0

Oj nie wiem, czy ktoś to pobije..

0

Ja tam mam zawsze ciarki, gdy odgrywają hymn.

0

Ja też gdzieś o tym przeczytałem, coś w tym może być.

0

Alba jest świetnym LO, ale potrafi babrać się z kontuzjami. Mathieu nie chce tam grać, Adriano został na wszelki wypadek (odpukać). A nowy kontrakt i większe wynagrodzenie, to swoiste wynagrodzenie dla Adriano. A w styczniu pewnie klub nie będzie mu utrudniać odejścia.

0

Ci ludzie już sami nie wiedzą, z jakiego powodu gwiżdżą :/

0

Jak dla mnie pierwsza z prawej, ale nie sugeruj się mną, zdecyduj Ty sam :)

0

Ja mam, gdy korzystam mobilnie.

0

Źle Ci się po prostu kojarzy. Podświadomie wyobrażasz go sobie z karabinem i hełmem :D

0

Dlaczego? Bo nie jestem w stanie czytać każdego komentarza na tej stronie?

0

Przepraszam królu tej strony, ale widzę je pierwszy raz.

1

Pokomentują, zdobędą doświadczenie, spokojnie

1

Komentarz usunięty

1

Szczęście w nieszczęściu, co? Ale gratuluję wygranej!

1

Na RMF MAXXX leci sunrise, słucha ktoś? Jakie opinie, w którym roku lepszy? Czy może w tym najlepszy?

1

Poszukaj dokładnie, koszulki ze zdjęcia, w których są piłkarze kosztują 99 w nike store :-)

0

W końcu to legendarny działacz.
#Zdzisiekmusisz

2

A chcesz dalej wygrywać wszystkie trofea?

8

Zapomniałeś o najważniejszym, ma kontuzję! :D

0

This is Zlatan. Zlatan, to nadczłowiek, aczkolwiek nie kosmita, jak Leo :D

2

Komentarz usunięty

0

Dla mnie zabrzmiało to jak żart, dlaczego się denerwujesz?

0

Komentarz usunięty

1

Dobrze, że mu wybili tę piłkę, bo zaraz by się zaplątał o własne nogi i to byłby dopiero śmiech :)

0

Jeszcze na końcu powinien być ten sławetny okrzyk bojowy.

0

Na podstawie spokojnie zdasz

0

Na www.rojadirecta.me są linki na tablet/smartfon

0

Ale o co Ty się spinasz? Kolega tylko grzecznie informuje.

1

Zawodnik na przyszły sezon, fajnie gdyby miał nową. Zobaczylibyśmy ją w końcu na żywo, pozdrawiam

9

Wyleciał do Chile, musiał stawić się na zgrupowaniu reprezentacji, niestety.....

10

Taka głupota, ale bardzo mi się podobała.
Zaczyna być grany hymn Barcy, zaczyna się Tot el camp.. Klask, klask, klask. I co robi Luis Enrique? Klaszcze, gdy powinien! Drobnostka, a cieszy, oddany klubowi :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?