4

0

@Karol145 A co to za kara? Ani go we więzieniu nie zamknęli, ani mandatu nie dali, tylko wywieźli go tam skąd przyszedł.

4

@Karol145 Piszesz tak jakby dostał karę śmierci, a on został tylko przerzucony do kraju z którego przybył. To tak jak byś przyjął gościa pod swój dach, a on nie przestrzegałby twoich reguł, więc wyrzuciłbyś go z domu. Tak powinniśmy robić z każdym Ukraińcem, który łamie prawo. Jeśli ktoś nie szanuje naszych zasad, to nie zasługuje na to by tu mieszkać. Nie kąsa się ręki, która karmi.

0

@MarFan Czyli jakby w Pucharze Króla Barcelona wygrała w finale na przykład z Betisem po tym jak tamci grali w poprzednich rundach dogrywki, a Barcelona tylko 90 minut, to byś napisał że Barcelona wygrała tylko dlatego że zawodnicy Betisu byli zmęczeni? Taka sama sytuacja. Andriejewa wygrała bo jest lepszą zawodniczką, osiągała już wysokie wyniki w poprzednich szlemach w przeciwieństwie do Chwalińskiej. Maja nawet nie była stawiana w roli faworytki w tym meczu, i nie dlatego że miała rozegranych więcej meczów.

0

@MarFan To na jakiej podstawie uważasz że Chwalińska jest lepsza od Andriejewej? Rosjanka wygrywała już z Igą, wygrywała z Ostapenko, ale z Chwalińską wygrała fartem? Dobre.

1

@Piotrek1993 A może po prostu Andriejewa jest lepsza? Skąd takie umniejszanie jej?

0

@Encore Jak Iga Świątek

0

Komentarz usunięty

26

Nie dziwne, w końcu ubiera się na biało. :)

0

@zadafcb On wygląda jak Kanclerz Palpatine z Gwiezdnych Wojen.

0

A Klopp wie już że będzie jego trenerem?

0

@Hadim Prestiż? Obecnie Real jest klubem memem, z którego wszyscy się śmieją. Więc to obciach tam przechodzić.
Nowe wyzwania? Najpierw trzeba skończyć obecne. Tak jak już napisałem wyżej, Vitinha może jeszcze sporo osiągnąć, szczególnie indywidualnie. W ostatnim plebiscycie Złotej Piłki zajął 3 miejsce. W PSG ma najlepsze warunki aby sięgnąć po tę nagrodę. Przejście do Realu zmniejszyłoby jego szanse, bo tam jest jeden wielki burdel.
Ciekawsze miejsce do życia? A co jest ciekawszego w Madrycie niż w Paryżu?

3

@th@les Miałem 6 kotów, wystawiłem ogłoszenie na OLX, że chcę oddać i poszły wszystkie. Tylko jednego sobie zostawiłem.

1

@FcPortoFan1999 Tu chyba nie ma tematów na których nie masz zdania. Nie żeby mi to przeszkadzało, po prostu do takiego doszedłem wniosku. :)

0

@Encore Gdyby w finale LM grała Barcelona to byłoby więcej. Ludzie wiedzieli jakiej gry się spodziewać po Arsenalu, więc nawet nie włączali.

3

@Kozinho. Ja także jestem z tego pokolenia i nigdy w to nie grałem.

5

Uświadomiłem sobie że FcPortoFan1999 nie ma sensu oznaczać, bo on i bez tego pojawi się w każdej dyskusji. :)

0

@FcPortoFan1999 Nie, na pewno mniej wojen by było.

2

Ciekawe jak wyglądałby świat gdyby usunąć z niego USA, Rosję, Chiny i Izrael.

@Gibbon_FCB @NeroTFP1 @Zoker @Hellrider @MesQueUnClub_87 @Barcanajlepszyteam @Tasde @gaucho104 @macio_944

1

@MirusAmisz Ten na samym dole po prawej nie jest zły.

0

@ILovethisGame Lewy spędził w Bayernie 8 lat, zdobył już wszystko, a do Barcelony przeszedł na emeryturę. Vitinha ma dopiero 26 lat i jest głodny sukcesów, ma jeszcze wiele do zdobycia, bo nie wygrał jeszcze Złotej Piłki ani nagrody FIFA The Best. Dużo większe szanse ma na to w PSG niż w Realu, gdzie jest jeden wielki burdel.

Barcelona była pogrążona w kryzysie, ale był to kryzys finansowy. W Realu burdel jest w szatni, gdzie piłkarze są ze sobą skłóceni, a rządzą tam rozkapryszone gwiazdeczki, czyli Mbappe i Vinicius. Kto by chciał przechodzić do tak toksycznego środowiska?

Akurat kasa to jest większa w PSG. @Hadim

0

@Hadim Po co Vitinha miałby przechodzić do gorszego klubu?

4

@takisobiektos Ja pamiętam jak tu robili rankingi aktorek pornograficznych, więc to co jest teraz to pikuś. :)

1

@Comentateiro Jak tak patrzę na nich, to oni poza koszulkami się niczym nie różnią.

2

@Gibbon_FCB Francja odpadła z MŚ jeszcze przed ich rozpoczęciem? Szaleństwo.

1

To Iworyjczycy tacy silni, czy Francja taka słaba?

1

Ja na miejscu Bayeru dałbym mu szansę. Przynajmniej nikt nie musiałby się czuć odpowiedzialny za porażkę, bo Arbeloa całą winę wziąłby na siebie.

2

@beter2 Niech idzie do Chelsea, dla nas to lepiej, bo przekonamy się jak poradzi sobie w lepszym klubie. W innym przypadku to zatrudnianie kota w worku.

6

Cóż szkodzi obiecać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?