Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
R4six w formie :D Czekam na film od niego :D
5
A niech baluje facet, zasłużył!
0
Nikt? Mascherano może jeszcze tego dokonać :D
0
Dziś koło 19 będzie przejazd, ale powtarzam tylko komentarz innego użytkownika. Nie mam pewności, czy to prawda.
0
Później mówił poprawnie, zwykłe przejęzyczenie
0
No to trzeba było wstawić, po co się spinasz?
1
Uwielbiam Peaky Blinders. Stara, angielska gangsterska, która powoli przekształca się w legalny biznes, dużo zwrotów akcji, czekam na trzeci sezon!
1
R4SIX wrócił!
0
Dobre, nie? Komedia z tragedii rodziny. Musiałeś dodawać xD
0
Brawa dla autora za grafikę!
0
http://peb.pl/albumy-rock-and-metal/1413709-linkin-park-the-hunting-party-2014-a.html
0
Nie został nawet powołany
3
W książce Suareza napisane jest, że nazwał Evrę czarnuszkiem, jednak wg. Luisa jest to popularne i nieszkodliwe wyrażenie w Urugwaju.
2
Jego co drugi komentarz jest przyczepieniem się o coś. Pan forum.
3
A tam namiot, mnie rozbija jego kompleks, ZNÓW stoi na palcach.
0
Wydaje mi się, że 17
2
Ale dlaczego tak mówisz? Ja na przykład interesuję się bardzo sekcją męskiej piłki nożnej, nie interesuję się sekcją koszykarską, czy hokeju na wrotkach. Vive jest Polską drużyną, bardzo by mnie cieszyło, gdyby to właśnie oni zdobyli trofeum. I co, jestem dzieckiem sukcesu?
0
Reklamyreklamyreklamy, kasa się sama nie zarobi...
0
Moim zdaniem nie
0
117.
2
Tak, ma tyle
0
Alexis w ten sposób chłodził uda, sam to przyznał. Kto wie, może i Montoya podwija z tego samego powodu :D
0
Dlatego mecze ze Stoke są trudniejsze dla Manchesteru City, jak to mawiał pan Kompany... :)
0
A czy to są jacyś "ważni" działacze?
0
12-14 osób, ale osobno bez Blattera
1
Sprzedaż, czy wypożyczenie Denisa Suareza?
0
Tak
0
W następnym sezonie nie będzie tak mówił. Przyczyni się do kolejnych zwycięstw i trofeów Barcelony :-)
0
Jeżeli nazwisko, to Hernandez Creus... Xavi, Xavier to imię :)
2
Wielki piłkarz, legenda. Architekt Barcelony. Będzie Go bardzo brakowało. Wróci z dużo większym bagażem doświadczeń i w dalszej przyszłości powróci do klubu.
#6raciesXavi