Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pozwolę sam to zrobić: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjön
:D
4
Ale przynajmniej wtedy mówiłby prawdę.
22
Dobrze, że Łysy, który losuje kulki i dwa razy w roku poda Platiniemu medale jest bezpieczny!
0
Na początku tego tygodnia.
0
Kumpel ze studiów jest na finiszu. Złożył papiery na pierwszym roku, obecnie trzeci. Składasz papiery i czekasz na telefon, dzwonią ws. Testów fizycznych, później psychologiczne, tutaj dużo ludzi odpada.
0
Ja się bardzo zraziłem do androidów, ale może to dlatego, że miałem słabsze telefony z tym systemem i się po prostu cięły. Teraz mam lumię 930 z WP 8.1 i każdemu polecam, a cena przypuszczalnie podobna.
3
Nowe mieszkanko? Kolega też starał się "na uchodźcę"? Samolotem do Syrii, pontonem do Grecji, Włoch, a stamtąd to prosta droga do wyżywienia i mieszkanka!
Oczywiście żartuję, mam nadzieję, że będzie się świetnie mieszkało, pozdrawiam :D
4
Nie po to tyle FIFA kombinowała nad wymówką, żeby się dla Nas pozytywnie skończyło...
0
TVP Bydgoszcz śmiga
0
Nie zdziwiłbym się, że jeżeli Bravo wróci z formą, to i obrona będzie grała pewniej.
0
Oj to się nie wiem.. Mieszkałem w innym, nie martw się mistrzu, jeżeli masz dziewczynę mądrą, to nic głupiego nie zrobi :D
0
A o akademik jakiej uczelni chodzi dokładnie?
0
Jeden z administratorów wspominał niedawno, że Sport zakończył ten cykl, więc nie mają co tłumaczyć.
2
Ronaldo wygra w tym roku ZP :D
0
Wykrakałem, co? Obie drużyny z Manchesteru wygrały :D
1
Może będzie niespodzianka i angielski zespół wygra? Kto wie.. :D
0
Nie wszyscy, cwaniaczku, mają wystarczająco pieniędzy na NC+, bądź są uzależnieni od wyboru rodziców. Nie mądruj
0
Mogę się mylić, ale ma kontuzję podobną do tej Bravo, czyli jeszcze pewnie tydzień, dwa absencji. (Bravo o tyle wcześniej dostał kontuzji).
0
Najpewniej byłoby spytać samego Marca, jak on się przedstawia :D
4
This is ZLATAN! :D
0
Adriano chciał odejść, ale został poproszony przez Luisa Enrique, by został. Spójrz na Naszą ławkę. Kontrakt i pieniądze są swoistym podziękowaniem dla niego, że przez tyle lat nie narzekał na grę. W styczniu, tudzież w letnim okienku Adriano zostanie na pewno sprzedany, przypuszczam, że klub nie będzie mu robił problemu. Także się ciesz, że chociaż na tę parę meczów mamy go w zanadrzu. Pozdrawiam!
0
Wiesz, bo oni bardziej skupieni na lidze, bo tam większe pieniądze...
:D!
0
To chyba dr. Pruna. Ale jeśli wprowadzam w błąd, to przepraszam.
4
Nie chcąc zapeszać, odpukać oczywiście, co mecz tracimy zawodnika...
0
Miałem to samo pisać. Niby nic, ale różnicę obecnością zrobił.
3
Komentarz usunięty
0
Chłopaki, to na pokera by Ciebie zaciągnęli :D
5
Ale Leoś sobie szofera znalazł :D
1
Messi nie zagra z Sevillą, Getafe, Rayo, Eibarem, Villarrealem, BATE dwukrotnie, Bayerem i Romą.
0
Twitter Barcelony:
Messi has a tear in the internal collateral ligament of his left knee. He will be out for around 7-8 weeks