Pawlak1992
Dołączył/a: maj 2013
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Tak samo jak Hiszpania ze Szwajcarią w 2010 roku
0
@Marek43a Czyli pękasz? :)
0
@Marek43a Ok, to proponuję zakład. Jeśli kupimy jeszcze kogoś przed końcem okna transferowego, to publicznie na La Rambli wkleisz link do tej dyskusji i przeprosisz za to, że zwątpiłeś w zarząd klubu. Natomiast jeśli nie będzie już więcej transferów, to po zamknięciu okna transferowego, ja na La Rambli przypomnę tę dyskusję i przyznam ci rację.
Wchodzisz pan w to? :)
7
@barcelonaLM czy Portugalię
1
@macio_944 Mundial 2010
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i wygrywa mundial
Mundial 2026
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i ...
0
@Spider_Man Za Loewa to by było w drugą stronę. :)
2
@Spider_Man Ale to była świnia. :D
3
@Coutinho007 I widzieć ten płacz Viniciusa, bezcenne. :)
1
Jedyny plus udziału na MŚ takich drużyn jak Curacao, to że można dużo bramek zobaczyć.
3
7:1 z Niemcami. Czyli Curacao jest na poziomie Brazylii. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nowy19pl Zamykana? Przecież żaden z tych transferów (Dumfries, Konate, Silva, Cucurella) nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. :D
1
@Marek43a Chłopie, nawet letnie okno transferowe się jeszcze nie rozpoczęło, a ty już biadolisz że Gordon to ostatni transfer. :D
6
@kiper09 Fajnie by było jakby przebił Schumachera.
0
Czy Hamilton wygra jeszcze kiedyś wyścig F1?
1
@norbi77 Wziął na rogi Viniciusa
i powalił go na ziemię,
ten do szatni dał już susa
bo rasizm to ciężkie brzemię.
0
@Criss18Barca A jak popatrzymy na ostatnie 2 lata, to Raphinha to najlepszy piłkarz z Brazylii.
0
Koko koko gra Maroko
Piłka leci hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Brazylię ograjmy
0
@Kozinho. @July_6_BcN Nie wiemy jak wygląda Vegeta.
1
@Kozinho. Para @July_6_BcN i @VegetaPolska to by była lepsza historia miłosna niż ten cały "Zmierzch". :)
1
Ten sędzia wygląda jakby miał takie wielkie bary. :D
3
Po trzecie primo ultimo
0
@Barwindg I drugi raz się kłóci. Co za gość. :D
1
@turhiay To już była jakaś paranoja.
3
Debil się kłóci z liniowym o centymetr różnicy w położeniu piłki. Tak jakby cokolwiek to mogło dać.
1
@mkord Może i tak, ale wiadomo o co chodzi.
0
@FajfusLodowy Bo dwóm z nich się umowa kończy 30 czerwca, więc przychodzą za darmo.
5
@Katalończyk 99 Turniej w trzech krajach to moim zdaniem za dużo. Dwa to powinien być maks, jak Korea Japonia w 2002.
2
Jest i muza z San Andreas. :)
0
Myślę że ten koleś łamał linię spalonego, tylko kamera była w takiej pozycji, że dała złudzenie pozycji spalonej.
https://zapodaj.net/images/088221adea891.jpg