0

@Chwytliwy Myslę tu właśnie o płatnym wypozyczeniu albo wymianie. Jeden i drugi pasowałby idealnie profilem. Młodzi też już nie są i to dla nich ostatnia szansa zagrać w takim klubie i może włożyć poważne trofeum do gabloty.

0

Przydałby się napastnik który jest też dobry w rozegraniu , notuje sporo asyst i nie ma problemu z gra na małej przestrzeni. W połowie sezonu ciężko żeby ktoś na puścił kluczowego piłkarza za "frajer" . Ale moje typy to Dusan Tadić i Iago Aspas . Jeden i drugi strzelać potrafi oraz nie będą ciałem obcym w konstrukcji akcji.

3

@afe5834 W Polsce co drugi gość na ulicy wygląda na chorego...

1

@Coutinho007 Właśnie, dlatego 9 którą to zastąpi powinna miec też asysty. Bo bramki bramkami ale podać też ktoś musi. Chyba że Messi sam sobie będzie asytowal

3

Wiadomo że Rodrigo statystykami nie powala i nie jest to typowa 9 do wykańczania akcji ale. Nie ma u nas w zespole gościa który miałby 10 asyst nie licząc Messiego. Do tego jest ruchliwy , rozumie dobrze grę na małej przestrzeni bo trochę w reprezentacji zagrał. I może to by miało wyglądać jak w Live że Firmino mimo iż gra niby na szpicy to ma więcej asyst niż goli . U nas za wykończenie wtedy odpowiadał by Messi i Grizz. Oczywiście nie za 60 mln ale póki nic nie jest podpisane to lamenty uważam za bezsensowne.

0

Dembele ma i może będzie miał problemy zdrowotne ,ale to nie jest powód żeby trzymać w klubie graczy którzy się tu nie nadają...

0

Co się dzieje z tym Ceballosem ? Myślałem że po przyjściu Artety to on czy Oezil będą głównymi filarami tego zespołu . A tu Arteta chyba nie ma czasu na wprowadzenia swojego futbolu bo punkty uciekają, albo ma zupełnie inny pomysł na grę niż Pep

0

@Hiacynk Narodowość wiele zmienia . Właśnie dlatego ludzie z Polski piszą o jakimś Zielińskim czy Miliku w Barcelonie. Jeden i drugi technicznie jest wyszkolony jak fizjoterapeuci w naszym klubie. Wystarczył jeden mecz z Juve i pojawiają się tego typu komentarze . Gdzie jeszcze nie dawno obaj byli głównym gwiazdami memów.

0

@Chwytliwy Oj mają :) , ale BVB w fazie pucharowej ostatnio to daleko też nie zaszło...

0

@Maciej061 To i tak dużo bo wart jest 15 piłek

0

@CalcioFan Tam nawet Batshuayi strzelał jak na zawołanie.

0

@Chwytliwy PSG ich rozniesie , dostaną manto jak z Bayernem i tyle będzie z ich ataku.

0

@SergioTomas Nikt nie mowi ze Frenkie nie jest inteligentny . Ale widać zę jest pod formą . Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć , mniej udanych dryblingów , zero wejśc środkiem i spowalnianie akcji. Ostatnie kilka meczy zagrał słabo i to są fakty. nie obchodzi mnie jak grał w Ajaxie bo to było w Ajaxie , liczy się to co tu i teraz bo tak ot można gdybać . Że Cou to był suer w Liverpoolu , Gomes w Valencii itp itd. Barcelona weryfikuje wszystko , czekam aż się obudzi i zacznie pokazywać coś więcej niż samo utrzymywanie sie przy piłce dla utrzymania.

0

@Rewolucja123 Zgadza się , zdecydowanie za mało jest wejść ze środka pola. De Jong potrafił wziąć piłkę i minąć rywala czy wejść miedzy 2 , ostatnio też tego nie robi i jest pod formą. Do tego zdecydowanie za daleko gramy od bramki rywala, gdybyśmy potrafili utrzymać się przy piłce na 30 metrze jak w drugiej połowie to wyglądałoby to lepiej.

3

@ShawnC Chyba słabo mecze ogladasz. Busquets jako jedyny potrafi samym balansem zwieść przeciwnika i napędzieć akcję. Do tego wykonuję ostatnio sporo prób podań otwierających do boku czy Messiego.

1

@mekston Ja wiem że Suarez jst nieoceniony i był fundamentalny w naszje grze. Ale Setien Suareza nie miał , on przychodzi i musi jakieś wytyczne dać od 0. Skoro gramy tak daleko od bramki to nawet przepychanie Suareza by nic nie dało. Lepiej to wyglądało w drugiej połowie kiedy musieliśmy odrabiać ale dalej zero zaskoczenia do momentu wejścia Vidala , jedna akcją gdzie skasowali Messiego i była kartka. Zero dryblingów z boku , zero wejść w pole karne . Tu 9 by nic nie dała , Suarez dalej był by sam miedzy 2 stoperami. Za daleko graliśmy od siebie i to trzeba zmienić bo samo klepanie w poprzek nic nie da.

1

To że brakuje nam 9 to jedno , ale po co nam 9 skoro my nie potrafimy stworzyć jej sytuacji. W ostatnich meczach na palcach jednej ręki można policzyć wykreowane czyste okazję które stworzyli skrzydłowi po jakiejś akcji czy pomocnicy. Nie licząc Messiego to moglibyśmy się zaklepać na 50 metrze od bramki a 9 ,nie ma znaczenia kto to by był wyglądała by jak Griezzmann z Ibizą do 70 min stojąc i czekając. Rozumiałbym narzekanie na brak 9 gdybyśmy potrzebowali kogoś tylko do wykończenia akcji ale do tego trzeba mieć akcję !!! Ansu w ostatnich meczach sobie nie radzi , każdy obrońca który jest szybki albo silny go zatrzyma chyba że miałby jedną nogę w gipsie, Griezzman jest przy piłce chyba rzadziej niż w Atletico i wszystko spoczywa na Messim który zawsze jest kryty blisko przez 1 przeciwnika + kolejnego który czeka na doskok. Zbyt mało podań i wejść pomocników z 2 linii aby przełamać schemat. Widac to było po wejściu Vidala wczoraj gdy on nie miał konkretnej pozycji i pojawiał się w rożnych miejscach blisko pola karnego rywala powodując wolną przestrzeń i braki w kryciu. De Jong był takim pomocnikiem który weźmie piłkę i wejdzie środkiem tworząc przewagę , os tatnio tego brakuje a i sam Frenkie jest pod formą. To samo Arthur , widać u niego brak rytmu meczowego i przez to ma problemy z podjęciem dobrej decyzji .

0

@Janiama Nie oszukujmy się, z Ibiza zagrali kaszankę ale grali pierwszy raz w tym składzie, ustawieniu oraz taktyce. Dziś wyjdzie zupełnie inny skład i miejsca będzie więcej. To jest idealny mecz aby zaprezentować "swoj" futbol. Valencia bez Parejo z piłkarzami głównie od destrukcji i mega szybkimi oboma skrzydłami. Każdy nawet laik pewnie wie że będą grali tymi skrzydłami A środek pola powinniśmy zdominować. Zostało czekać czy poprawił się nasz atak pozycyjny.

0

@FCMichalo 10 piłek i może jakieś znaczniki.

0

@NaFazieHitman Fati jako prawy skrzydłowy . Dziękuję już z Granada tak zagrał . Przy Gayi który jest mega szybki jego atuty znikają

0

@ShawnC Mogą ale obaj są lepsi w destrukcji niż kreowaniu akcji. A co do Puiga to już parę razy zwracałem na to uwagę że on i Fati umiejętności mają ale fizycznie odstaja na tym poziomie.

0

@FDJ nie , najlepiej jest mieć 10 którzy mogą grać na danej pozycji w taki sam sposób . Piłkarz bo profilu Vidala jest potrzebny co pokazują ostatnie sezony, daje nie tylko liczby ale też sporo rozwiązań taktycznych! Nie potrzeba za to Eriksena który niczym szczególnym się nie wyróżnia.

0

Musimy uważać na Valencie w bocznych sektorach. Nie ma Parejo i cała ich gra powinna iść skrzydłami bo brakuje kogoś kto przytrzymać piłkę. Zważając również ma to że ich skrzydłowy i boczni obrońcy są szybcy w porównaniu do naszej drugiej linii i obrony. A z drugiej strony to powinno też nam otworzyć boczne sektory aby mieć więcej wolnej przestrzeni w środku.

0

@FDJ Faktycznie identyczny profil....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hiacynk Żeby to wszystko zmieścić to musiałby tam jakiś ładny kontener stać :)

0

@ViscaBarca123 Dokładnie , zaraz do tego dojdzie ze każdy powinien mieć w torbie piłkarskiej , worki na śmieci i gumowe rękawiczki . Raz że nie muszą , dwa że od tego są ludzie na stadionie.

14

@LeoMessi1994 Myślałem że coś poważnego , moja to sie 2 godziny stroi jak do Biedronki na zakupy idziemy....

2

@Chwytliwy On został chyba jednym z adminów na stronie i wstawia wywiady z samym sobą :D

3

@LeoMessi1994 A co tam się wydarzyło ? Parówki nie dogrillowane czy napiwku nie chciał zostawić ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?