0

W jakimś wywiadzie, czy konferencji Luis Ebriwue mówił, że zna umiejętności Sampera, wie jakim jest zawodnikiem, natomiast Gumbau jest mu nieznany i chce go sprawdzić, poznać :)

2

Żeby nie miał miękkich nóżek, jak tata.

0

Ciekawi mnie, czy widział film zorganizowany przez portal blaugrana.pl ze zdjęciami kibiców..

0

Dobre, dobre :D

0

Tych Panów zbytnio nie słucham, ale to naprawdę motywujące tracki :D

4

Liczę, że w meczu z Eibar jednym ze stoperów będzie Bartra. W tym sezonie, gdy gra, robi to na solidnym poziomie. Pewne miejsce ma stety, bądź niestety Pique, ale liczę też na kilkanaście minut Vermy.

1

Miejmy nadzieję, że Andrzej w formie

0

Codzienność, to go przytłoczyła, nie wytrzymał naporu i upadł.. :D

5

Grzmot jak wór ziemniaków upadł.

0

Ale nie chciałbyś tych dwóch piłkarzy?

0

Sport zaprzestał publikowania tych artykułów.

0

Kurde, mieliśmy już sprzedawać Rakiticia, a on zaczął trzaskać gole...
:D

0

Myślę, że już niedługo to powie...

3

Komentarz usunięty

2

Co do tego zdjęcia, to ciekawi mnie, czy śmiał się właśnie z naszej obrony, czy cieszył z gola..

6

Niedawno przeczytałem taki komentarz i pozwolę sobie go powtórzyć: Pique chyba jeszcze leczy kaca po tryplecie...

2

Kolego, to nie jest śmieszne od dawien dawna. Prawda jest taka, że chciałbyś być na jego miejscu :)

1

Bardzo dobry strzał Roberto z dystansu, byłby oczywiście idealny, jakby wpadł. Stanowczo za mało takich prób oddają piłkarze Barcelony.

1

Moim zdaniem panowie z 3W, zarówno razem, jak i w solówkach są najlepsi w Polsce.

4

Ja w Bydgoszczy mam najtańszą umowę z dekoderem hd u lokalnej kablówki i kanały eleven i eleven sports zostały dodane do mojej oferty bez żadnej dodatkowej kwoty, tak więc nc+, można?

27

Czeka na mocniejszego przeciwnika.

0

Peaky Blinders Ci polecam.

0

Prawie Bejl bam się robi :D

12

Zbyniu, w porządku facet, ale tutaj plecie głupoty...

1

W grudniu chyba, ale nie powiem na sto procent.

2

Cytując mojego serdecznego przyjaciela, wybitnego komentatora, Tomka Hajto: Módlmy się, żeby Ci, którzy są w dobrej dyspozycji, byli w dobrej dyspozycji.
:D

0

Oj tam, po prostu mają za mały budżet..

1

Myślę, że nadal wyszłoby mniej, niż za Pogbę.

0

Polecam na mobilnej, ale 9/10 przypadków nie mogę edytować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?