Pierogizkapusta
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Messi jest lepszy, przed świetami lepszy był Cris :)
0
Myśle, że Ci geniusze liczyli to biorąc możliwość ze Real utrzyma swoją średnia strzelonych bramek :)
0
Powiem Ci nawet ze Real miał nie tylko serie bez porażek a serie zwycięstw :)
0
Śmieszą mnie takie komentarze, zarówno od "bordowych" i "fioletowych"... Zawodnicy obu drużyn czasem narzekają na boisko, sędziego itp.
1
Ludzie, czy wy wszystko musicie porównywać do Realu i Ronaldo?
0
Zauważyłem juz dawno, że 3/4 komentarzy dotyczy Ronaldo i Realu a nie "newsa" :)
0
Brawa dla Ciebie!
0
Hahaha :D dobre :D
0
Hahahahahahahahaha... Nie.
0
wieRZe ;)
0
Co tam 2 słupki w 1-szej połowie :)
0
Bo przecież Barca nigdy nie uratowała sobie punktów w końcówce...
0
Pożyjemy, zobaczymy :)
0
A kto powiedział, że Cuadrado bedzie siedział na ławce?
0
Ne zadebiutował przypadkiem w jakimś meczu towarzyskim? ;)
0
Marcelo też całkiem nieźle sie "wychował" :)