5

A jakby strzelił w ostatniej akcji, ale szkoda

3

Może po rożnym Lewy jakąś piłkę w końcu dostanie

0

Ale nic Lewemu nie dają na pożegnanie

1

@Katalończyk 99 Może chodziło o Lewego w Serie A :D

1

To nie tylko ostatni mecz Lewego, to też ostatni mecz na Eleven, będę tęsknił

1

Jak we włoskiej piłce ma być dobrze, skoro ktoś wpadł na pomysł rozgrywania 5 spotkań o 12

2

@Croocers 2-3 dni i wszyscy zapomnimy o tej eurowizji

2

@Aragorn33 komentarze już wylaczone xDD

7

Ale jutro rano będzie fajnie, cała Polska się zjednoczy w linczu na naszym jury :D

3

Zeby wygrac glosowanie widzow na Eurowizji trzeba byc Ukraina lub Izraelem, albo spiewac dziwne slowa "Bangaranga, Rim Tim Tagi Dim, Cha Cha Cha"

1

Super, ale ta piosenka Bulgarii to slaba jest, nie wierze ze cos takiego wygrywa xDDD

1

Izrael niech to wygra, Eurowizja się już po tym nie pozbiera

1

11 miejsce, po jury była nadzieja na więcej, ale to i tak niezły wynik

1

Okej, tego to sie chyba nikt nie spodziewal

0

Ale tutaj to zaskoczenie

0

Pewna czesc mnie ma nadzieje ze wygra Izrael, juz widze jakie beda dymy :D

0

Raczej nie wygramy, ale jak Polonia dowiozla to nawet TOP3 jest mozliwe

0

Ja czytałem, ze Polska to sie raczej nie zakwalifikuje do finału w ogóle

0

Byle przed Izraelem i Niemcami

2

Tu jest szansa na TOP10 po głosach jury, a my przeciez zawsze wiecej od widzow dostajemy. Naprawde zaskakujaco dobry wynik moze byc

1

@Coutinho007 Ale Gruzji i Węgier to tu nie ma nawet :D

2

Widzisz 1 punkt dla Ukrainy i myslisz super, a potem nagle coś takiego xDD

1

@draxidox ale nie dostal chyba zadnej 12 od jury, tam widzowie zrobili robote

5

Nie wiem czy to legit informacja, ale to chyba pierwsze 12 punktow od 20 lat dla nas

1

Co tu się wlasnie wydarzylo xDDD

5

Szwajcaria, Australia, Estonia - jedyne kraje jakie szanuje

0

@michal26 Punkty od Jury nie są z dzisiaj, jest chyba specjalny występ od tego

1

Ciekawe czy Berkowicz juz napisal posta na X o Ukrainie i niewdziecznosci :D

0

Czas się dowiedzieć, których państw nienawidzę.

To znaczy jestem Polakiem, nienawidzę oczywiście wszystkich, ale zobaczmy kogo najbardziej

1

@Croocers Finlandia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?