3

Pozwolę sam to zrobić: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjön
:D

4

Ale przynajmniej wtedy mówiłby prawdę.

22

Dobrze, że Łysy, który losuje kulki i dwa razy w roku poda Platiniemu medale jest bezpieczny!

0

Na początku tego tygodnia.

0

Kumpel ze studiów jest na finiszu. Złożył papiery na pierwszym roku, obecnie trzeci. Składasz papiery i czekasz na telefon, dzwonią ws. Testów fizycznych, później psychologiczne, tutaj dużo ludzi odpada.

0

Ja się bardzo zraziłem do androidów, ale może to dlatego, że miałem słabsze telefony z tym systemem i się po prostu cięły. Teraz mam lumię 930 z WP 8.1 i każdemu polecam, a cena przypuszczalnie podobna.

3

Nowe mieszkanko? Kolega też starał się "na uchodźcę"? Samolotem do Syrii, pontonem do Grecji, Włoch, a stamtąd to prosta droga do wyżywienia i mieszkanka!
Oczywiście żartuję, mam nadzieję, że będzie się świetnie mieszkało, pozdrawiam :D

4

Nie po to tyle FIFA kombinowała nad wymówką, żeby się dla Nas pozytywnie skończyło...

0

TVP Bydgoszcz śmiga

0

Nie zdziwiłbym się, że jeżeli Bravo wróci z formą, to i obrona będzie grała pewniej.

0

Oj to się nie wiem.. Mieszkałem w innym, nie martw się mistrzu, jeżeli masz dziewczynę mądrą, to nic głupiego nie zrobi :D

0

A o akademik jakiej uczelni chodzi dokładnie?

0

Jeden z administratorów wspominał niedawno, że Sport zakończył ten cykl, więc nie mają co tłumaczyć.

2

Ronaldo wygra w tym roku ZP :D

0

Wykrakałem, co? Obie drużyny z Manchesteru wygrały :D

1

Może będzie niespodzianka i angielski zespół wygra? Kto wie.. :D

0

Nie wszyscy, cwaniaczku, mają wystarczająco pieniędzy na NC+, bądź są uzależnieni od wyboru rodziców. Nie mądruj

0

Mogę się mylić, ale ma kontuzję podobną do tej Bravo, czyli jeszcze pewnie tydzień, dwa absencji. (Bravo o tyle wcześniej dostał kontuzji).

0

Najpewniej byłoby spytać samego Marca, jak on się przedstawia :D

4

This is ZLATAN! :D

0

Adriano chciał odejść, ale został poproszony przez Luisa Enrique, by został. Spójrz na Naszą ławkę. Kontrakt i pieniądze są swoistym podziękowaniem dla niego, że przez tyle lat nie narzekał na grę. W styczniu, tudzież w letnim okienku Adriano zostanie na pewno sprzedany, przypuszczam, że klub nie będzie mu robił problemu. Także się ciesz, że chociaż na tę parę meczów mamy go w zanadrzu. Pozdrawiam!

0

Wiesz, bo oni bardziej skupieni na lidze, bo tam większe pieniądze...
:D!

0

To chyba dr. Pruna. Ale jeśli wprowadzam w błąd, to przepraszam.

4

Nie chcąc zapeszać, odpukać oczywiście, co mecz tracimy zawodnika...

0

Miałem to samo pisać. Niby nic, ale różnicę obecnością zrobił.

3

Komentarz usunięty

0

Chłopaki, to na pokera by Ciebie zaciągnęli :D

5

Ale Leoś sobie szofera znalazł :D

1

Messi nie zagra z Sevillą, Getafe, Rayo, Eibarem, Villarrealem, BATE dwukrotnie, Bayerem i Romą.

0

Twitter Barcelony:
Messi has a tear in the internal collateral ligament of his left knee. He will be out for around 7-8 weeks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?