Pawlak1992
Dołączył/a: maj 2013
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Całe szczęście.
1
@blakkudium To my im mamy dopłacać żeby go wzięli? Mam nadzieję, że nikt się na to nie zdecyduje, bo to szczyt żenady.
1
@LAMC_10 Tekst studenta filozofii po drugiej flaszce.
1
Ten kolor koszulek Szwajcarii w ogóle nie pasuje do ich flagi. Powinien sobie Katar zagrać w białych, bo mają ten kolor we fladze, a Szwajcaria w czerwonych.
2
@Sulimo I Jerzego Urbana. :)
30
Xavi ma zbyt wielkie ego żeby iść do takiego klubu jak Fulham. Pewnie błędnie myśli, że jak zdobył z Barceloną dwa trofea w trzy lata, to teraz tylko najlepsze kluby mu się należą do trenowania. Myślę że jego kariera trenerska jest już skończona, skoro po dwóch latach on dalej nie potrafi skumać tego że wcale nie należy do grona wybitnych trenerów i czeka na ofertę, która nigdy nie nadejdzie.
1
To dzisiaj wszyscy za Szwajcarią?
1
Ten Vincic to powinien dostać dożywotni zakaz prowadzenia meczów na najwyższym poziomie. Po tym co odwalał w meczu Polski ze Szwecją czy Bayernu z Realem, to powinni mu dać sędziować co najwyżej jakieś drugoligowe rozgrywki. Im naprawdę nie zależy na rzetelnym sędziowaniu i rywalizacji fair-play, skoro wystawiają kogoś takiego na mundialu.
0
@Nazio_87 W sensie że coś spierdoli?
1
@PatrychoO Powinny być od razu karne.
0
@Nazio_87 Piłkarz świetny, ale to kolejny skrzydłowy, a my potrzebujemy dziewiątki.
1
@BulaKG Nie wiadomo jak by grał u Flicka.
2
Nawet Deadpool na mecz przyszedł.
3
@Remi70 To tak jak Brighton & Hove Albion.
1
Czy mi się zdaje, czy tam podczas tej przerwy na wodę leciała muza z GTA San Andreas?
6
Luka Modrić, w skrócie Lukić.
1
Trener reprezentacji RPA Hugo Broos
https://zapodaj.net/images/5283081a6e268.png
1
Podobno kucharzem reprezentacji Bośni jest Roberto Makłowić, a hymn będzie śpiewać Maryla Rodowić.
5
@daver I złodziej.
14
@gumaz Odpada sushi.
13
Trenerzy Barcelony nie potrafili wykorzystać jego potencjału. U Flicka byłby koksem.
1
Ten Silva by się tu przydał, ale z drugiej strony nie był to piłkarz o którego zabiegał trener. Był tu artykuł, że Flick dał zielone światło na transfer Bernardo, czyli ten transfer nie był jego pomysłem. A skoro nie udało się go ściągnąć to teraz zostaje miejsce dla piłkarza, którego trener rzeczywiście potrzebuje.
0
@Popitek12 A kto gra?
2
Wszedłem z ciekawości na fioletową aby zobaczyć komentarze na ten temat i prawie wszyscy tam piszą że teraz wrócą na szczyt, że zacznie się nowa era Realu itp. Cóż, zawsze trzeba być dobrej myśli, ale pokładanie tak wielkich nadziei w tym wypalonym trenerze jest naiwne. On wypadł z topu 10 lat temu, gdy go zwolnili z Chelsea, od tamtej pory równia pochyła.
1
@Vegeta88 Vegeta poucza Vegetę. :)
https://www.ram-trx.com/media/spider-man-pointing-meme-4036213964-jpeg.24580/full
Ciekawe co na to wszystko Bulma.
0
@LAMC_10 No to przecież specjalistę zaproponowałem. :)
2
@Jasialdinho Przydałby się w pomocy do rotacji. Poprzednie dwa sezony pokazały że mamy za krótką ławkę. Pedri jest zajeżdżany, gra co mecz, bo nie ma zmiennika, tutaj by miał
0
@LAMC_10 Do @VegetaPolska
0
@kocuur To już wykupili w sklepach w twojej okolicy? Ja kupiłem pół godziny temu.
3
Skarb kibica Przeglądu sportowego. Zastanawiałem się czy dadzą tu Ronaldo czy Vitinhę, ale na szczęście patrzą na grę, a nie na nazwisko. :)
https://zapodaj.net/images/d6803be65d834.jpg