0

Człowieku, Busquets zanurkował porządnie 2-4 razy. A CR11 praktycznie co drugi mecz leży w polu karnym pchnięty wiatrem!

0

Xavi, kolego, jest kontuzjowany, Luczo mówił na konferencji dziś.. Niestety

0

Lolu, dwa dni Cię nie było, banik? :D

0

To bym się pozoytywnie zdziwił

0

Powiem Ci, taki Mario Balotelli, ale z mózgiem... :D
Niesamowicie silny tur, z dużą szybkością i bajeczną techniką, polecam Ci znaleźć coś na YouTube, na pewno będzie jakiś film z umiejętnościami Francuza

12

Paul Pogba

0

Masche zagrał tak, jak się od niego oczekuje. Szef

0

Zimą 10/11 lub 11/12 przyszedł do Nas Afellay :-)

0

Oczywiście gdyby Rafinha zagrał w miejsce Iniesty, to bym się nie obraził

0

A Rafinha jest powołany? Na jakich graczy w pomocy stawiasz?
Wczoraj nie grał Busi, więc stawiam, że to on wraz z Rakiticiem i Iniestą będzie w pomocy, aczkolwiek wolałbym tam Mascherano.
Najbardziej chciałbym taki skład:
Bravo- Alves, Pique, Bartra, Alba- Mascherano, Rakitić, Iniesta- Messi, Suarez i Neymar, czyli prawie skład meczowy z Elche :-)

0

Sądzę, że nawet wyżej wspomniany Pan Szpakowski komentowałby lepiej od wczorajszego duetu..

0

Andrzej w końcu błyśnie, trzymaj kciuki :-)

0

Jedyny plus, to taki, że Ivan da więcej centymetrów w grze defensywnej. We wczorajszym meczu miał bardzo rozregulowany celownik, ale wciąż potrafi zaskoczyć uderzeniem z dystansu. A myślę, że takich strzałów jutro będziemy potrzebowali, bo wiemy w jakim stylu gra Atletico.

0

Robimy "małe zakupy" zimą, ale zawsze jakieś

0

Wincy! 5:0 to za mało dla niektórych. Polaków nie znasz? Enrique pali się grunt pod nogami, dlatego wystawił silny skład, aby zadowolić kibiców. Niestety zrobił źle, bo "po co once de gala na ogórka"...

0

Dwa lata? Czemu dwa? Ban kończy się w lecie tego roku, natomiast od stycznia 2016 możemy kupować zawodników.

0

Osobiście nie widziałem, żeby kiedykolwiek komuś podał rękę przy schodzeniu z boiska

0

Ale LM, to bardziej pretiżowe rozgrywki, na PK zwykle jest mało ludzi. Chociaż jest to pojęcie względne, na innym stadionie 25K, to komplet.

0

Środek tygodnia, mecz o 22.

0

Ludzie Biggiego Smallsa, albo i sam on

0

Na Atleti dałbym Bravo na bramkę, w obronie Alves, Pique, Bartra oraz Alba. Na defensywnym pomocniku Mascherano, natomiast dwóch kolejnych nie mam pojęcia. W ataku Nasz trio Neymar, Suarez i Messi. Co do pomocy, to naprawdę nie mam pojęcia...

4

Marca i AS mają dużego plusa. Pierwsza gazeta- nazwa gazety w kolorach francuskiej flagi, natomiast drugiej czarna wstążka

0

Myślę, że w czerwcu, po zakończeniu sezonu.

2

O kurde, to się narobiło!

1

Pewnie od Lucho

1

Całego paliwa nie wyjeździ, bo za co zaleje, a i innemu pojeździć nie da :D

0

Facet chce pracować jedynie z drużynami, które mówią w językach, którymi operuje. Tj. Angielski lub Niemiecki

0

Ostatnio gdzieś czytałem, że Klopp CHCE jedynie pracować z takimi drużynami, z jakimi się dogada, a włada Niemieckim oraz płynnie po Angielsku. U nas miałby kłopot, chociaż jako trenera go cenię niesamowicie

0

Ostatnio Montoya często gra, czyżby on? :D
A tak szczerze, kto mógł powiedzieć taike słowa, jak myślicie?

1

Nie mówię od razu o usunięciu Enrique z posady trenera, ale tak realnie patrząc: Kto by chciał objąć dziejszą Barcelonę?
Dajcie jakiś poważnych trenerów, którzy zgodziliby się odejść z klubu na Naszą rzecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?