0

@Marcello
W Elevatorze Kaborno. A na poważnie to nigdzie w Europie nie będzie już grał ,ponieważ gaśnie z każdym mieisącem a jego gra ,zachowanie oraz kontrakt pozostawiają wiele do życzenia. I nikt mu tyle nie da zarobić bo to wielkie ryzyko , a więc Juventus i potem USA lub Chiny .

0

@Colon A ludzie już go widzą jako gwiazdę. Chłopak może się zderzyc z lepszą ligą niczym Dembele. On jeszcze nic nie wygrał, nic nie osiągnął ,ma nie całe 2 sezony na profesjonalnym poziomie i już cena 100mln. Dramat. Pamiętam lepszego zawodnika który w tym wieku zderzył się z ligą angielską wcześniej błyszcząc w Bundeslidze , był to nie jaki Kevin De Bruyne

0

@Grubson06 poczekajmy na niego jeszcze ze 2 lata...

0

Znowu się Pique nie wyśpi....

0

@ViscaBarca123 Widziałem go w 2 meczach tylko ale wyglądał mi na takiego typowego przecinaka. Strasznie "surowy" technicznie się wydawał i o ile wiem że ma tylko 17 lat .

2

@Janiama
Tyle było o tym artykułów że nie dało się ominąć. Bywał też na treningach u Pepa aby "podpatrywać" mistrza :)

2

@robsesh
A gdzieś w wywiadzie Pep powiedział że che w/w panów u siebie ? Plotki i tyle. Po drugie Pep już mówił że nikogo z Barcy nie kupi jeżeli klub nie będzie chciał sprzedać.

1

@BARCA_FOR_EVER Pedro czy Bale też średnio pasują. Ale Osumane do najlepszej 11-stki Rennes by się może załapał:D

0

@Benz
Te gotowe City które laliśmy kilka razy w CL bez żadnych problemów.

1

@Bernard777
A BVB to cień tego zespołu w którym grał Gundogan :)

0

@Bykunn Akurat bramka w żadnym odczuciu nie miała wpływu na moją ocenę bo on nie jest od tego. Gra wyglądała płynniej , De Jong przeszedł wyżej co tez pomogło w grze bardziej bezpośredniej i piłka krążyła szybciej. Trzeba byc ślepym żeby tego nie widzieć . Zaliczył kilka odbiorów , kilka razy wymanewrował przeciwnika dzięki czemu zyskaliśmy przewagę liczebną . Nie ma co narzekać dla narzekania zawsze bez względu na to czy ktoś zagra dobrze czy źle.

0

Woczraj po wejściu Busiego nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Płynnie przedostawalismy piłkę wyżej. Po części to dzięki Busiemu oraz temu że Roberto wrócił na PO. Bardzo słabe mecze Grizza i Fatiego , zle decyzje plus zero zagrożenia z ich strony. Był i widać że Dembele mimo swojej impotencji taktycznej jest w stanie dac więcej , a Fati wygląda lepiej gdy wchodzi na podmeczonego przeciwnika na ostatnie 15-20 minut

0

@Nano22 Idąc takim tokiem myślenia to kim jest Klopp ? Piłkarz z niego żaden. Nie mam może piłkarzem był dobrym ale trenerem klubowym jest co najwyżej marnym. Tu nie jest potrzebny nikt kto będzie rzucał butami w szatni . Tylko ktoś kto będzie miał charyzmę i jasny plan za którym podąża zawodnicy

0

@Danny Gaucho Nie umniejszajac nikomu to Rashford strzelił te gole na trochę wyższym poziomie i to ie zawsze grając na szpicy.

0

@Janiama To że kibice byli nie zadowoleni to wiedział każdy. Styl zespołu był tragiczny w porównaniu do poprzednich trenerów, do tego różne afery wokół Kovaca. A wyniki zespołu to sinusoida. Może i zdobył mistrza Niemiec ale w takiej lidze to żaden wyczyn a i tak udało mu się to rzutem na taśmę i nie zależało od nich.

0

Komentarz usunięty

0

@SeeleyBooth
Szczerze patrząc na młodzież którą on wprowadzał to stosunek zakupionych talentów do tych którzy zaliczyli epizod w pierwszej kadrze to chyba z 2% . Nakupował niby talentów którzy i tak musieli z tego Arsenalu uciekać aby coś wygrać. Poza tym skąd on te talenty kupował ? - młodzieżowe drużyny - Juventus , Milan , Barcelona nie trzeba sieci skautów aby takie talenty znaleźć

2

@Janiama
Ja tam się z Tobą zgadzam. Po co nam jakiś siwy Francuz którego zespół gra ładnie dla oka ale jak przychodzi do 1/8 LM to zawsze baty , jak jedzie na stadion kogoś z czołówki PL to baty . Pamięć jest krótka i "kibice" chyba chcą każdego żeby tylko pożegnać Valverde i nie ważne czy to będzie Wenger czy Forrest Gump .

0

@masq zgadza się. Bardziej chodzi mi o to że jaka nie wyjdzie 11 stka . To nasza gra wygląda strasznie więc bez sensu jest narzekać na skład skoro to nic nie zmienia.

0

@MaTt_BarcaFan Ale Wenger ma też mało charyzmy. Kiedy jego zespołom nie szło to nie umiał zareagować tylko siedział w tym swoim płaszczu że opuszczona głowa.

1

O ile jestem w stanie zrozumieć że jeden chce aby posadzić Busiego. Drugie ma dość Suareza itp itd. Ale myślenie że Puig albo ktoś tam uczynią że nagle będziemy przeciwników jest kretynizmem. Skoro linia pomocy z Arthurem czy bez niego wygląda na taka którą nie ma pomysłu, czy gra Busi czy nie to dalej tracimy głupio bramki. Czy tridente jest złożone z zawodników w śród których nie ma Suareza to wciąż gramy bez pomysłu i strasznie się na to patrzy. Przy takich indywidualnisciach zawsze będą przeblyski ale to nie wystarczy. Potrzebny jest trener z pomysłem i jasnym planem który będzie w stanie wprowadzić świeżość i odpowiednio wykorzystać potencjał kadry. Nie na znaczenia czy gra ten czy tamten skoro i tak gramy jak gramy!!!!

0

To co my wczoraj graliśmy było katastrofą. Griezzman który był widoczny ale tylko w obronie, Dembele który nie potrafił przyjąć piłki, najlepiej mu wychodziły dryblingi w miejscu aby oddać do najbliższego. Kilka razy ładnie urwał się Semedo ale skończyło się tak jak zwykle czyli złym timingiem. Vidal który jest walczakiem ale brakuje mu umiejętności czysto piłkarskich żeby zrobić coś więcej niż oddać koledze obok i to nie zawsze dokładnie. Zero pomysłu, brak wymiennosci pozycji Dembele z Grizzem. Nie było widać żadnego planu prócz, znowu podaj do Leo może on coś zrobi.

0

@Chwytliwy skoro Roberto jest przeciętny to co powiedzieć o Semedo który jest po prostu nijaki . A żeby mieć tyle asyst co Roberto grający na PO to potrzebuje jeszcze 10 sezonów. I odpali....

0

@Bartek22 Oby . Żeby się nie okazało że na papierze będziemy grali z napastnikiem a w praktyce wszyscy się będą cofali po piłkę i nie będzie nikogo na szpicy. Chciałbym widzieć jakoś plan , wymiennosc pozycji Messiego z Groezzmanem np.

1

Chciałbym zobaczyć sportową złość w naszych zawodnikach. Nie tylko chodzi o mecz z Levante ale poprzedni że Slavia. Powinni pokazać im miejsce w szeregu

1

@BarcaInfo Do czego to doszło. Żeby kibice chcieli byle kogo aby tylko nie Ernesto. A potem Deja vu.....

0

Zobaczymy jak będzie wyglądał dziś nasz atak bez Suareza. Sporo osób narzekalo że ostatnio mało biega i psuje większość piłek. To dziś w zależności kto zagra ma szpicy wariant ataku musi się zmienić bo ani Griezz ani Messi nie lubią stac i czekać na piłkę

2

@IronSanHybrid Puig gra w rezerwach. Firpo nigdzie to zupełnie inna sytuacja. W środku pola jest ścisk ale nominalnych LO mamy 2 więc tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania Valverde żeby w przypadku absencji Alby grał Semedo . Firpo zagrał cały poprzedni sezon w pierwszej 11 Betisu.

0

@barteq Czytanie że zrozumieniem się kłania. Ja ich nigdzie nie krytykowalem. Ale skoro ktoś gra na danej pozycji i się nie wywiązuje że swoich podstawowych zadań to słaby to pozytyw.

0

@bixmix Manchester to może i średniak ale taki Milan to by rozniesli w pył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?