0

Nie wiem za bardzo co to ma do rzeczy...

0

Bo kopnął i to ze teraz dał kibicowi koszulkę nie wymaże tego incydentu z przeszłości...

0

Ludzie zrozumcie, dla kasy to się idzie do Arabii Saudyjskiej, Czy Emiratow! Nasri poszedł po prostu do lepszego klubu!. Ile wygrał z City, a ile by wygrał z Arsenalem w tym czasie?

0

Taaaa... Szczególnie Chelsea...

0

Dzieki za info! :)

0

Co z tego ze Reak wygrał GRAN DERBI :)

0

Nikt Ci nie karze ogladac :)

0

"To (powtórki) zabiłoby ducha gry" Nie wiem czy to Platini cy ktos inny powiedział...

0

Poślizgnął się i tyle... W dodatku na treningu...

0

Mi sie tez czasem śnią mecze np. Śniło mi sie ze Real wygrał 10:0 z Bayernem, 10 nie było ale 4 owszem :)))

0

4 miejsce to tylko kwestia czasu :D Chociaz osobiście wole, zeby Arsenal był 3, a Manchester 4... ;)

0

:) Enrique nagle do zwolnienia... Wczoraj przed 16;00 był jeszcze bogiem ;)

0

Jest to trener kompletnie bezkonfliktowy, w przeciwieństwie do poprzedniego trenera Realu ;) którego oczywiście bardzo lubie :) Kobice Barcy ne maja chyba jakiegoś większego powodu by nie lubić naszego Carletto :)

0

Nie pamiętasz juz np. Waszego meczu z Valencia?

1

"Lubię myśleć, że zawsze, nawet po najczarniejszej nocy, rano wychodzi słońce. Możesz mieć słabszy moment, ale on zawsze przechodzi. W każdym sezonie są trudne okresy, najważniejsze to pozostać w takim czasie razem. Najłatwiej szukać winnych wśród trenera czy zawodników… ale najważniejsze to znaleźć rozwiązanie problemu" ~ Carlo Ancelotti :)

1

Jak zwykle, Real zawsze jak gra słabo to wygrywa, Barcelona nigdy ;) Śmiesza mnie takie komentarze

0

Zapewne przed meczem z Malaga tez byłeś spokojny o wynik ;)

0

To dobrze. ;) Wiekszosc "kibiców" na tej stronie przed meczem zastanawialo sie ile bramek strzeli Messi... Jeszcze to ich obliczanie:
Po 1. sa pewni na 100% ze Barca wygra GD
Po 2. sa pewni ze Real sie potknie
Po 3. sa pewni ze Barca wygra wszystko do końca
:)

0

Mam nadzieje, ze nie mówiąc "ci co wieszcza ze Real ma tytuł" nie mówisz o mnie :) Bo ja niczego nie wieszcze

0

A napisałem ze na innych tak nie wyglada? @Talib wspomniał w komentarzu o waszej stronie wiec pisze o waszej stronie... A nie o innych...

0

Jego agent pojawił się dziś w Madrycie :)

0

Trener bogiem po zwycięstwie, trener ścierwem po porażce ;) tak to wyglada na tej stronie ;)

1

A Barca juz nic nie straci?

0

Spokojnie, jeszcze trzeba wygrać z Elche ;)

0

Nie, bo z i innymi drużynami często jest na odwrót :) przykład: Cordoba ;)

0

Raz za Realem raz za Barca...

0

Przecież zwycięstwo było pewne wg większości ludzi na tej stronie, kwestia było tylko czy Messi strzeli 3, czy 4 bramki ;)
Zawsze powtarzam: "nie mów hop, póki nie przeskoczysz" :)

0

Cordoba grając z Barca dała sobie wbić 5 czy ileś tam bramek a zRealem zagrała bardzo dobry mecz (oczywiście Real był słaby rownież) i przegrała 2:1... Spokojnie :)

0

Hahahahahahaha :D GE-NIA-LNE!

1

Z tego co pamietam to nie Cris, tylko inny piłkarz kradnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?