Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cześć, przepraszam, mógłby mi ktoś powiedzieć, co zrobił Ronaldo? Bo dopiero włączyłem komputer i widzę różne komentarze..
5
A jak Cr 11 jest przewrócony w polu karnym przez wiatr, to przecież to zamach na jego życie. Jak w koszykówce, dwa rzuty karne (osobiste) najlepiej :D
1
Nie wiem dlaczego, ale ten zawodnik mnie irytuje.
0
Myślę, że młody nie da Ci oglądać :D
0
Na pewno nie zagra Godin. Nie wiem jak Gabi, ale myślę, że nie grozi mu wykluczenie.
0
Godin
0
Rakitić naprawdę na poziomie. Mówiłem, że on potrzebuje ogrania u Nas. W defensywie bezbłędnie, a do tego asystował. Neymar popisał się łdnymi sztuczkami technicznymi, również z asystą. Natomiast Suarez, stara się, na pewno osiągnie poziom z Lierpoolu, ale marnował setę za setą.
Pozdrawiam
0
Nie boisz się po nocy chodzić? Birmi prawie przejęte przez Muzułmanów..
0
Wally* :D
0
Rafinha na pewno wejdzie za Iniestę w drugiej połowie. LE będzie chciał oszczędzić Bladą Twarz na Atleti
4
Adriano, to z lewej i prawej ma celne strzały. Bardzo uniwersalny.. cenię go za to.
0
Myślę, że Isco i Pogba
0
Labotiga.pl (prawdopodobnie)
2
Stawiam, że w finałowej trójce znajdzie się Messi, Neymar i C. Ronaldo.
0
Prawdziwy Ojciec Chrzestny tej strony.
0
"Bo mundial się nie liczy!" :D
0
18:30
0
O 18:30 na Eurosport
0
Chociaż kilka komentarzy niżej mówią, że to wywiad dla Barca TV.
0
O ile dobrze myślę, jest to wywiad do Marci, J. Kręcidło też o tym pisał.
0
Powinieneś się przypatrzeć, do Rakiticia nie mam większych zastrzeżeń, wypracował sytuację bramkową na 1:0 :)
0
Żadną, to jeden z "najlepszych" sędziów hiszpańskich, serio...
0
Moim optymistycznym zdaniem to będzie wyglądało tak:
Bravo- Alves, Pique, Bartra, Alba
Mascherano, Rakitić, Rafinha
Messi, Suarez oraz Neymar.
Ivan nie prezentuje się dobrze w ofensywie, ale zadania defensywne spełnia dobrze. W dodatku, to kilka cm więcej przy wieżowcach Simeone.
Wierzę w Nas, VeB!
13
Mi z jednej strony też, oddał serce i płuca na boiskach dla Barcelony, ma niesamowicie silny charakter, ale ciężko idzie mu trenowanie drużyn. Barca, to dla niego za dużo jak na tę chwilę.
0
Może i dołączy, ale nowy zarząd będzie musiał udowodnić, że ma jaja i wyłożyć duzą kasę, a nie pie*rzyć się z transferami, jak ówczesny.
0
Mój z Suarezem już działa, a miałem taki problem, jak Wy.
0
A jak to duch? :/
0
Wiele teraz jest plotek dotyczących samej Barcelony, Messiego, dyrektora sportowego, ale skupmy się na trenerze. Przeczytałem gdzieś "plotkę", że Barca kontaktowała się z Juppem Heynckessem. Co uważacie o tym trenerze oraz czy zgodziłby się na powrót z emerytury?
0
Jak myślicie, dlaczego tak zrobił?
0
Ja słyszałem coś o posadzie dyrektora generalnego dla Pana Garcii