym. Genialny pomysł w czas....

0

@betonito Z jednej strony Firpo dobrze grał w Betisie. Z drugiej strony w Betisie nie było Alby.

0

@Janiama Ma w kontrakcie klauzulę która pozwala go zwolnic po wyborach prezydenckich . Czyli w sumie musi się postarać inaczej nikt nie będzie się zastanawiał . Zwłaszcza gdy Xavi chętnie przejął by zespół tylko nie w środku sezonu.

1

@AmigoBlancos Sny o sikajacych facetach? Specjalista sam się nie odezwie

0

@Janiama To jedna sprawa. Ale druga tak samo ważna jest żeby tą piłkę mieć i wiedzieć co z nią zrobić. Umieć wyjść spod pressingu przeciwnika , umiejętnie ja rozgrywać zamiast usypiac przeciwnika i grać do najbliższego

0

@HassanMubarak Dokładnie. I właśnie dlatego powstał zawód chirurga plastycznego..

1

@HassanMubarak w czarnej pelerynie z szparą na listy to kazda ładna...

4

Jedno jest pewne. Jego zespoły nie jadą na wyjazd do rywala aby to zanudzic lub się bronić. Widzieliśmy to na Camp Nou gdzie Betis atakował i strzelił 4 gole. Wiadomo że trzeba to też lekko zrównoważyć ale równowaga to co innego niż wieczny pragmatyzm.

1

@Janiama Nie zmieniaj zdania ale jak zespół zacznie grać lepiej to nie szukaj wymówek ze to forma kogoś tam . Albo że to przypadek i efekt czegoś tam.

1

Rzeczywiście to na pewno Setien podjął decyzję o awansie Araujo. Todibo łączony z kilkoma klubami i wiadomo było od długiego czasu kto to zastąpi ale to jego decyzja

0

@kamilop No na pewno kogoś sprzeda bo 60 mln z nieba nie spadnie. Ale Rakitic plus Vidal to gdzieś w tej okolicy będzie. Zostaje Cou i Dembele

0

@Avada Kedavra Był mój drogi o tym artykuł na tej właśnie stronie z taka właśnie kwota. Ale szukaj sobie sam ;)

0

Najbardziej to mnie martwi przebudowa zespołu w lecie. Setien byl chyba tak podjarany oferta że zgodził się na wszystko. Trzeba pamiętać że my potrzebujemy że sprzedaży 60mln aby zamknąć budżet. Biorąc pod uwagę kogo możemy sprzedać i jak Ci piłkarze stracili na wartości + nasi Janusze biznesu to kasy może być nie za dużo i będzie trzeba lepić z tego co jest.

4

Niech się zajmie hodowlą jedwabników lepiej....

1

@Suzu Szkoda to jak teściowa do studni wpadnie. Olmo w tym momencie to do Barcy B się nadaje

1

@cules100pro Lepiej jeden porządny transfer niż 3 sredniakow. Olmo na razie to nie poziom Barcelony

0

@hihohihox Na forum Barcelony pytasz czy kibice by woleli Real lub City. Z choinki się urwales?

0

@YoNoEntiendoNada Fakty nadal są takie że finał przegrał . W lidze radził sobie nieźle z Totkami aż go zwolnili . W Barcelonie pracować na szczęście nie chce, A trofeów wygrał tyle co PatrykBarca.

0

@barteq Różnica jest taka że Pep i Licho znali nasz system gry . Prowadzili rezerwy i mieli duży pogląd na szkółkę . Wprowadzili swoje poprawki ,usprawnienia i graliśmy bądź co bądź ofensywny ładny dla oka futbol o którym Poche tylko czytał w gazetach. Ktoś kto nie prowadził drużyny grającej ofensywny futbol się tu nie odnajdzie i to jest fakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?