Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakimś wywiadzie, czy konferencji Luis Ebriwue mówił, że zna umiejętności Sampera, wie jakim jest zawodnikiem, natomiast Gumbau jest mu nieznany i chce go sprawdzić, poznać :)
2
Żeby nie miał miękkich nóżek, jak tata.
0
Ciekawi mnie, czy widział film zorganizowany przez portal blaugrana.pl ze zdjęciami kibiców..
0
Dobre, dobre :D
0
Tych Panów zbytnio nie słucham, ale to naprawdę motywujące tracki :D
4
Liczę, że w meczu z Eibar jednym ze stoperów będzie Bartra. W tym sezonie, gdy gra, robi to na solidnym poziomie. Pewne miejsce ma stety, bądź niestety Pique, ale liczę też na kilkanaście minut Vermy.
1
Miejmy nadzieję, że Andrzej w formie
0
Codzienność, to go przytłoczyła, nie wytrzymał naporu i upadł.. :D
5
Grzmot jak wór ziemniaków upadł.
0
Ale nie chciałbyś tych dwóch piłkarzy?
0
Sport zaprzestał publikowania tych artykułów.
0
Kurde, mieliśmy już sprzedawać Rakiticia, a on zaczął trzaskać gole...
:D
0
Myślę, że już niedługo to powie...
3
Komentarz usunięty
2
Co do tego zdjęcia, to ciekawi mnie, czy śmiał się właśnie z naszej obrony, czy cieszył z gola..
6
Niedawno przeczytałem taki komentarz i pozwolę sobie go powtórzyć: Pique chyba jeszcze leczy kaca po tryplecie...
2
Kolego, to nie jest śmieszne od dawien dawna. Prawda jest taka, że chciałbyś być na jego miejscu :)
1
Bardzo dobry strzał Roberto z dystansu, byłby oczywiście idealny, jakby wpadł. Stanowczo za mało takich prób oddają piłkarze Barcelony.
1
Moim zdaniem panowie z 3W, zarówno razem, jak i w solówkach są najlepsi w Polsce.
4
Ja w Bydgoszczy mam najtańszą umowę z dekoderem hd u lokalnej kablówki i kanały eleven i eleven sports zostały dodane do mojej oferty bez żadnej dodatkowej kwoty, tak więc nc+, można?
27
Czeka na mocniejszego przeciwnika.
0
Peaky Blinders Ci polecam.
0
Prawie Bejl bam się robi :D
12
Zbyniu, w porządku facet, ale tutaj plecie głupoty...
1
W grudniu chyba, ale nie powiem na sto procent.
2
Cytując mojego serdecznego przyjaciela, wybitnego komentatora, Tomka Hajto: Módlmy się, żeby Ci, którzy są w dobrej dyspozycji, byli w dobrej dyspozycji.
:D
0
Oj tam, po prostu mają za mały budżet..
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12122938_1610789612519210_8746616287683097922_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=bca48e3562c773dddded964a84419b7d&oe=5699AD06
Pan Hajto
1
Myślę, że nadal wyszłoby mniej, niż za Pogbę.
0
Polecam na mobilnej, ale 9/10 przypadków nie mogę edytować.