0

Trzeba kopać z przed pola karnego..

1

Musi się chłopak zaznajomić z hiszpańską piłką, po co od razu na wielką wodę?

0

A co takiego robisz?

1

Dawno nie widziałem lepszego komentarza :D

0

Kolego, nie ma co porównywać. Cesc jest wybitnym zawodnikiem, mistrzem świata i Europy.

0

Chodzi pewnie o to, że brani pod uwagę byli jedynie Munir, Sandro i Samper.

0

Nie ma czasu, inwazję szykuje

16

Przyzwoity mecz Bartry, chciałbym, by dostał szansę w lidze :)

0

MESSIEGO! Nie strzelił hat-tricka!

0

To nie był autobus. Dziesięcio wagonowy pociąg kopiący po kostkach

0

Jutro, no pomylił się facet

0

Niezłym bykiem jeździ, a do tego mnóstwo ludzi na niego patrzyło, facet się zestresował :)

0

A De Marcos, jakby właśnie odlatywał po ciosie Andresito ;D

4

Wie chłopak kiedy się kłaść

0

To co tu robisz?

0

Trochę go tam dotknął, ale pan perfekcyjny dał też wiele od siebie

0

A czy Barca może coś wskórać w związku ze złym sędziowaniem? Czy obejdzie się po kościach i sędziemu nic nie zrobią?

1

Kibicowi pozostaje wspierać piłkarza, nie ma co- powodzenia, sukcesów!

4

Aw przypadku poważnej kontuzji któregoś z naszych pomocników? Pamiętaj, że możemy kogoś sprowadzić dopiero w zimowym okienku... Za rok.

1

Może chodziło mu o lata świetności Daniego, gdy kopał piłkę w Sevilli, bądź początki w Barcelonie?

0

Kto wie..

8

Pogratuluj zonie, mil zbig okolicznosci :)

1

Fajnie jakby wrócił... :D

6

A później będziesz zły, że nie ma pieniędzy na transfery.

0

Jeszcze ze trzy razy dopowiedzcie :)

0

Nie musi Cię to śmieszyć Kolego :~) W polu komentarza wyraźnie jest napisane: podziel się swoją opinią. Dzielę więc :~)

0

Inter: Dajemy 20m i Song jest Nasz!
Zubi: Nie! Oddamy Songa, ale za max. 14m!
Inter: Ok, dajemy 8m.
Zubi: Po raz pierwszy, drugi! Trzeci, sprzedano!!

1

On już potrafi atakować rywala od tyłu :)

1

Quo vadis Xavi?

12

Puyol> Zubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?