5

Nie wiem czy to legit informacja, ale to chyba pierwsze 12 punktow od 20 lat dla nas

1

Co tu się wlasnie wydarzylo xDDD

5

Szwajcaria, Australia, Estonia - jedyne kraje jakie szanuje

0

@michal26 Punkty od Jury nie są z dzisiaj, jest chyba specjalny występ od tego

1

Ciekawe czy Berkowicz juz napisal posta na X o Ukrainie i niewdziecznosci :D

0

Czas się dowiedzieć, których państw nienawidzę.

To znaczy jestem Polakiem, nienawidzę oczywiście wszystkich, ale zobaczmy kogo najbardziej

1

@Croocers Finlandia

0

@OBSERWATOR2021 Ja myślę, że w tym roku może być trochę zaskoczenie i jury nas chociaż trochę doceni, moja predykcja to około 100 punktów zarówno od jury jak i od widzów i okolice 10-12 miejsca

0

Austria wydała chyba wszystko na organizację i zabrakło pieniędzy na ich własny występ

1

@FcPortoFan1999 Mołdawia trochę pasuje do disco właściwie

0

Ale w tym roku chociaż trochę różnorodności jest na tej eurowizji, trochę rocka czy metalu, jakieś rapy, folk, nie tylko pop

0

Tą piosenkę Szwecji to ja chyba od dziesięciu lat słyszę co rok

1

@michal26 Polacy za granicą jak coś się spodoba to się mobilizują, ja tu widzę >100 punktów od widzów.

1

Piosenka średnia, ale pod względem wokalu topka. Plus nawet wizualnie to nieźle wygląda, jak na Polskę

0

Ale Ci prowadzący to beznadziejni są

0

@FcPortoFan1999 ona ma 17 lat :D

0

Anglia jedyny poważny występ na tej eurowizji, oby wygrali

0

Ale czasami ciężko się słucha tej Eurowizji :D

2

@D10SLEO To Eurowizja, chyba właśnie łatwiej nie znać się na muzyce

0

Nie zapominajmy, że Lewy jest za słaby, grał tylko w Niemczech, w Barcelonie sobie nie poradzi

0

Coś czuję, że Celtic jeszcze to przepchnie w ostatniej akcji

0

Lewy do Lecha i wreszcie Liga Mistrzów wraca do Polski

0

@Szczygiel06 albo zagramy bez 9, nie takie rzeczy się robiło :D

5

Gramy pod spadek Espanyolu dzisiaj

2

Mallorce zostały 2 mecze: z Levante i Oviedo.

A gdyby tak Muriqi jeszcze wyprzedził dyktatora?

2

@Bernard777 Bo Chevalier jest beznadziejny, a Safonow jest tylko słaby :D

11

Mistrzostwo przegrane z taką grą, gratulacje dla Realu

2

Szkoda, że nie można nigdzie postawić na 1 udany drybling Szczęsnego, jak dla mnie pewniak

9

@Wojtek Szczęsny wyrazy współczucia

4

@Ramon_Villaverde Pójdzie do Arabii, zarobi 90 mln, posadzi na ławce Benzemę i może jeszcze pozbawi mistrzostwa Ronaldo, same plusy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?