0

Cześć, przepraszam, mógłby mi ktoś powiedzieć, co zrobił Ronaldo? Bo dopiero włączyłem komputer i widzę różne komentarze..

5

A jak Cr 11 jest przewrócony w polu karnym przez wiatr, to przecież to zamach na jego życie. Jak w koszykówce, dwa rzuty karne (osobiste) najlepiej :D

1

Nie wiem dlaczego, ale ten zawodnik mnie irytuje.

0

Myślę, że młody nie da Ci oglądać :D

0

Na pewno nie zagra Godin. Nie wiem jak Gabi, ale myślę, że nie grozi mu wykluczenie.

0

Godin

0

Rakitić naprawdę na poziomie. Mówiłem, że on potrzebuje ogrania u Nas. W defensywie bezbłędnie, a do tego asystował. Neymar popisał się łdnymi sztuczkami technicznymi, również z asystą. Natomiast Suarez, stara się, na pewno osiągnie poziom z Lierpoolu, ale marnował setę za setą.
Pozdrawiam

0

Nie boisz się po nocy chodzić? Birmi prawie przejęte przez Muzułmanów..

0

Wally* :D

0

Rafinha na pewno wejdzie za Iniestę w drugiej połowie. LE będzie chciał oszczędzić Bladą Twarz na Atleti

4

Adriano, to z lewej i prawej ma celne strzały. Bardzo uniwersalny.. cenię go za to.

0

Myślę, że Isco i Pogba

0

Labotiga.pl (prawdopodobnie)

2

Stawiam, że w finałowej trójce znajdzie się Messi, Neymar i C. Ronaldo.

0

Prawdziwy Ojciec Chrzestny tej strony.

0

"Bo mundial się nie liczy!" :D

0

18:30

0

O 18:30 na Eurosport

0

Chociaż kilka komentarzy niżej mówią, że to wywiad dla Barca TV.

0

O ile dobrze myślę, jest to wywiad do Marci, J. Kręcidło też o tym pisał.

0

Powinieneś się przypatrzeć, do Rakiticia nie mam większych zastrzeżeń, wypracował sytuację bramkową na 1:0 :)

0

Żadną, to jeden z "najlepszych" sędziów hiszpańskich, serio...

0

Moim optymistycznym zdaniem to będzie wyglądało tak:
Bravo- Alves, Pique, Bartra, Alba
Mascherano, Rakitić, Rafinha
Messi, Suarez oraz Neymar.
Ivan nie prezentuje się dobrze w ofensywie, ale zadania defensywne spełnia dobrze. W dodatku, to kilka cm więcej przy wieżowcach Simeone.
Wierzę w Nas, VeB!

13

Mi z jednej strony też, oddał serce i płuca na boiskach dla Barcelony, ma niesamowicie silny charakter, ale ciężko idzie mu trenowanie drużyn. Barca, to dla niego za dużo jak na tę chwilę.

0

Może i dołączy, ale nowy zarząd będzie musiał udowodnić, że ma jaja i wyłożyć duzą kasę, a nie pie*rzyć się z transferami, jak ówczesny.

0

Mój z Suarezem już działa, a miałem taki problem, jak Wy.

0

A jak to duch? :/

0

Wiele teraz jest plotek dotyczących samej Barcelony, Messiego, dyrektora sportowego, ale skupmy się na trenerze. Przeczytałem gdzieś "plotkę", że Barca kontaktowała się z Juppem Heynckessem. Co uważacie o tym trenerze oraz czy zgodziłby się na powrót z emerytury?

0

Jak myślicie, dlaczego tak zrobił?

0

Ja słyszałem coś o posadzie dyrektora generalnego dla Pana Garcii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?