0

Teraz Messi jest lepszy, przed świetami lepszy był Cris :)

0

Myśle, że Ci geniusze liczyli to biorąc możliwość ze Real utrzyma swoją średnia strzelonych bramek :)

0

Powiem Ci nawet ze Real miał nie tylko serie bez porażek a serie zwycięstw :)

0

Śmieszą mnie takie komentarze, zarówno od "bordowych" i "fioletowych"... Zawodnicy obu drużyn czasem narzekają na boisko, sędziego itp.

1

Ludzie, czy wy wszystko musicie porównywać do Realu i Ronaldo?

0

Zauważyłem juz dawno, że 3/4 komentarzy dotyczy Ronaldo i Realu a nie "newsa" :)

0

Brawa dla Ciebie!

0

Hahaha :D dobre :D

0

Hahahahahahahahaha... Nie.

0

wieRZe ;)

0

Co tam 2 słupki w 1-szej połowie :)

0

Bo przecież Barca nigdy nie uratowała sobie punktów w końcówce...

0

Pożyjemy, zobaczymy :)

0

A kto powiedział, że Cuadrado bedzie siedział na ławce?

0

Ne zadebiutował przypadkiem w jakimś meczu towarzyskim? ;)

0

Marcelo też całkiem nieźle sie "wychował" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?