Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba kopać z przed pola karnego..
1
Musi się chłopak zaznajomić z hiszpańską piłką, po co od razu na wielką wodę?
0
A co takiego robisz?
1
Dawno nie widziałem lepszego komentarza :D
0
Kolego, nie ma co porównywać. Cesc jest wybitnym zawodnikiem, mistrzem świata i Europy.
0
Chodzi pewnie o to, że brani pod uwagę byli jedynie Munir, Sandro i Samper.
0
Nie ma czasu, inwazję szykuje
16
Przyzwoity mecz Bartry, chciałbym, by dostał szansę w lidze :)
0
MESSIEGO! Nie strzelił hat-tricka!
0
To nie był autobus. Dziesięcio wagonowy pociąg kopiący po kostkach
0
Jutro, no pomylił się facet
0
Niezłym bykiem jeździ, a do tego mnóstwo ludzi na niego patrzyło, facet się zestresował :)
0
A De Marcos, jakby właśnie odlatywał po ciosie Andresito ;D
4
Wie chłopak kiedy się kłaść
0
To co tu robisz?
0
Trochę go tam dotknął, ale pan perfekcyjny dał też wiele od siebie
0
A czy Barca może coś wskórać w związku ze złym sędziowaniem? Czy obejdzie się po kościach i sędziemu nic nie zrobią?
1
Kibicowi pozostaje wspierać piłkarza, nie ma co- powodzenia, sukcesów!
4
Aw przypadku poważnej kontuzji któregoś z naszych pomocników? Pamiętaj, że możemy kogoś sprowadzić dopiero w zimowym okienku... Za rok.
1
Może chodziło mu o lata świetności Daniego, gdy kopał piłkę w Sevilli, bądź początki w Barcelonie?
0
Kto wie..
8
Pogratuluj zonie, mil zbig okolicznosci :)
1
Fajnie jakby wrócił... :D
6
A później będziesz zły, że nie ma pieniędzy na transfery.
0
Jeszcze ze trzy razy dopowiedzcie :)
0
Nie musi Cię to śmieszyć Kolego :~) W polu komentarza wyraźnie jest napisane: podziel się swoją opinią. Dzielę więc :~)
0
Inter: Dajemy 20m i Song jest Nasz!
Zubi: Nie! Oddamy Songa, ale za max. 14m!
Inter: Ok, dajemy 8m.
Zubi: Po raz pierwszy, drugi! Trzeci, sprzedano!!
1
On już potrafi atakować rywala od tyłu :)
1
Quo vadis Xavi?
12
Puyol> Zubi