Pawlak1992
Dołączył/a: maj 2013
Rzeszów
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre Widocznie nie ma już motywacji żeby walczyć o najwyższe cele w klubowej piłce.
1
@Messiah10 Bo to fani "Władcy Pierścieni".
1
@Eklerek Dzisiejszy mecz Argentyny w Kansas jest na nasz czas o 3 w nocy. Gdyby w Kansas ten mecz był rozgrywany o 16, to w innych miejscach na Ziemi odbywałby się o tych godzinach:
Polska - 23:00
Australia - 7:30-9:30
Japonia - 6:00
Jak widać dałoby się zorganizować ten mecz o godzinie, która pasowałaby różnym zakątkom świata, ale Amerykanie mają to w dupie.
"Lepiej niech puszczają mecze w Katarze o 12/13, kiedy ludzie siedzą w pracy?"
A wiesz która godzina będzie w Australii i Japonii, gdy zacznie się mecz Argentyny?
Australia - 11:00-14:00
Japonia - 11:00
Czyli właśnie wtedy kiedy ludzie siedzą w pracy.
3
@macio_944 Curacao to my byśmy zlali bez problemu.
0
@clyde Nie 6, maksymalnie to 5, a w niektórych miejscach nawet tylko jedna godzina różnicy.
0
@Eklerek Myślisz że ona jest jedyną osobą w Europie, której nie pasują takie godziny, że piszesz tu o pępku świata? To raczej Amerykanie mają się za pępek świata, organizując mecze w takich godzinach, w jakich im pasuje. Powinni dostosować się do Europy jeśli chcą mieć dużą widownię, bo to w Europie jest największe zainteresowanie piłką nożną, a w USA czy Kanadzie jest to sport drugorzędny.
0
@clyde W ogóle jak to jest że na mundialu w Brazylii te mecze leciały normalnie o 16, 18 lub 21, a tylko teraz w środku nocy? Przecież Brazylia też jest daleko od Europy, a różnica czasu między nimi a USA to 2-4 godziny.
4
Ciekawe jaka dziś będzie odpowiedź Messiego. Mbappe na pewno przebije na tym mundialu rekord goli Klose'a. Pytanie czy Messi również i Niemiec spadnie na trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Mistrzostw Świata.
0
Mbappe 3 gole od pobicia rekordu Klose'a.
0
Ilu tych gejów gra w Senegalu?
0
Sędziowanie imienia Slavko Vincica
0
@majkiii Dlaczego? Można przynajmniej do kibla skoczyć. :)
1
@Frimpong Bo Trump tak chciał.
1
@clyde Ja pamiętam że kibicowałem wtedy Brazylii, ale moja sympatia do nich objawiła się w trakcie turnieju, gdy zobaczyłem ich grę. Ronaldo Nazario stał się wtedy moim ulubionym piłkarzem.
2
@UriBoyka Jesteś pewny?
0
@DonCarletto To już pewne że on będzie podkładał głos Osłowi?
9
Dzisiejszy mecz Francji z Senegalem ma podtekst historyczny. Obie drużyny zagrały ze sobą w fazie grupowej na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Francja przystępowała do turnieju jako aktualny Mistrz Świata i Europy, oraz jeden z największych faworytów do końcowego triumfu. Zostali jednak pokonani przez Senegal 1:0 w meczu otwarcia, co było olbrzymią niespodzianką, i zajęli ostatnie miejsce w grupie, bez ani jednego zwycięstwa, kończąc swój udział na fazie grupowej. Rozpoczęli tym samym niechlubną serię (przerwaną jedynie przez Brazylię w 2006 i Francję w 2022 roku), w której aktualny Mistrz Świata odpadał z turnieju już po fazie grupowej.
Ciekawostką jest też fakt, że wszyscy Senegalczycy, którzy grali w tym meczu, byli zawodnikami francuskich klubów, a ich trenerem był Francuz - Bruno Metsu. Ostatecznie na tych mistrzostwach Senegal dotarł do ćwierćfinału, gdzie odpadł z Turcją po porażce 1:0.
Od tamtego meczu Francja nie zagrała już ani razu z Senegalem, dlatego spotkają się po raz pierwszy od 24 lat i mają okazję do rewanżu.
@Kgorecki2500 @Comentateiro @FCBparasiempre @macio_944 @NeroTFP1 @norbi77 @July_6_BcN @clyde
1
Niech jeszcze Salt Bae wpadnie, jak na poprzednim mundialu. To będą gwiazdy wieczoru:
https://zapodaj.net/images/f214a155a4bfc.jpg
1
@aspr1me Mecz o honor jest wtedy, gdy już się nie ma nawet matematycznych szans na awans. W meczu z Francją graliśmy o ćwierćfinał.
0
@aspr1me A który mecz był tym o honor?
1
@Marek43a "Teraz to się zmieni bo każdy wie jakim trenem MOU"
No jakim? Takim co od 10 lat już odcina kupony. Z Chelsea go zwolnili, z United go zwolnili, tak samo z Tottenhamu. Od kilku lat prowadzi samych średniaków, bo żaden czołowy klub go nie chce, tylko Real go zatrudnił z desperacji, bo żaden trener z topu nie pójdzie do tego burdelu, jaki tam panuje.
1
@July_6_BcN Tak samo jak Hiszpania ze Szwajcarią w 2010 roku
0
@Marek43a Czyli pękasz? :)
0
@Marek43a Ok, to proponuję zakład. Jeśli kupimy jeszcze kogoś przed końcem okna transferowego, to publicznie na La Rambli wkleisz link do tej dyskusji i przeprosisz za to, że zwątpiłeś w zarząd klubu. Natomiast jeśli nie będzie już więcej transferów, to po zamknięciu okna transferowego, ja na La Rambli przypomnę tę dyskusję i przyznam ci rację.
Wchodzisz pan w to? :)
7
@barcelonaLM czy Portugalię
1
@macio_944 Mundial 2010
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i wygrywa mundial
Mundial 2026
Tusk rządzi w Polsce
Hiszpania jest aktualnym mistrzem Europy i ...
0
@Spider_Man Za Loewa to by było w drugą stronę. :)
2
@Spider_Man Ale to była świnia. :D
3
@Coutinho007 I widzieć ten płacz Viniciusa, bezcenne. :)
1
Jedyny plus udziału na MŚ takich drużyn jak Curacao, to że można dużo bramek zobaczyć.