Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wiem czy to legit informacja, ale to chyba pierwsze 12 punktow od 20 lat dla nas
1
Co tu się wlasnie wydarzylo xDDD
5
Szwajcaria, Australia, Estonia - jedyne kraje jakie szanuje
0
@michal26 Punkty od Jury nie są z dzisiaj, jest chyba specjalny występ od tego
1
Ciekawe czy Berkowicz juz napisal posta na X o Ukrainie i niewdziecznosci :D
0
Czas się dowiedzieć, których państw nienawidzę.
To znaczy jestem Polakiem, nienawidzę oczywiście wszystkich, ale zobaczmy kogo najbardziej
1
@Croocers Finlandia
0
@OBSERWATOR2021 Ja myślę, że w tym roku może być trochę zaskoczenie i jury nas chociaż trochę doceni, moja predykcja to około 100 punktów zarówno od jury jak i od widzów i okolice 10-12 miejsca
0
Austria wydała chyba wszystko na organizację i zabrakło pieniędzy na ich własny występ
1
@FcPortoFan1999 Mołdawia trochę pasuje do disco właściwie
0
Ale w tym roku chociaż trochę różnorodności jest na tej eurowizji, trochę rocka czy metalu, jakieś rapy, folk, nie tylko pop
0
Tą piosenkę Szwecji to ja chyba od dziesięciu lat słyszę co rok
1
@michal26 Polacy za granicą jak coś się spodoba to się mobilizują, ja tu widzę >100 punktów od widzów.
1
Piosenka średnia, ale pod względem wokalu topka. Plus nawet wizualnie to nieźle wygląda, jak na Polskę
0
Ale Ci prowadzący to beznadziejni są
0
@FcPortoFan1999 ona ma 17 lat :D
0
Anglia jedyny poważny występ na tej eurowizji, oby wygrali
0
Ale czasami ciężko się słucha tej Eurowizji :D
2
@D10SLEO To Eurowizja, chyba właśnie łatwiej nie znać się na muzyce
0
Nie zapominajmy, że Lewy jest za słaby, grał tylko w Niemczech, w Barcelonie sobie nie poradzi
0
Coś czuję, że Celtic jeszcze to przepchnie w ostatniej akcji
0
Lewy do Lecha i wreszcie Liga Mistrzów wraca do Polski
0
@Szczygiel06 albo zagramy bez 9, nie takie rzeczy się robiło :D
5
Gramy pod spadek Espanyolu dzisiaj
2
Mallorce zostały 2 mecze: z Levante i Oviedo.
A gdyby tak Muriqi jeszcze wyprzedził dyktatora?
2
@Bernard777 Bo Chevalier jest beznadziejny, a Safonow jest tylko słaby :D
11
Mistrzostwo przegrane z taką grą, gratulacje dla Realu
2
Szkoda, że nie można nigdzie postawić na 1 udany drybling Szczęsnego, jak dla mnie pewniak
9
@Wojtek Szczęsny wyrazy współczucia
4
@Ramon_Villaverde Pójdzie do Arabii, zarobi 90 mln, posadzi na ławce Benzemę i może jeszcze pozbawi mistrzostwa Ronaldo, same plusy :D