Pierogizkapusta
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niczym żale Yayi Toure ze klub nie złożył mu życzeń :D
0
Tak jak Arbeloa w Realu
0
*Real Madrid Castilla :)
0
Tak, przyznaje... Druzyny na podobnym poziomie co Kopenhaga, nikt nie twierdzi, że Schalke jest lepsze od City, po prostu teorie spiskowe ze Real "kupuje" losowania sa głupie, to jest szczęście po prostu, a przy takich nieszczęściach jakie nas spotkały (mowie o kontuzjach) to my tez jesteśmy "szpitalem" jak to określiłeś Borussie...
0
Kopenhaga i Basel to w grupie, Barca tez dostaje Celtic, Ajax itp. :) Wiec nie przesadzaj już ;)
W obu przypadkach jest to po prostu głupie :)
0
W związku z tym ze duzo kibiców Realu szukało spisków kiedys (ja nie), ty postanowiłeś sie dostosować i nie byc gorszy... Gratuluje :)
Losowanie to losowanie... Mozna miec szczęście ale nikt losowania nie "kupuje" :)
0
I z tym Bayernem na farcie przeszli do następnej rundy prawda? ;)))
0
Człowieku, weź młotek i walnij sie w łeb :) Już spisku szuka...
0
Wiesz, na kazdej stronie znajda sie jacyś niemyślący, czy gadający głupoty, z waszej strony mozna przebierać w takich cytatach ze hoho ;)
0
Heh :D Dobrze powiedziane/napisane ;)
0
Czyli nie wiesz :)
0
Jakbyś wiedział to bys po prostu mi powiedział, a nie cyrkowal i rzucał tekstami, "jak podrośniętego to zrozumiesz"
0
Heh :D Wiem, że oryginalny :D A jak z ta sonda?
0
Nick bardzo fajny :) Chodzi wam o jej treść czy o gramatyke czy o co?
0
Czemu po prostu mi nie wytłumaczysz? :) Czyzbys sam nie wiedział?
0
Kurde, pojechałeś mi... Ożenić masz racje, ale wiesz co! Mam lepszy pomysł! Wytłumacz mi to zrozumiem już teraz!
0
Przyszłość?
0
Nie rozumiem, co z nią nie tak?
0
Też nie potrafisz zrozumieć... To chyba nie przypadek ze Ronaldo zdobył wiecej głosów niz suma głosów Messiego i Neuera, chyba ze każdy z tych co na niego głosowali ma nie po kolei w głowie :)
1
Nikt Ci tego nie zabrania, kolega nawiązuje tylko do powiedzenia "nie mów hop póki nie przeskoczysz" :)
0
Widzisz, Arsenal potrafi... I gdzie jest Arsenal?
0
Złota Pilka przyznawana jest najlepszemu piłkarzowi w danym roku :) A najlepszy był Ronaldo :) I każdy ma swoje zdanie co do tego, który jest lepszy i Lewy do takiego zdania też ma prawo... Pogódź sie z tym, ze nie każdy musi uważać Messiego za najlepszego...
0
Tylko pytanie czy LM zdobyta przez Chelsea to zasługa Di Matteo, czy "tercetu trenerskiego" jak to omreslila kiedys prasa - Lamparda, Terrego i Drogby ;)
0
Nie wygrywa ten co oddał wiecej strzałów tylko ten co zdobył wiecej goli :)
0
Courtois zaliczył dzisiaj genialny występ jednak wcześniej w lidze itp. wcale nie było tak kolorowo czasami było nawet słabo, lub bardzo słabo...
0
Takie sa zasady... Przykro mi... :(
0
I co w związku z tym?
0
2:1 Chelsea :) :) :)
0
Nie, po prostu nie wiadomo jak sie sprawy potoczą, może Messi np. Jutro dostanie kontuzji która wykluczy go do końca sezonu? Moze Ronaldo bedzie od następnego meczu strzelał bramke za bramka? A moze Messi go przegoni... Nie wiadomo :)
0
"Nie mów hop póki nie przeskoczysz" ;)))