3

@kundee Według moich źródeł Gordonowi bardzo zależy na transferze do Barcelony i sam wykłada te 80 mln z własnych pieniędzy

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Flick potajemnie steruje Luisem de la Fuente, to nie przypadek, że nie powołano żadnego piłkarza Realu

0

@kanver_ Nie?

0

@kanver_ Wartość rynkowa Lewego spadła u nas, czyli sobie nie radził?

Co za głupi argument xDD

0

@misterio "Lewy nastrzelał tyle goli tylko dlatego, że gra w farmerskiej Bundeslidze, przyjdzie do La Ligi i sobie nie poradzi"

Kiwior grał w czołowym klubie najbardziej wymagającej ligi na świecie i dawał radę, jedyny problem był taki, że trafił na jeden z lepszych na świecie duetów obrońców

2

Poł La Rambli przeciwna przyjściu Kiwiora do nas, bo to nie ten poziom i sobie u nas nie poradzi.

Ostatnio takie rzeczy to czytałem 4 lata temu jak przychodził Lewandowski

1

Tak widzę, ze Wolfsburgowi nie wystarczył sam spadek, musieli sobie też herb zniszczyć

4

Fati wraca i będzie rezerwowym lewym skrzydłowym, wykupujemy Rashforda za te 30 mln i gramy nim na środku ataku, tyle z ofensywnym transferów w tym okienku :D

1

Nie wiem na ile prawidziwe te plotki, ale ja bym tego Kiwiora u nas widział, obskoczy kilka pozycji, szybki, piłki się nie boi.

Tylko że Porto trochę na niego wydało, za mniej niż 40 mln chyba go nie puszczą

1

@Comentateiro Alaves ostatnio też nam chyba bramek mnóstwo nastrzelało

0

Już tylko 8 punktów przewagi nad Realem w tabeli, kompromitacja z naszej strony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez najbliższe 3 miesiące nie będziemy się tu spotykac i pisać jak to wszyscy są do wyrzucenia z klubu

0

Lewy swoje zrobił to i niech Szczęsny sobie karnego obroni

1

Te Top 10 strzelców w historii klubu jakby się udało zrobić

2

Orłowski i ostatni mecz Lewego w Barcy, coś pięknego

0

ale ta Liga Europy straciła na wartości ostatnio, nawet nie wiedziałem, że dzisiaj finał

5

Guardiola to jest jednak dobry człowiek, nie mógł już patrzeć jak wszyscy śmieją się z jego podopiecznego, więc odpuścił walkę o mistrzostwo na koniec

1

@macio_944 1,3 mln rocznie, a 1,3 mld rocznie, co za różnica :D

1

Patrzę na te wszystkie pożegnania i mam wrażenie że niektorzy uznali ze Lewy konczy kariere, nie tylko odchodzi z Barcy

0

W następnym sezonie w ataku Fati, Torres i Araujo

0

@Encore wlasciwie to nawet 4 obecniego :D

2

Pewnie kolejny przystanek Arabia, ale nie zdziwiłby mnie taki Juventus na przykład.

Gość przyszedł do nas i pomogl to odbudowac, a Juve też tego potrzebuje obecnie

4

A już za rok o tej samej porze Camp Nou będzie krzyczało "Szczęsny fumador"

3

A niedługo pewnie jeszcze pożegnanie na Narodowym

0

@regatta52 Jest

2

Zaraz weźmie mikrofon i powie że idzie do Realu Madryt

0

Ale kupon na pożegnanie musiał mi zepsuć, no nie wytrzymał

5

A jakby strzelił w ostatniej akcji, ale szkoda

3

Może po rożnym Lewy jakąś piłkę w końcu dostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?