0

Komentarz usunięty

2

Jakies Wernery , Martinezy a dziś przeczytałem że Juve chce Gabriela Jesusa i wykorzystując bana na LM ,trzeba wyłożyc gdzieś 70 mln . Z przymrużeniem oka alej eżeli to by była kwota w tej granicy to nie ma co się zastanawiać.

0

@HansLanda Mowie o tym ze nie dopuszczasz faktów bo Ci nie pasuja. Werner che grac w LFC i jezeli sie po niego zgloszą to tam bedzie grał i Barcelona na to nic nie poradzi. Kontakty są z obu stron , trener wypowiada sie w mediach o tym , sam Werner do tego Bayern się wycofuje bo wie ze jest na straconej pozycji.
Zalecam wyjąć kij z dupy...

0

@HansLanda :] Jak jacyś dziennikarze podają że Lautaro ma klauzulę 111 mln to wierzymy , Jak Radio podaje informację o przekrętach Bartomeu to łykamy wszystko , ALE jak jakieś źródło powie i potwierdzi to trener że Werner chce iść do LFC - Niemożliwe :O

1

@HansLanda Z dobrego niemieckiego źródła BILD. Ostatnio nawet jego trener go przestrzegał przed transferem
https://www.meczyki.pl/newsy/nagelsmann-przestrzega-timo-wernera-przed-transferem-do-liverpoolu-fc-nie-uzyska-statusu-ktory-ma-tutaj/137298-n
A że by chciał grac w Live donosi kazdy niemiecki dziennik

12

@Jacu327 Współczujemy...

1

Wielu tutaj debatuje Czy Werner czy Lautaro. Chciałbym przypomnieć że pilkarz też ma coś do powiedzenia i o ile Martinez chce do nas przyjść to Werner wolałby Liverpool. Wiadomo , można spróbować ale skoro ktoś rozważa kilka opcji to nie wypowiada się publicznie kilka razy o jednym klubie...

0

@BarcaInfo Biorąc pod uwagę statystyki strzeleckie Suareza gdy do nas przychodził , oraz to że sprawdził się w kilku ligach to cena jest kosmiczna. Wiadomo ceny poszły do góry ale ryzyko jest za duże moim zdaniem.

1

@dontripe Mam taką kilkuczęsciową wieżę Technicsa :) Ale mam ją od nowości. To jest dopiero sprzęt, kolumny tak dają że szyby chodzą u sąsiadów nawet.

0

@Coutinho007 Teraz to przesadziłes i to sporo. Po pierwsze BVB może sobie chcieć projektu ale mając taka politykę tylko raz doszło do finału LM. Po drugie tam nikogo nie zatrzymają na dłużej bo każdy piłkarz jest ambjtniejszy A BVB to nie jest światowy gigant. Widać to po Sancho który odejdzie i każdym poprzednim piłkarzu oraz takim Haalandzie który ma klauzulę bo inaczej by się nie zgodził tam grać. I to dla nikogo nie jest przystanek końcowy. Po drugie tak jak pisałem poza BVB piłkarze z tego klubu już się tak nie sprawdzają i ogólnie 50% to są zakupy udane . BARCELONA to nie Sevilla żeby co okienko kupować 10 piłkarzy i tak w kółko bo 2-3 się sprawdzi

0

@stone80 dokładnie tak. W tym roku kończy chłopak 21 lat ale czekają aż będzie miał 28 I doświadczenie do tego jeszcze

0

@Coutinho007 Jeżeli o to chodzi to jak najbardziej .

0

@Kajtek77 No właśnie rozumiem że 20 zł to dużo dla niektórych. Ja wolę ja kupić internetowo czyli taniej niż w księgarni i drożej niż używana ale przez nikogo nie dotykana ;)

0

@Coutinho007 Sakuting mają ale zobacz gdzie skończyła spora liczba graczy którzy u nich byli "wielkimi gwiazdami" Hummels, Goetze, Sahin, Kagawa , Mkhitaryan itp

1

@NGTRX spokojnie, jeszcze ma czas. To będzie talent niczym Paweł Brożek.

0

@Colon Prócz samochodu to nie kupiłem nigdy nic używanego. Może jestem uprzedzony ale ciuchy, elektronika, książki , meble nie wiem po co ktoś miałby kupować używane kiedy różnicy w cenie prawie brak. Chyba że mieszkanie z rynku wtórnego się liczy ? :)

0

@kuz kotlety hamburgerowe? To dopiero miesa w mięsie tam jest :D tam odpady z parówek lądują

0

@LuisSalvano Na pewno nie kolegi za 200 zł. W tym przedziale cenowym nie kupisz nowego dobrego zegraka. Sam mam kilka więc wiem co mówię. Miałem również "badziew" za 200zl więc wiem jaka jest różnica. I nie chodzi tutaj o zwykle parametry. Od 400 zł można już kupić cis porzadniejszego A ja uważam że lepiej kupić 1 porządny, niż 3 co najwyżej średniej jakości. Zresztą tym jest jak z piłkarzami ;)

0

@Rudi35 nie musi być z 3 tyś
Pamiętaj że zegarek po kupnie w salonie odrazu traci 30% wartości minimum bo płacisz również za marke. Ale za 200zl to porządnego zegarka nie kupisz . Lepiej dołożyć 2, 3 stowki i mieć coś na lata niż kupić badziew z jednorazowym mechanizmem który będzie co rusz u zegarmistrza

3

Skoro Setien ma zupełnie inna filozofie od Valverde to Puig powinien grać więcej bo jest graczem który "lubi" grać piłka. Nie jest tak więc na pewno odstaje na treningach fizycznoscia i koncentracja . A zawodnicy Barcelony jacyś agresywni to nie są , A gdzie tu gra na takim poziomie np z Getafe. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zdać sobie sprawę że na razie Pugi się nie nadaje. Widzi to każdy nasz klubowy trener i trenerzy kadr młodzieżowych. I nie ma znaczenia tu żaden Rakitic, że gra słabo itp bo nadal jest lepszym piłkarzem niż Puig to raz, A dwa że lecie trzeba to sprzedać więc jakieś okno wystawowe musi być

0

@Rudi35 Za 200 zegarek? To taki z cukierków na sznurku?

31

To dopiero pojętny uczeń...

0

@krzychu1526 Najpierw trzeba tą piłkę 36 razy przy nodze mieć.

0

@BarcaInfo Szybko się uczy chłopak....

0

@Ratamahatta Zagadzam się że najgorszy dziś. Jednak daleki jestem od oceniania danego zawodnika na podstawie 64 minut.

2

Jakby to był Brazylijczyk to by sens widział... :)

0

@Criss18Barca Tak dokładnie. Zieliński to ten z tych piłkarzy który zawsze robi różnicę z drużynami z topu lub kiedy reprezentacja go potrzebuje . Szkoda tylko że robi to na tweeterze...

0

@Criss18Barca Szkoda bo on lubi ładnego babola walnąć.

1

@barteq To po co im trener? Skoro graja źle to wina piłkarzy , graja dobze to też zasługa piłkarzy. Zwolnić połowę sztabu i będzie kasa żeby zniesławić parę osób....:)

1

@Avada Kedavra Spokojnie , on jest przyzwyczajony do mniejszej konkurencji bo w hierarchii Leganes był on i za nim stadionowy woźny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?