0

@Aequlibre Widocznie nie ma już motywacji żeby walczyć o najwyższe cele w klubowej piłce.

1

@Messiah10 Bo to fani "Władcy Pierścieni".

1

@Eklerek Dzisiejszy mecz Argentyny w Kansas jest na nasz czas o 3 w nocy. Gdyby w Kansas ten mecz był rozgrywany o 16, to w innych miejscach na Ziemi odbywałby się o tych godzinach:
Polska - 23:00
Australia - 7:30-9:30
Japonia - 6:00

Jak widać dałoby się zorganizować ten mecz o godzinie, która pasowałaby różnym zakątkom świata, ale Amerykanie mają to w dupie.

"Lepiej niech puszczają mecze w Katarze o 12/13, kiedy ludzie siedzą w pracy?"

A wiesz która godzina będzie w Australii i Japonii, gdy zacznie się mecz Argentyny?

Australia - 11:00-14:00
Japonia - 11:00

Czyli właśnie wtedy kiedy ludzie siedzą w pracy.

3

@macio_944 Curacao to my byśmy zlali bez problemu.

0

@clyde Nie 6, maksymalnie to 5, a w niektórych miejscach nawet tylko jedna godzina różnicy.

0

@Eklerek Myślisz że ona jest jedyną osobą w Europie, której nie pasują takie godziny, że piszesz tu o pępku świata? To raczej Amerykanie mają się za pępek świata, organizując mecze w takich godzinach, w jakich im pasuje. Powinni dostosować się do Europy jeśli chcą mieć dużą widownię, bo to w Europie jest największe zainteresowanie piłką nożną, a w USA czy Kanadzie jest to sport drugorzędny.

0

@clyde W ogóle jak to jest że na mundialu w Brazylii te mecze leciały normalnie o 16, 18 lub 21, a tylko teraz w środku nocy? Przecież Brazylia też jest daleko od Europy, a różnica czasu między nimi a USA to 2-4 godziny.

4

Ciekawe jaka dziś będzie odpowiedź Messiego. Mbappe na pewno przebije na tym mundialu rekord goli Klose'a. Pytanie czy Messi również i Niemiec spadnie na trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Mistrzostw Świata.

0

Mbappe 3 gole od pobicia rekordu Klose'a.

0

Ilu tych gejów gra w Senegalu?

0

Sędziowanie imienia Slavko Vincica

0

@majkiii Dlaczego? Można przynajmniej do kibla skoczyć. :)

1

@Frimpong Bo Trump tak chciał.

1

@clyde Ja pamiętam że kibicowałem wtedy Brazylii, ale moja sympatia do nich objawiła się w trakcie turnieju, gdy zobaczyłem ich grę. Ronaldo Nazario stał się wtedy moim ulubionym piłkarzem.

2

@UriBoyka Jesteś pewny?

0

@DonCarletto To już pewne że on będzie podkładał głos Osłowi?

9

Dzisiejszy mecz Francji z Senegalem ma podtekst historyczny. Obie drużyny zagrały ze sobą w fazie grupowej na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Francja przystępowała do turnieju jako aktualny Mistrz Świata i Europy, oraz jeden z największych faworytów do końcowego triumfu. Zostali jednak pokonani przez Senegal 1:0 w meczu otwarcia, co było olbrzymią niespodzianką, i zajęli ostatnie miejsce w grupie, bez ani jednego zwycięstwa, kończąc swój udział na fazie grupowej. Rozpoczęli tym samym niechlubną serię (przerwaną jedynie przez Brazylię w 2006 i Francję w 2022 roku), w której aktualny Mistrz Świata odpadał z turnieju już po fazie grupowej.
Ciekawostką jest też fakt, że wszyscy Senegalczycy, którzy grali w tym meczu, byli zawodnikami francuskich klubów, a ich trenerem był Francuz - Bruno Metsu. Ostatecznie na tych mistrzostwach Senegal dotarł do ćwierćfinału, gdzie odpadł z Turcją po porażce 1:0.
Od tamtego meczu Francja nie zagrała już ani razu z Senegalem, dlatego spotkają się po raz pierwszy od 24 lat i mają okazję do rewanżu.

@Kgorecki2500 @Comentateiro @FCBparasiempre @macio_944 @NeroTFP1 @norbi77 @July_6_BcN @clyde

1

Niech jeszcze Salt Bae wpadnie, jak na poprzednim mundialu. To będą gwiazdy wieczoru:
https://zapodaj.net/images/f214a155a4bfc.jpg

1

@aspr1me Mecz o honor jest wtedy, gdy już się nie ma nawet matematycznych szans na awans. W meczu z Francją graliśmy o ćwierćfinał.

0

@aspr1me A który mecz był tym o honor?

1

@Marek43a "Teraz to się zmieni bo każdy wie jakim trenem MOU"

No jakim? Takim co od 10 lat już odcina kupony. Z Chelsea go zwolnili, z United go zwolnili, tak samo z Tottenhamu. Od kilku lat prowadzi samych średniaków, bo żaden czołowy klub go nie chce, tylko Real go zatrudnił z desperacji, bo żaden trener z topu nie pójdzie do tego burdelu, jaki tam panuje.

1

@July_6_BcN Tak samo jak Hiszpania ze Szwajcarią w 2010 roku

0

@Marek43a Czyli pękasz? :)

0

@Marek43a Ok, to proponuję zakład. Jeśli kupimy jeszcze kogoś przed końcem okna transferowego, to publicznie na La Rambli wkleisz link do tej dyskusji i przeprosisz za to, że zwątpiłeś w zarząd klubu. Natomiast jeśli nie będzie już więcej transferów, to po zamknięciu okna transferowego, ja na La Rambli przypomnę tę dyskusję i przyznam ci rację.
Wchodzisz pan w to? :)

7

@barcelonaLM czy Portugalię

1

@macio_944 Mundial 2010
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i wygrywa mundial

Mundial 2026
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i ...

0

@Spider_Man Za Loewa to by było w drugą stronę. :)

2

@Spider_Man Ale to była świnia. :D

3

@Coutinho007 I widzieć ten płacz Viniciusa, bezcenne. :)

1

Jedyny plus udziału na MŚ takich drużyn jak Curacao, to że można dużo bramek zobaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?