0

Ogólnie żal mi jest Montoi, że nie gra, ale gest Pedro jeszcze bardziej utwierdził mnie w smutku. No po prostu żal faceta, przedłużył kontrakt do '18r. wierzył, że będą pokładane w nim nadzieje, a LE tak po prostu nim gardzi. Nie jest to miłe. Sprawy pozasportowe nie powinny mieć odzwierciedlenia w sporcie. Lucho narobił bałaganu w Romie, narobił konfliktów, a teraz to samo robi w stolicy Katalonii. Cóż poradzić..

0

Mądrze Matheiu rozmawia

5

Tak plujecie na tego Douglasa, a tragicznie nie zagrał. Pierwsza połowa na +, w drugiej zmęczenie (?) pokazało swoje znaki. Nie mówię, że będzie najlepszym PO świata, ale na pewno z każym meczem solidniejszy.

0

Podobno jeszcze nie znaleźli tego "kibica".

0

Możecie mi coś więcej powiedzieć o tym "konflikcie" Platiniego z Perezem?

1

Niestety mecz nie jest transmitowany w polskiej telewizji.

0

Mecz nie będzie transmitowany w TV niestety.

0

Przez chwilę zastanawiałem się o co chodzi, dobre, dobre :D

2

Halo policja, proszę przyjechać d Internetu

0

Do 2016r. niestety nic się nie zmieni...edit: chyba, że uda się zwołać wcześniejsze wybory :)

0

Może kiedyś uda się go przekonać.

1

Arsene, zajmij się swoim klubikiem :)

0

Mam nadzieję, że jeżeli doszłoby do tego, że Laporta obejmie ster i zechce zmienić trenera, to nie będzie to człowiekiek "znający i wyznający filmzofię klubu, który będzie do niej pasował". Nam potrzeba zmiany stylu.

1

Ja też, ale poszedłbym do więzienia..

1

Grali w tym stroju kolego, ponieważ była (nie pamiętam która) rocznica utraty Niepodległości. Coś takiego

1

Jeżeli to miałbybyć jego pierwszy mecz, to nie widzę przeszkód :D

1

Wiecie może, czy wcześniejsze wybory mogłyby się odbyć na życzenie socios, czy to obecny zarząd musi o tym zdecydować?
Z drugiej strony, gdybyście mieli kartę członkowską, to na kogo byście zagłosowali?
Moim zdaniem za sukces piłkarski wchodzi w grę wiele przypadku za czasów Laporty, ale to właśnie na niego oddałbym swój głos.
Pozdrawiam :-)

0

No wierzmy, wierzmy, ale nie fanatycznie, nie zaślepieni..

1

A jak Ty byłbyś w zarządzie, albo osobą mocno związaną z Barcelonismo, to przyznałbyś się prosto do kamery, że źle postąpili, wybrali złego trenera? No to jest medialna gadka, a przecież mogą myśleć coś przeciwnego. Pozdrawiam :)

1

Rzeczywiście, ale to będzie śmieszne, jak straci pieniądze. A ja życzę wygranej :-)

1

Nie rozumiem dlaczego żółty kolor, to stoperzy

0

Ja bym chciał zobaczyć Javiera na dm i Bartrę z Vermą na stoperach. Ciekaw jestem jak by to wyglądało :-)

0

Ładny mecz, nie ma co :)

0

Idź do amazońskiej dżungli, ziom

0

Ok

0

Chamstwo trzeba tępić

7

Dostał niedawno

0

Chodzi o Marc Andre Ter Stegen, pierwsze litery tworzą ksywkę nadaną przez piłkarzy i kibiców: MAtS, pozdrawiam :)

0

Nie wiem, kto powinien zostać zawodnikiem meczu, czy Rakitić, czy Mathieu...

0

Teraz dokładnie nie wiem, kiedy stanieje, ale na pewno cena pójdzie bardzo w dół przed premierą fify 16 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?