Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kundee Według moich źródeł Gordonowi bardzo zależy na transferze do Barcelony i sam wykłada te 80 mln z własnych pieniędzy
0
@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Flick potajemnie steruje Luisem de la Fuente, to nie przypadek, że nie powołano żadnego piłkarza Realu
0
@kanver_ Nie?
0
@kanver_ Wartość rynkowa Lewego spadła u nas, czyli sobie nie radził?
Co za głupi argument xDD
0
@misterio "Lewy nastrzelał tyle goli tylko dlatego, że gra w farmerskiej Bundeslidze, przyjdzie do La Ligi i sobie nie poradzi"
Kiwior grał w czołowym klubie najbardziej wymagającej ligi na świecie i dawał radę, jedyny problem był taki, że trafił na jeden z lepszych na świecie duetów obrońców
2
Poł La Rambli przeciwna przyjściu Kiwiora do nas, bo to nie ten poziom i sobie u nas nie poradzi.
Ostatnio takie rzeczy to czytałem 4 lata temu jak przychodził Lewandowski
1
Tak widzę, ze Wolfsburgowi nie wystarczył sam spadek, musieli sobie też herb zniszczyć
4
Fati wraca i będzie rezerwowym lewym skrzydłowym, wykupujemy Rashforda za te 30 mln i gramy nim na środku ataku, tyle z ofensywnym transferów w tym okienku :D
1
Nie wiem na ile prawidziwe te plotki, ale ja bym tego Kiwiora u nas widział, obskoczy kilka pozycji, szybki, piłki się nie boi.
Tylko że Porto trochę na niego wydało, za mniej niż 40 mln chyba go nie puszczą
1
@Comentateiro Alaves ostatnio też nam chyba bramek mnóstwo nastrzelało
0
Już tylko 8 punktów przewagi nad Realem w tabeli, kompromitacja z naszej strony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez najbliższe 3 miesiące nie będziemy się tu spotykac i pisać jak to wszyscy są do wyrzucenia z klubu
0
Lewy swoje zrobił to i niech Szczęsny sobie karnego obroni
1
Te Top 10 strzelców w historii klubu jakby się udało zrobić
2
Orłowski i ostatni mecz Lewego w Barcy, coś pięknego
0
ale ta Liga Europy straciła na wartości ostatnio, nawet nie wiedziałem, że dzisiaj finał
5
Guardiola to jest jednak dobry człowiek, nie mógł już patrzeć jak wszyscy śmieją się z jego podopiecznego, więc odpuścił walkę o mistrzostwo na koniec
1
@macio_944 1,3 mln rocznie, a 1,3 mld rocznie, co za różnica :D
1
Patrzę na te wszystkie pożegnania i mam wrażenie że niektorzy uznali ze Lewy konczy kariere, nie tylko odchodzi z Barcy
0
W następnym sezonie w ataku Fati, Torres i Araujo
0
@Encore wlasciwie to nawet 4 obecniego :D
2
Pewnie kolejny przystanek Arabia, ale nie zdziwiłby mnie taki Juventus na przykład.
Gość przyszedł do nas i pomogl to odbudowac, a Juve też tego potrzebuje obecnie
4
A już za rok o tej samej porze Camp Nou będzie krzyczało "Szczęsny fumador"
3
A niedługo pewnie jeszcze pożegnanie na Narodowym
0
@regatta52 Jest
2
Zaraz weźmie mikrofon i powie że idzie do Realu Madryt
0
Ale kupon na pożegnanie musiał mi zepsuć, no nie wytrzymał
5
A jakby strzelił w ostatniej akcji, ale szkoda
3
Może po rożnym Lewy jakąś piłkę w końcu dostanie