Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowieku, Busquets zanurkował porządnie 2-4 razy. A CR11 praktycznie co drugi mecz leży w polu karnym pchnięty wiatrem!
0
Xavi, kolego, jest kontuzjowany, Luczo mówił na konferencji dziś.. Niestety
0
Lolu, dwa dni Cię nie było, banik? :D
0
To bym się pozoytywnie zdziwił
0
Powiem Ci, taki Mario Balotelli, ale z mózgiem... :D
Niesamowicie silny tur, z dużą szybkością i bajeczną techniką, polecam Ci znaleźć coś na YouTube, na pewno będzie jakiś film z umiejętnościami Francuza
12
Paul Pogba
0
Masche zagrał tak, jak się od niego oczekuje. Szef
0
Zimą 10/11 lub 11/12 przyszedł do Nas Afellay :-)
0
Oczywiście gdyby Rafinha zagrał w miejsce Iniesty, to bym się nie obraził
0
A Rafinha jest powołany? Na jakich graczy w pomocy stawiasz?
Wczoraj nie grał Busi, więc stawiam, że to on wraz z Rakiticiem i Iniestą będzie w pomocy, aczkolwiek wolałbym tam Mascherano.
Najbardziej chciałbym taki skład:
Bravo- Alves, Pique, Bartra, Alba- Mascherano, Rakitić, Iniesta- Messi, Suarez i Neymar, czyli prawie skład meczowy z Elche :-)
0
Sądzę, że nawet wyżej wspomniany Pan Szpakowski komentowałby lepiej od wczorajszego duetu..
0
Andrzej w końcu błyśnie, trzymaj kciuki :-)
0
Jedyny plus, to taki, że Ivan da więcej centymetrów w grze defensywnej. We wczorajszym meczu miał bardzo rozregulowany celownik, ale wciąż potrafi zaskoczyć uderzeniem z dystansu. A myślę, że takich strzałów jutro będziemy potrzebowali, bo wiemy w jakim stylu gra Atletico.
0
Robimy "małe zakupy" zimą, ale zawsze jakieś
0
Wincy! 5:0 to za mało dla niektórych. Polaków nie znasz? Enrique pali się grunt pod nogami, dlatego wystawił silny skład, aby zadowolić kibiców. Niestety zrobił źle, bo "po co once de gala na ogórka"...
0
Dwa lata? Czemu dwa? Ban kończy się w lecie tego roku, natomiast od stycznia 2016 możemy kupować zawodników.
0
Osobiście nie widziałem, żeby kiedykolwiek komuś podał rękę przy schodzeniu z boiska
0
Ale LM, to bardziej pretiżowe rozgrywki, na PK zwykle jest mało ludzi. Chociaż jest to pojęcie względne, na innym stadionie 25K, to komplet.
0
Środek tygodnia, mecz o 22.
0
Ludzie Biggiego Smallsa, albo i sam on
0
Na Atleti dałbym Bravo na bramkę, w obronie Alves, Pique, Bartra oraz Alba. Na defensywnym pomocniku Mascherano, natomiast dwóch kolejnych nie mam pojęcia. W ataku Nasz trio Neymar, Suarez i Messi. Co do pomocy, to naprawdę nie mam pojęcia...
4
Marca i AS mają dużego plusa. Pierwsza gazeta- nazwa gazety w kolorach francuskiej flagi, natomiast drugiej czarna wstążka
0
Myślę, że w czerwcu, po zakończeniu sezonu.
2
O kurde, to się narobiło!
1
Pewnie od Lucho
1
Całego paliwa nie wyjeździ, bo za co zaleje, a i innemu pojeździć nie da :D
0
Facet chce pracować jedynie z drużynami, które mówią w językach, którymi operuje. Tj. Angielski lub Niemiecki
0
Ostatnio gdzieś czytałem, że Klopp CHCE jedynie pracować z takimi drużynami, z jakimi się dogada, a włada Niemieckim oraz płynnie po Angielsku. U nas miałby kłopot, chociaż jako trenera go cenię niesamowicie
0
Ostatnio Montoya często gra, czyżby on? :D
A tak szczerze, kto mógł powiedzieć taike słowa, jak myślicie?
1
Nie mówię od razu o usunięciu Enrique z posady trenera, ale tak realnie patrząc: Kto by chciał objąć dziejszą Barcelonę?
Dajcie jakiś poważnych trenerów, którzy zgodziliby się odejść z klubu na Naszą rzecz.