1

Lautaro jego gra ciałem i tyłem do bramki robi wrażenie. Co do naszych obrońców to gdy byli ustawieni czy w tłoku to jakoś to wygladało, ale gdy któryś miał pojedynek 1 na 1 to był dramat. Umtiti parę razy przestawiony jak przedszkolak, kilka razy uprzedzony. Todibo natomiast pomimo wielu szkolnych błędów ,fajnie w wyprowadzeniu . Przy bramce to też nie jego wina, nie wiem jak to widzieli kometatorzy ale ja widziałem że Lautaro był tyłem do bramki i nie mógł się obrócić podczas gdy 4 naszych zawodników patrzyło jak czeka żeby odegrać do Lukaku.

0

@BarcaInfo Ja również . Bałem się że z tego 3-5-2 wyjdzie 5-3-2 i bedziemy się rozpaczliwie bronili.

0

@Commando Albo 3 obrońców i 2 wahadłowych czyli Firpo na pozycji na której grał w Betisie

2

Trzeba sobie zadać pytanie kto zastępował Leo w 2011 , a kto teraz.

0

@ViscaBarca123
Niesamowity chłopak to fakt. Ale ten gol ? Nic nadzwyczajnego , walnął jak mu naszła bez żadnego celowania "a nóż wpadnie".

0

@karci0 Ja zamawiam tak od długiego czasu i polecam yerbamarket na allegro. Zawsze w gratisie jeszcze coś mi wrzuci , a wyboru do koloru ;)

0

@ViscaBarca123
Na allegro kupując jest zdecydowania taniej . Już nawet wliczając dostwę . Np, na yerbamarket kupując przepłacisz , a u tego samego sprzedawcy tylko przez allegro jest duzo taniej...

0

@SeeleyBooth W święta najważniejsze jest to że możesz się spotkać z rodziną/bliskimi i w spokoju się napić, najeść i każdy ma wolne na drugi dzień....:)

0

@NeroTFP Hawajska to nie pizza !!!

0

@BarcaInfo w meczu reprezentacyjnym ostatnio z Urugwajem, Valverde miał za zadanie ograniczać Messiego i wywiązał się całkiem nieźle. Wiadomo że to nie był plaster i Messi z każdym może sobie poradzić . Ale ograniczyć swobodę , zejscia do srodka , pare razy go sfaulowac i nasze rozegranie lezy

41

Gdzie Ci znawcy którzy już w listopadzie rozdawali złotego buta Lewemu ? Mamy grudzień a przed nim Immobile , Werner traci 1 bramkę a Messi już "TYLKO" 4 .

1

Lider Bundesligi ( niektórzy biorą nawet pod uwagę że wygra rozgrywki )gra dziś u siebie . Kurs na jego zwycięstwo 5,40 ! Nic tylko obstawiać ;)

A swoją drogą nie wiem czy dziś nie padnie rekord na wysokość kursu Man Utd . Grając na wyjeździe z City kurs wynosi 10 zł :D

0

@Chwytliwy I za kogo on tam bedzie grał ? Zidane już nie raz pokazał że swoich pupilków nie sadza na ławce , potrafił pogonić takiego Reguilona którzy miał super okres w grze bo wolał Mendyego. Teraz chciał Pogbę a dadzą mu Donnego albo Eriksena i czeka ich ławka.

0

@Chwytliwy Nie był nikogo pierwszym wyborem. Dobry zawodnik ale gdzie nie pójdzie to czeka go ławka. U nas też był by tylko do rotacji a nie mamy kasy aby wydawać na pomocnika gdy tam tłok...

0

@Zenon83 Tez bym tego chciał ale wtedy to nowy trener powinien decydować kogo potrzebuje a kogo nie.

1

Swoją drogą myślicie że United w przypadku 2 porażek w najbliższych kolejkach powinno zwolnić Ole ?

2

@Kapitan hawk To jest jedno z tych spotkań w których cieszy wygrana obojętnie której ze stron ;)

4

Rozumiem że klub chce aby grał regularnie , bo jest mu to potrzebne. Ale jaki ma sens brać na 4 obrońcę Araujo, który teraz gra regularnie ale za pół roku będzie w identycznej sytuacji. Przecież to błędne koło skoro i tak żadnych szans u Valverde nie dostanie ani jeden ani drugi.

3

@tombard Na prawdę uważasz że jak ktoś na twitterze obserwuję gościa który wrzuca posty głównie o Barcelonie to nigdy nie był na tej stronie....? Idź Ty się nażeluj i daj już spokój bo oczy kłują.
Mi tam nie przeszkadza że ktoś zachęca do głosowania na siebie . Co innego żeby robił to jak polityk czyli oczerniając głównie pozostałe kandydatury , a tak to każdy rozum swój ma i może zrobić lub nie zrobić z swoim głosem co cche

3

@DonMatteo901 Dal mnie to jest proste , do uczenia o historii jest szkoła i tu się wszyscy powinni dowiedzieć jak było naprawdę.
A każdy kto już ma ten etap życia dawno za sobą to wie jak było i nie zmieni tego żadna propaganda Lewicy czy innych nieudaczników

0

@Avada Kedavra wirtuoz malowania przy użyciu kredy.

1

@Avada Kedavra w końcu tam szyją oryginalne piłki ;)

0

@endriuuu2
Właśnie szybkość to jest jedyny element na korzyść Nelsona. Fajnie jakby był szybszy ale w ogólnym rozrachunku trzeba pamiętać że obaj są piłkarzami a nie biegaczami ;)

1

Właśnie w tym zdecydowanie Roberto bije Semedo na głowę. Lepiej gra na małej przestrzeni i ma większą technikę użytkową dzięki czemu Messi tak chętnie wymienia z nim piłkę.

1

Wystarczyło żeby Messiemu przydzielić Saula który nie ma zadań ofensywnych i 2 do podwojenia i nasz plan poszedł się ....

0

@Chwytliwy Bardzo udane bym zmienił na poprawnie ! Ostatnio dostał ocenę taką jak Roberto co było nie porozumieniem zwłaszcza patrząc na to ile Sergi daje w rozegraniu. Nie panikuje i zawsze jest opcją do zagrania a to jest PODSTAWA w Barcelonie. Nie można się chować i uciekać od piłki albo grać na Alibi.

0

@ForcaMilosz Gdzie ten Firpo z Betisu , który potrafił podejśc pod pole karne kiwnąć gościa i dograć?

5

Firpo tragicznie. Już nie chodzi o jakie błędy indywidualne ale wygląda po prostu jakby piłka mu przeszkadzała. Widać nawet po zawodnikach Atletico że jak ma piłkę przy nodze to przyspieszają pressing i podchodzą wyżej. Naszym brakuje spokoju , zdecydowanie trzeba "ruszyć" lewą flankę bo gra tam ofensywnie usposobiony Trippier a z drugiej Saul skupiony tylko na Messim

0

@Arkadio90 Jakbym miał stawiać kasę to 0:0 do przerwy

0

@Chwytliwy Spoko , swoją drogą to też niezły paradoks że liga angielska która uchodziła za najbardziej wyrównaną z czołówki , to w tym sezonie jest najmniej....:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?