6

Niczym żale Yayi Toure ze klub nie złożył mu życzeń :D

0

Tak jak Arbeloa w Realu

0

*Real Madrid Castilla :)

0

Tak, przyznaje... Druzyny na podobnym poziomie co Kopenhaga, nikt nie twierdzi, że Schalke jest lepsze od City, po prostu teorie spiskowe ze Real "kupuje" losowania sa głupie, to jest szczęście po prostu, a przy takich nieszczęściach jakie nas spotkały (mowie o kontuzjach) to my tez jesteśmy "szpitalem" jak to określiłeś Borussie...

0

Kopenhaga i Basel to w grupie, Barca tez dostaje Celtic, Ajax itp. :) Wiec nie przesadzaj już ;)
W obu przypadkach jest to po prostu głupie :)

0

W związku z tym ze duzo kibiców Realu szukało spisków kiedys (ja nie), ty postanowiłeś sie dostosować i nie byc gorszy... Gratuluje :)
Losowanie to losowanie... Mozna miec szczęście ale nikt losowania nie "kupuje" :)

0

I z tym Bayernem na farcie przeszli do następnej rundy prawda? ;)))

0

Człowieku, weź młotek i walnij sie w łeb :) Już spisku szuka...

0

Wiesz, na kazdej stronie znajda sie jacyś niemyślący, czy gadający głupoty, z waszej strony mozna przebierać w takich cytatach ze hoho ;)

0

Heh :D Dobrze powiedziane/napisane ;)

0

Czyli nie wiesz :)

0

Jakbyś wiedział to bys po prostu mi powiedział, a nie cyrkowal i rzucał tekstami, "jak podrośniętego to zrozumiesz"

0

Heh :D Wiem, że oryginalny :D A jak z ta sonda?

0

Nick bardzo fajny :) Chodzi wam o jej treść czy o gramatyke czy o co?

0

Czemu po prostu mi nie wytłumaczysz? :) Czyzbys sam nie wiedział?

0

Kurde, pojechałeś mi... Ożenić masz racje, ale wiesz co! Mam lepszy pomysł! Wytłumacz mi to zrozumiem już teraz!

0

Przyszłość?

0

Nie rozumiem, co z nią nie tak?

0

Też nie potrafisz zrozumieć... To chyba nie przypadek ze Ronaldo zdobył wiecej głosów niz suma głosów Messiego i Neuera, chyba ze każdy z tych co na niego głosowali ma nie po kolei w głowie :)

1

Nikt Ci tego nie zabrania, kolega nawiązuje tylko do powiedzenia "nie mów hop póki nie przeskoczysz" :)

0

Widzisz, Arsenal potrafi... I gdzie jest Arsenal?

0

Złota Pilka przyznawana jest najlepszemu piłkarzowi w danym roku :) A najlepszy był Ronaldo :) I każdy ma swoje zdanie co do tego, który jest lepszy i Lewy do takiego zdania też ma prawo... Pogódź sie z tym, ze nie każdy musi uważać Messiego za najlepszego...

0

Tylko pytanie czy LM zdobyta przez Chelsea to zasługa Di Matteo, czy "tercetu trenerskiego" jak to omreslila kiedys prasa - Lamparda, Terrego i Drogby ;)

0

Nie wygrywa ten co oddał wiecej strzałów tylko ten co zdobył wiecej goli :)

0

Courtois zaliczył dzisiaj genialny występ jednak wcześniej w lidze itp. wcale nie było tak kolorowo czasami było nawet słabo, lub bardzo słabo...

0

Takie sa zasady... Przykro mi... :(

0

I co w związku z tym?

0

2:1 Chelsea :) :) :)

0

Nie, po prostu nie wiadomo jak sie sprawy potoczą, może Messi np. Jutro dostanie kontuzji która wykluczy go do końca sezonu? Moze Ronaldo bedzie od następnego meczu strzelał bramke za bramka? A moze Messi go przegoni... Nie wiadomo :)

0

"Nie mów hop póki nie przeskoczysz" ;)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?