1

@July_6_BcN Tak samo jak Hiszpania ze Szwajcarią w 2010 roku

0

@Marek43a Czyli pękasz? :)

0

@Marek43a Ok, to proponuję zakład. Jeśli kupimy jeszcze kogoś przed końcem okna transferowego, to publicznie na La Rambli wkleisz link do tej dyskusji i przeprosisz za to, że zwątpiłeś w zarząd klubu. Natomiast jeśli nie będzie już więcej transferów, to po zamknięciu okna transferowego, ja na La Rambli przypomnę tę dyskusję i przyznam ci rację.
Wchodzisz pan w to? :)

7

@barcelonaLM czy Portugalię

1

@macio_944 Mundial 2010
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i wygrywa mundial

Mundial 2026
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i ...

0

@Spider_Man Za Loewa to by było w drugą stronę. :)

2

@Spider_Man Ale to była świnia. :D

3

@Coutinho007 I widzieć ten płacz Viniciusa, bezcenne. :)

1

Jedyny plus udziału na MŚ takich drużyn jak Curacao, to że można dużo bramek zobaczyć.

3

7:1 z Niemcami. Czyli Curacao jest na poziomie Brazylii. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nowy19pl Zamykana? Przecież żaden z tych transferów (Dumfries, Konate, Silva, Cucurella) nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. :D

1

@Marek43a Chłopie, nawet letnie okno transferowe się jeszcze nie rozpoczęło, a ty już biadolisz że Gordon to ostatni transfer. :D

6

@kiper09 Fajnie by było jakby przebił Schumachera.

0

Czy Hamilton wygra jeszcze kiedyś wyścig F1?

1

@norbi77 Wziął na rogi Viniciusa
i powalił go na ziemię,
ten do szatni dał już susa
bo rasizm to ciężkie brzemię.

0

@Criss18Barca A jak popatrzymy na ostatnie 2 lata, to Raphinha to najlepszy piłkarz z Brazylii.

0

Koko koko gra Maroko
Piłka leci hen wysoko
Wszyscy razem zaśpiewajmy
Brazylię ograjmy

0

@Kozinho. @July_6_BcN Nie wiemy jak wygląda Vegeta.

1

@Kozinho. Para @July_6_BcN i @VegetaPolska to by była lepsza historia miłosna niż ten cały "Zmierzch". :)

1

Ten sędzia wygląda jakby miał takie wielkie bary. :D

3

Po trzecie primo ultimo

0

@Barwindg I drugi raz się kłóci. Co za gość. :D

1

@turhiay To już była jakaś paranoja.

3

Debil się kłóci z liniowym o centymetr różnicy w położeniu piłki. Tak jakby cokolwiek to mogło dać.

1

@mkord Może i tak, ale wiadomo o co chodzi.

0

@FajfusLodowy Bo dwóm z nich się umowa kończy 30 czerwca, więc przychodzą za darmo.

5

@Katalończyk 99 Turniej w trzech krajach to moim zdaniem za dużo. Dwa to powinien być maks, jak Korea Japonia w 2002.

2

Jest i muza z San Andreas. :)

0

Myślę że ten koleś łamał linię spalonego, tylko kamera była w takiej pozycji, że dała złudzenie pozycji spalonej.
https://zapodaj.net/images/088221adea891.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?