1

Jasne... "Macki Pereza"... :D człowieku, błagam Cię, odpuść sobie...

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Racja, Twaruś jest najlepszy, bezdyskusyjnie... ;)

0

Moim zdaniem Wolski trochę przesadza, wydziera sie prawie przy każdym strzale...

0

Przed meczem z Malaga byłeś zapewne jednym z tych, którzy zastanawiali sie, czy Messi strzeli 3, czy 4 bramki... A tu: KLOPS!

1

To mnie rozbawiłeś!!! ZAWSZE w nawiasie jest osoba, która asystowała, No chyba ze nie da se określić tej osoby, lub przeciwnik "asystował", No a karny, wolny wiadomo... Najpierw sprawdzaj a potem sie wymądrzaj :)

0

Komentarz usunięty

0

Debile i dzieciaki są na RM.pl, tutaj, wszędzie... Wiec nie rozumiem podniety z głupich komentarzy

0

Hahah, no pewnie, przecież nie można skrytykować piłkarza "swojej" drużyny... :D żałosne

0

Jak Eibar strzela gola to odpalana jest jakaś syrena czy coś w tym rodzaju ;)

0

Naprawdę musicie na KAŻDYM kroku, ich porównywać? Messi zrobi coś ładnego, zaraz sto komentarzy: "Tym pokazuje swoją wyższość nad CR11", "CR11 by tak w życiu nie zrobił" itp. itd.

0

Bo przecież Ronaldo bije wszystko wolne, a karnego NIGDY nie oddał... Taaa

0

Zarabia więcej, ale podobno Real oferował mu podwyżkę przy której zarabiałby tyle co ManU jak nie więcej, ale wtedy to było za mało (niepotwierdzone info) ;)

0

Potęga sarkazmu :)

0

Nie mowię ze Real się pierwszy interesował, nie mowię ze Barca... Nikt z nas tego nie wie :) To ze ktoś się kimś interesuje nie znaczy ze prasa o tym wie :)

0

Ironiczne :)


0

Widzę ze kolega dobrze poinformowany i wie kto kiedy zaczął się interesować danym zawodnikiem ;)

0

Racja. Tajemnica niepojęta :)

0

Jak juz zauważono, Pep "nie lubi" za bardzo takich typowych napastników, przykładem jest np. Ibra ;) Sadze ze Lewy wyszedł na gorzej przy transferze do Monachium, ale poczekajmy jeszcze trochę z ocenami :)

0

Nie :) Widziano ich w tym samym czasie :D Chyba ze prowadzil 2 konta rownocześnie :D

0

Tego nie wiemy i nigdy się nie dowiemy. Alfredo trafił do Realu, widocznie tak musiało być - nic nie dzieje się bez przyczyny :) Pozdrawiam! :)

0

Przecież wy juz macie innego brazylijskiego geniusza na tej pozycji, a wołają na niego Douglas :)

0

Ależ wirtuoz na tym pianinie! Zagrał kilka dźwięków i to w dodatku jedna ręka... Naprawdę: geniusz po prostu...

0

W następnym sezonie to Salah będzie mógł strzelić bramkę, tylko ze dla Chelsea :)

0

A czy jak masz nowa dziewczyna to jej nie pocałujesz ze względu na szacunek do tej wczssniejszej?

0

Można rzec ze wydoroślał :) Pepe w tym sezonie otrzymał tylko jedna kartkę :)

0

Może poprosić Luisa Enrique o autograf dla mnie? z góry dzięki! :)

0

Biało-zloty... Wytłumaczy ktoś o co chodzi?

1

Podpisanie kontraktu o niczym nie świadczy :) Przykłady: G. Bale, T. Silva... Podpisywali nowe kontrakty i odchodzili w miesiąc od jego podpisania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?