Pawlak1992
Dołączył/a: maj 2013
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde To masz niezłą pamięć. :)
Ale ciekawe co to była za dziewczyna z którą się kłóciłaś. :D
1
@blaugrana94 Napisałeś w pierwszym komentarzu że w LM jesteś za Realem. :)
@DragonxNF Ło panie, liczyłem na jakąś luźną zabawę, a do twoich wymagań to trzeba by zatrudnić jakąś komisję śledczą. Niestety spasuję. :)
0
@Pawlak1992 @lucas/catalan komentarz z 8 maja 2013:
"Nie zastanawiać się tylko dawać 10 milionów i jest bramkarz na miarę Barcelony"
0
@DragonxNF Dajesz
0
@clyde Z jakąś dziewczyną. Ale pewnie nie z @July_6_BcN bo ona się tu pojawiła kilka lat później. :)
1
@Bolton Nudzi mi się. :)
7
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.
Mój pierwszy komentarz na tym portalu - 4 listopada 2013:
"Bo tylko w meczach z Barceloną stawiają autobus. Z innymi drużynami grają otwartą piłkę i tracą więcej goli, gdyby zagrali w ten sposób z Barcą to zostaliby całkowicie wbici w ziemię."
I nie mam zielonego pojęcia o jakiej drużynie pisałem, która tylko w meczach z Barceloną stawia autobus. Stawiam że chodziło mi o Atletico albo Getafe. :P
Z ciekawości sprawdziłem pierwsze komentarze użytkowników, którzy są tu już od bardzo dawna. Ciekaw jestem czy wy pamiętacie o kim lub o czym wtedy pisaliście.
@jakub1906 komentarz z 11 sierpnia 2012:
"haha. weszłem wtedy do baru akurat na bodajże 70 którąś minute na ten mecz"
@maroon komentarz z 20 stycznia 2013:
"Ja bym widział Llorisa na jego miejscu - szkoda że Valdes nie zdecydował tego wcześniej bo może byśmy go wyhaczyli przed Tottenhamem"
@Arkon komentarz z 16 lipca 2014:
"Mam nadzieję, że to kolejna plotka. Dla mnie strasznie przereklamowany piłkarz, ze słabą koncentracją i masą prostych błędów. Oby nie!"
@arasz1819 komentarz z 13 kwietnia 2017:
"głupiś jak but. z a głupotą się nie dyskutuje. jak na tobie 1800 dni robi wrażenie to nie mamy o czym rozmawiać. Jak nie rozumiesz o czym jest dyskusja to czasami lepiej siedzieć cicho i się może czegoś nauczysz. Myślałem, że to na realmadrid.pl takie wynalazki tylko, a jednak u nas też"
@PatrychoO komentarz z 26 lutego 2013:
"Jestem tak wku*** na maksa, ale to przejdzie. Nie jestem sezonowcem, i tak będę im kibicował."
Dlaczego byłeś tak wku***? :)
@Messibestplayerintheworld komentarz z 29 października 2016:
"Mówcie co chcecie ale dla mnie to jest drugi najlepszy piłkarz jakiego widziałem (1wszy Messi)"
@clyde komentarz z 30 lipca 2013:
"Boże, Ty oglądałaś inny mecz? Grali jak równy z równym i dobrze! 'Barca dała im wygrać' gdyby tak było nie wystawiliby Messiego tylko chłopaczków od podawania bidonów i ręczników. Zastanów się zanim trzepniesz taką głupotą albo się nie udzielaj."
@ShawnC komentarz z 23 grudnia 2011:
"Oddalbym wszystko zeby ta osoba mogla spokojnie spedzic spokojne swieta z rodzina"
@Barca_Big_Moment komentarz z 27 sierpnia 2018:
"Dobrze że został, myślę że pokazał na mundialu co potrafi :D Dla mnie absolutnie jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie. :)"
@Kozinho. komentarz z 24 października 2013:
"Gdyby nie rozpie*** szatni od środka, to sam bym przeprowadził zrzutkę na ten transfer"
1
@Popitek12 CR - Cody Rhodes?
1
@Arkon "Zazwyczaj MVP jest z mistrzów."
Tu nie masz racji. Odkąd wprowadzili tą Złotą Piłkę MŚ w 1982 roku, to tylko cztery razy wygrał ją zawodnik z mistrzów: Rossi w 1982, Maradona w 1986, Romario w 1994 i Messi w 2022. A pozostałe siedem:
1990: Schillaci - 3 miejsce
1998: Ronaldo - 2 miejsce
2002: Kahn - 2 miejsce
2006: Zidane - 2 miejsce
2010: Forlan - 4 miejsce
2014: Messi - 2 miejsce
2018: Modrić - 2 miejsce
0
@Dankho94isback Zlatan pykał póki grał na środku ataku, ale potem Messi chciał tam grać, więc Pep ustawił Szweda na skrzydle, co nie jest jego nominalną pozycją. Do tego dochodził trudny charakter Zlatana, który za bardzo gwiazdorzył. Tam nie chodziło o to, że nie pasował do Barcelony.
A Czychryński to był jakiś przeciętniak z Szachtara. Czego wielkiego się po nim spodziewałeś?
1
@Dankho94isback O Gordona ubiegał sam Flick, ale ty wiesz lepiej od niego kto pasuje do jego drużyny, a kto nie.
0
@Kibol_83 Niech Perez wygra i dalej rządzi na spółkę z Mbappe i Viniciusem.
0
@APTAPT Dlaczego?
3
Ciekawostka mundialowa dotycząca najlepszego strzelca:
Brazylijczyk Ronaldo przebił rekord Niemca Mullera na niemieckiej ziemi, a potem Niemiec Klose przebił rekord Brazylijczyka Ronaldo na brazylijskiej ziemi.
0
Kto jest lepszym trenerem - Guardiola czy Enrique?
2
@Herato Pobije na luzie
2
@LeoKrol Ja tam wolę żeby jeszcze trenował. Niech przebije Fergusona w ilości zdobytych trofeów.
0
@BulaKG Hiszpania Aragonesa była lepsza.
2
@Karol145 "a deportacja do kraju ogarniętego wojna jest tym wręcz wyrokiem śmierci, bo zapewne zostanie wysłany na front."
Co mają powiedzieć ci, którzy giną na tym froncie, bo nie mieli tyle szczęścia żeby uciec do innego kraju? Co mają powiedzieć niewinni cywile, którzy każdego dnia giną od rosyjskich dronów, bo nie stać ich było na wyjazd z Ukrainy? A tutaj typ dostał azyl, dom, socjale i zamiast to docenić wolał pluć na nasze prawo. Więc niech sobie idzie na ten front, a azyl odstąpi tym, którzy rzeczywiście na to zasługują, bo on udowodnił że do takich ludzi nie należy.
0
@LAMC_10 Na cześć papieża?
2
@Karol145 I myślisz że w tym więzieniu będą go chłostać żeby go ukarać? Nie. Posiedzi sobie, jedzenie dostanie i wyjdzie. A to wszystko na koszt Polaków. To lepiej dla Polski takiego dziada wywieźć z powrotem na Ukrainę. Niech się oni nim zajmują na swój koszt.
0
@Karol145 Jaki interes mamy w tym żeby trzymać go w więzieniu i wyżywiać?
1
Dlaczego Vitinha i Bernardo Silva dziś nie grają?
1
@dmcteam Odpalić Kadzidło.
0
@Bobo25 A nie wiem. Może ten artykuł jest tylko wymysłem dziennikarza. Byłoby to dla mnie dziwne gdyby szejk dał tak niską klauzulę dla swojego najlepszego zawodnika.
0
Jak to możliwe że jeden z najlepszych zawodników na świecie ma tak niską klauzulę?
https://www.goal.pl/transfery/real-madryt-rusza-po-gwiazdora-115-milionow-euro-klauzuli/
1
@FcPortoFan1999 Każdy jest silny w grupie, ale jak przychodzi walczyć samemu to już tak nie kozaczą. :)
4
@Luciano99 Wiem, wysłał mi.
https://zapodaj.net/images/650120b2b6d8a.png
0
@Karol145 A co to za kara? Ani go we więzieniu nie zamknęli, ani mandatu nie dali, tylko wywieźli go tam skąd przyszedł.
4
@Karol145 Piszesz tak jakby dostał karę śmierci, a on został tylko przerzucony do kraju z którego przybył. To tak jak byś przyjął gościa pod swój dach, a on nie przestrzegałby twoich reguł, więc wyrzuciłbyś go z domu. Tak powinniśmy robić z każdym Ukraińcem, który łamie prawo. Jeśli ktoś nie szanuje naszych zasad, to nie zasługuje na to by tu mieszkać. Nie kąsa się ręki, która karmi.