Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ucichły plotki transferowe o Reusie, co?
1
Pisz na temat!
0
A wiecie co? Na miejscu Braidy najmocniej starałbym się o Isco. Perez nie puści, to nie, ale zapytać można
0
0
Bombowa odpowiedź!
1
Parę razy zdarzyło mi się z nim rozmawiać podczas komentarzy, trzymam kciuki za chłopaka, niech regularnie bierze leki
39
Masche grając podbiega w czasie krótkich przerw, rozmawia z trenerem i całym sztabem, przekazuje swoje przemyślenia, słucha rad Lucho, motywuje piłkarzy i zostawia serce na boisku. Z całym szacunkiem dla Iniesty, czy Messiego, ale to Javier powinien być przynajmniej drugim kapitanem, a moim zdaniem nawet pierwszym.
0
Nawet zamówiony :D
0
Messi warty tylko 7m € :D
2
W pierwszym meczu nie. Chyba, że PSG się odwoła do czerwonej kartki i jakimścudem mu ją cofną
6
Bartra dziś jak profesor.
0
P. Orłowski, to zadeklarowany fan Barcy
3
Urugwajski napój- mate
0
A ja najbardziej na świecie chciałbym Isco.
0
Myślisz, że byłby lepszym nabytkiem niż Pogba?
0
Kurde, Messi chyba odchodzi..
:D
0
Może i mam marzenie ściętej głowy, ale na miejscu przyszłego prezydenta Barcelony zacząłbym rozmowę z Isco oraz jego agentem ws. ewentualnych przenosin do Barcelony. Wydatek przypuszczam jak za Pogbę, ale to technik i magik na skalę światową. Jeżeli zawodnik wyraziłby chęć przejścia, to myślę że łatwiej byłoby namówić klub do sprzedaży.
0
A sprawdź na rojadirecta.me
1
Po tym sezonie najprawdopodobniej odejdzie z Rayo, ale chciałbym go dalej widywać w La Liga.
1
Może Samper, jakiś ubezpieczający Xavi bądź Rakitić i iniesta jako ofensywny, nie wiadomo.
1
Podoba mi się w Paco Jemezie to, że nie ważne jaki jest wynik, on ciągle będzie stawiał na ofensywę. Czy jest 0:0, czy Barcelona lub inny klub wygrywa jedym, bądź pięcioma golami, to Rayo prezentuje ten sam styl. Lubię oglądać mecze Barca- Rayo, ponieważ nigdy nie są nudne, nigdy nie ma autobusu, a gra jest ciekawa.
0
Finał 30 maja
0
Poczekaj na poranny przegląd prasy.. :D
0
Bezpieczna strona, zrzesza naprawdę dużą ilość osób, pozdrawiam :-)
0
Możesz powiedzieć jak? Bo oglądam hiszpański stream.
1
www.rojadirecta.me Ja osobiście oglądam na jednym z ich streamów, a mianowicie vipracing http://vipracing.net/?canal=4#www.rojadirecta.me
0
O kim mówisz?
0
Możesz, jednakże musi być to zdjęcie naprawdę dobrej jakości.
0
Kurrrrr, wejdzie!
4
Dzień przed meczem jeden z użytkowników napisał, że Suarez strzeli dwa gole i zamknie usta krytykom. Nie mylił się. To teraz szybką sprawa, potrzebuję numery do totolotka, odezwij się :D