0

Ale ucichły plotki transferowe o Reusie, co?

1

Pisz na temat!

0

A wiecie co? Na miejscu Braidy najmocniej starałbym się o Isco. Perez nie puści, to nie, ale zapytać można

0

0

Bombowa odpowiedź!

1

Parę razy zdarzyło mi się z nim rozmawiać podczas komentarzy, trzymam kciuki za chłopaka, niech regularnie bierze leki

39

Masche grając podbiega w czasie krótkich przerw, rozmawia z trenerem i całym sztabem, przekazuje swoje przemyślenia, słucha rad Lucho, motywuje piłkarzy i zostawia serce na boisku. Z całym szacunkiem dla Iniesty, czy Messiego, ale to Javier powinien być przynajmniej drugim kapitanem, a moim zdaniem nawet pierwszym.

0

Nawet zamówiony :D

0

Messi warty tylko 7m € :D

2

W pierwszym meczu nie. Chyba, że PSG się odwoła do czerwonej kartki i jakimścudem mu ją cofną

6

Bartra dziś jak profesor.

0

P. Orłowski, to zadeklarowany fan Barcy

3

Urugwajski napój- mate

0

A ja najbardziej na świecie chciałbym Isco.

0

Myślisz, że byłby lepszym nabytkiem niż Pogba?

0

Kurde, Messi chyba odchodzi..
:D

0

Może i mam marzenie ściętej głowy, ale na miejscu przyszłego prezydenta Barcelony zacząłbym rozmowę z Isco oraz jego agentem ws. ewentualnych przenosin do Barcelony. Wydatek przypuszczam jak za Pogbę, ale to technik i magik na skalę światową. Jeżeli zawodnik wyraziłby chęć przejścia, to myślę że łatwiej byłoby namówić klub do sprzedaży.

0

A sprawdź na rojadirecta.me

1

Po tym sezonie najprawdopodobniej odejdzie z Rayo, ale chciałbym go dalej widywać w La Liga.

1

Może Samper, jakiś ubezpieczający Xavi bądź Rakitić i iniesta jako ofensywny, nie wiadomo.

1

Podoba mi się w Paco Jemezie to, że nie ważne jaki jest wynik, on ciągle będzie stawiał na ofensywę. Czy jest 0:0, czy Barcelona lub inny klub wygrywa jedym, bądź pięcioma golami, to Rayo prezentuje ten sam styl. Lubię oglądać mecze Barca- Rayo, ponieważ nigdy nie są nudne, nigdy nie ma autobusu, a gra jest ciekawa.

0

Finał 30 maja

0

Poczekaj na poranny przegląd prasy.. :D

0

Bezpieczna strona, zrzesza naprawdę dużą ilość osób, pozdrawiam :-)

0

Możesz powiedzieć jak? Bo oglądam hiszpański stream.

1

www.rojadirecta.me Ja osobiście oglądam na jednym z ich streamów, a mianowicie vipracing http://vipracing.net/?canal=4#www.rojadirecta.me

0

O kim mówisz?

0

Możesz, jednakże musi być to zdjęcie naprawdę dobrej jakości.

0

Kurrrrr, wejdzie!

4

Dzień przed meczem jeden z użytkowników napisał, że Suarez strzeli dwa gole i zamknie usta krytykom. Nie mylił się. To teraz szybką sprawa, potrzebuję numery do totolotka, odezwij się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?