Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie żal mi jest Montoi, że nie gra, ale gest Pedro jeszcze bardziej utwierdził mnie w smutku. No po prostu żal faceta, przedłużył kontrakt do '18r. wierzył, że będą pokładane w nim nadzieje, a LE tak po prostu nim gardzi. Nie jest to miłe. Sprawy pozasportowe nie powinny mieć odzwierciedlenia w sporcie. Lucho narobił bałaganu w Romie, narobił konfliktów, a teraz to samo robi w stolicy Katalonii. Cóż poradzić..
0
Mądrze Matheiu rozmawia
5
Tak plujecie na tego Douglasa, a tragicznie nie zagrał. Pierwsza połowa na +, w drugiej zmęczenie (?) pokazało swoje znaki. Nie mówię, że będzie najlepszym PO świata, ale na pewno z każym meczem solidniejszy.
0
Podobno jeszcze nie znaleźli tego "kibica".
0
Możecie mi coś więcej powiedzieć o tym "konflikcie" Platiniego z Perezem?
1
Niestety mecz nie jest transmitowany w polskiej telewizji.
0
Mecz nie będzie transmitowany w TV niestety.
0
Przez chwilę zastanawiałem się o co chodzi, dobre, dobre :D
2
Halo policja, proszę przyjechać d Internetu
0
Do 2016r. niestety nic się nie zmieni...edit: chyba, że uda się zwołać wcześniejsze wybory :)
0
Może kiedyś uda się go przekonać.
1
Arsene, zajmij się swoim klubikiem :)
0
Mam nadzieję, że jeżeli doszłoby do tego, że Laporta obejmie ster i zechce zmienić trenera, to nie będzie to człowiekiek "znający i wyznający filmzofię klubu, który będzie do niej pasował". Nam potrzeba zmiany stylu.
1
Ja też, ale poszedłbym do więzienia..
1
Grali w tym stroju kolego, ponieważ była (nie pamiętam która) rocznica utraty Niepodległości. Coś takiego
1
Jeżeli to miałbybyć jego pierwszy mecz, to nie widzę przeszkód :D
1
Wiecie może, czy wcześniejsze wybory mogłyby się odbyć na życzenie socios, czy to obecny zarząd musi o tym zdecydować?
Z drugiej strony, gdybyście mieli kartę członkowską, to na kogo byście zagłosowali?
Moim zdaniem za sukces piłkarski wchodzi w grę wiele przypadku za czasów Laporty, ale to właśnie na niego oddałbym swój głos.
Pozdrawiam :-)
0
No wierzmy, wierzmy, ale nie fanatycznie, nie zaślepieni..
1
A jak Ty byłbyś w zarządzie, albo osobą mocno związaną z Barcelonismo, to przyznałbyś się prosto do kamery, że źle postąpili, wybrali złego trenera? No to jest medialna gadka, a przecież mogą myśleć coś przeciwnego. Pozdrawiam :)
1
Rzeczywiście, ale to będzie śmieszne, jak straci pieniądze. A ja życzę wygranej :-)
1
Nie rozumiem dlaczego żółty kolor, to stoperzy
0
Ja bym chciał zobaczyć Javiera na dm i Bartrę z Vermą na stoperach. Ciekaw jestem jak by to wyglądało :-)
0
Ładny mecz, nie ma co :)
0
Idź do amazońskiej dżungli, ziom
0
Ok
0
Chamstwo trzeba tępić
7
Dostał niedawno
0
Chodzi o Marc Andre Ter Stegen, pierwsze litery tworzą ksywkę nadaną przez piłkarzy i kibiców: MAtS, pozdrawiam :)
0
Nie wiem, kto powinien zostać zawodnikiem meczu, czy Rakitić, czy Mathieu...
0
Teraz dokładnie nie wiem, kiedy stanieje, ale na pewno cena pójdzie bardzo w dół przed premierą fify 16 :)