Pierogizkapusta
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem za bardzo co to ma do rzeczy...
0
Bo kopnął i to ze teraz dał kibicowi koszulkę nie wymaże tego incydentu z przeszłości...
0
Ludzie zrozumcie, dla kasy to się idzie do Arabii Saudyjskiej, Czy Emiratow! Nasri poszedł po prostu do lepszego klubu!. Ile wygrał z City, a ile by wygrał z Arsenalem w tym czasie?
0
Taaaa... Szczególnie Chelsea...
0
Dzieki za info! :)
0
Co z tego ze Reak wygrał GRAN DERBI :)
0
Nikt Ci nie karze ogladac :)
0
"To (powtórki) zabiłoby ducha gry" Nie wiem czy to Platini cy ktos inny powiedział...
0
Poślizgnął się i tyle... W dodatku na treningu...
0
Mi sie tez czasem śnią mecze np. Śniło mi sie ze Real wygrał 10:0 z Bayernem, 10 nie było ale 4 owszem :)))
0
4 miejsce to tylko kwestia czasu :D Chociaz osobiście wole, zeby Arsenal był 3, a Manchester 4... ;)
0
:) Enrique nagle do zwolnienia... Wczoraj przed 16;00 był jeszcze bogiem ;)
0
Jest to trener kompletnie bezkonfliktowy, w przeciwieństwie do poprzedniego trenera Realu ;) którego oczywiście bardzo lubie :) Kobice Barcy ne maja chyba jakiegoś większego powodu by nie lubić naszego Carletto :)
0
Nie pamiętasz juz np. Waszego meczu z Valencia?
1
"Lubię myśleć, że zawsze, nawet po najczarniejszej nocy, rano wychodzi słońce. Możesz mieć słabszy moment, ale on zawsze przechodzi. W każdym sezonie są trudne okresy, najważniejsze to pozostać w takim czasie razem. Najłatwiej szukać winnych wśród trenera czy zawodników… ale najważniejsze to znaleźć rozwiązanie problemu" ~ Carlo Ancelotti :)
1
Jak zwykle, Real zawsze jak gra słabo to wygrywa, Barcelona nigdy ;) Śmiesza mnie takie komentarze
0
Zapewne przed meczem z Malaga tez byłeś spokojny o wynik ;)
0
To dobrze. ;) Wiekszosc "kibiców" na tej stronie przed meczem zastanawialo sie ile bramek strzeli Messi... Jeszcze to ich obliczanie:
Po 1. sa pewni na 100% ze Barca wygra GD
Po 2. sa pewni ze Real sie potknie
Po 3. sa pewni ze Barca wygra wszystko do końca
:)
0
Mam nadzieje, ze nie mówiąc "ci co wieszcza ze Real ma tytuł" nie mówisz o mnie :) Bo ja niczego nie wieszcze
0
A napisałem ze na innych tak nie wyglada? @Talib wspomniał w komentarzu o waszej stronie wiec pisze o waszej stronie... A nie o innych...
0
Jego agent pojawił się dziś w Madrycie :)
0
Trener bogiem po zwycięstwie, trener ścierwem po porażce ;) tak to wyglada na tej stronie ;)
1
A Barca juz nic nie straci?
0
Spokojnie, jeszcze trzeba wygrać z Elche ;)
0
Nie, bo z i innymi drużynami często jest na odwrót :) przykład: Cordoba ;)
0
Raz za Realem raz za Barca...
0
Przecież zwycięstwo było pewne wg większości ludzi na tej stronie, kwestia było tylko czy Messi strzeli 3, czy 4 bramki ;)
Zawsze powtarzam: "nie mów hop, póki nie przeskoczysz" :)
0
Cordoba grając z Barca dała sobie wbić 5 czy ileś tam bramek a zRealem zagrała bardzo dobry mecz (oczywiście Real był słaby rownież) i przegrała 2:1... Spokojnie :)
0
Hahahahahahaha :D GE-NIA-LNE!
1
Z tego co pamietam to nie Cris, tylko inny piłkarz kradnie ;)