Pawlak1992
Dołączył/a: maj 2013
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 Wiem, wysłał mi.
https://zapodaj.net/images/650120b2b6d8a.png
0
@Karol145 A co to za kara? Ani go we więzieniu nie zamknęli, ani mandatu nie dali, tylko wywieźli go tam skąd przyszedł.
4
@Karol145 Piszesz tak jakby dostał karę śmierci, a on został tylko przerzucony do kraju z którego przybył. To tak jak byś przyjął gościa pod swój dach, a on nie przestrzegałby twoich reguł, więc wyrzuciłbyś go z domu. Tak powinniśmy robić z każdym Ukraińcem, który łamie prawo. Jeśli ktoś nie szanuje naszych zasad, to nie zasługuje na to by tu mieszkać. Nie kąsa się ręki, która karmi.
0
@MarFan Czyli jakby w Pucharze Króla Barcelona wygrała w finale na przykład z Betisem po tym jak tamci grali w poprzednich rundach dogrywki, a Barcelona tylko 90 minut, to byś napisał że Barcelona wygrała tylko dlatego że zawodnicy Betisu byli zmęczeni? Taka sama sytuacja. Andriejewa wygrała bo jest lepszą zawodniczką, osiągała już wysokie wyniki w poprzednich szlemach w przeciwieństwie do Chwalińskiej. Maja nawet nie była stawiana w roli faworytki w tym meczu, i nie dlatego że miała rozegranych więcej meczów.
0
@MarFan To na jakiej podstawie uważasz że Chwalińska jest lepsza od Andriejewej? Rosjanka wygrywała już z Igą, wygrywała z Ostapenko, ale z Chwalińską wygrała fartem? Dobre.
1
@Piotrek1993 A może po prostu Andriejewa jest lepsza? Skąd takie umniejszanie jej?
0
@Encore Jak Iga Świątek
0
Komentarz usunięty
26
Nie dziwne, w końcu ubiera się na biało. :)
0
@zadafcb On wygląda jak Kanclerz Palpatine z Gwiezdnych Wojen.
0
A Klopp wie już że będzie jego trenerem?
0
@Hadim Prestiż? Obecnie Real jest klubem memem, z którego wszyscy się śmieją. Więc to obciach tam przechodzić.
Nowe wyzwania? Najpierw trzeba skończyć obecne. Tak jak już napisałem wyżej, Vitinha może jeszcze sporo osiągnąć, szczególnie indywidualnie. W ostatnim plebiscycie Złotej Piłki zajął 3 miejsce. W PSG ma najlepsze warunki aby sięgnąć po tę nagrodę. Przejście do Realu zmniejszyłoby jego szanse, bo tam jest jeden wielki burdel.
Ciekawsze miejsce do życia? A co jest ciekawszego w Madrycie niż w Paryżu?
3
@th@les Miałem 6 kotów, wystawiłem ogłoszenie na OLX, że chcę oddać i poszły wszystkie. Tylko jednego sobie zostawiłem.
1
@FcPortoFan1999 Tu chyba nie ma tematów na których nie masz zdania. Nie żeby mi to przeszkadzało, po prostu do takiego doszedłem wniosku. :)
0
@Encore Gdyby w finale LM grała Barcelona to byłoby więcej. Ludzie wiedzieli jakiej gry się spodziewać po Arsenalu, więc nawet nie włączali.
3
@Kozinho. Ja także jestem z tego pokolenia i nigdy w to nie grałem.
5
Uświadomiłem sobie że FcPortoFan1999 nie ma sensu oznaczać, bo on i bez tego pojawi się w każdej dyskusji. :)
0
@FcPortoFan1999 Nie, na pewno mniej wojen by było.
2
Ciekawe jak wyglądałby świat gdyby usunąć z niego USA, Rosję, Chiny i Izrael.
@Gibbon_FCB @NeroTFP1 @Zoker @Hellrider @MesQueUnClub_87 @Barcanajlepszyteam @Tasde @gaucho104 @macio_944
1
@MirusAmisz Ten na samym dole po prawej nie jest zły.
0
@ILovethisGame Lewy spędził w Bayernie 8 lat, zdobył już wszystko, a do Barcelony przeszedł na emeryturę. Vitinha ma dopiero 26 lat i jest głodny sukcesów, ma jeszcze wiele do zdobycia, bo nie wygrał jeszcze Złotej Piłki ani nagrody FIFA The Best. Dużo większe szanse ma na to w PSG niż w Realu, gdzie jest jeden wielki burdel.
Barcelona była pogrążona w kryzysie, ale był to kryzys finansowy. W Realu burdel jest w szatni, gdzie piłkarze są ze sobą skłóceni, a rządzą tam rozkapryszone gwiazdeczki, czyli Mbappe i Vinicius. Kto by chciał przechodzić do tak toksycznego środowiska?
Akurat kasa to jest większa w PSG. @Hadim
0
@Hadim Po co Vitinha miałby przechodzić do gorszego klubu?
1
@michaleu Znalazłem to. :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8241929#comment-8241929
4
@takisobiektos Ja pamiętam jak tu robili rankingi aktorek pornograficznych, więc to co jest teraz to pikuś. :)
1
@Comentateiro Jak tak patrzę na nich, to oni poza koszulkami się niczym nie różnią.
2
@Gibbon_FCB Francja odpadła z MŚ jeszcze przed ich rozpoczęciem? Szaleństwo.
1
To Iworyjczycy tacy silni, czy Francja taka słaba?
1
Ja na miejscu Bayeru dałbym mu szansę. Przynajmniej nikt nie musiałby się czuć odpowiedzialny za porażkę, bo Arbeloa całą winę wziąłby na siebie.
2
@beter2 Niech idzie do Chelsea, dla nas to lepiej, bo przekonamy się jak poradzi sobie w lepszym klubie. W innym przypadku to zatrudnianie kota w worku.
6
Cóż szkodzi obiecać