0

@Lionel_Messi10 Chyba po prostu przegrał rywalizację

0

Wy tu się śmiejecie z Mbappe, ale te PSG zaczęło grać po odejściu Messiego

0

Najlepsze jest to, że to się może skończyć 8:2, a może i 5:5, nie wiadomo xDD

0

Ile goli zawalił Neuer w ostatnich meczach?

0

@Katalończyk 99 Powinni grać bez rąk i nie byłoby problemu

1

identyczny wynik jak z Realem, ciekawe czy tu też się tak samo skończy

0

Nie jest to może Barcelona-Getafe, ale może być ten mecz

0

czy to jest Barcelona-Inter obecnego sezonu?

0

La Rambla robi charytatywnego live, zbieramy kasę na wzmocnienia w lato i za rok oglądamy Barcelonę w takim meczu

1

Miało byc meczycho i jest, szkoda, że w finale będzie Arsenal/Atletico

0

Czytając komentarze widać kto ogląda z legalnego źródła, a kto ze strumyka xDD
Na strumyku 2 minut opóźnienia

1

@Rupert_Haubica no to Michael Olise wygrywa

2

Mbappe chyba Atletico kibicuje teraz, tam jest jedyny Francuz, który go nie będzie denerwował wygraną LM na kadrze

16

Nudy, jakby grała Barcelona już byłby gol (oczywiście dla przeciwnika)

1

PSG wygrywa Ligę Mistrzów, Francja wygrywa mundial, w obu rozgrywkach bryluje Dembele. I 2 złota piłka dla Dembele, ja to widzę xDD

1

@APTAPT PSG drugi sezon z rzędu mi się nie podoba, Bayern niech wygrywa LM

5

Z drugiej pary półfinałowej awansuje Arsenal, bo muszą też Ligę Mistrzów skończyć na 2 miejscu

1

@Bolton Pedri ostatnie 2 sezony dużo mniej kontuzji, Olmo się zdarza, ale też mniej. Flick ich reperuje, to i z Milika coś zrobi

1

Arek Milik będzie wolny od następnego sezonu, Flick go ogarnie, obklei się go bandażami i jakoś to będzie. Najważniejsze, że Polak i to młodszy

3

@blaugrana16 Moim zdaniem płacenie takich pieniędzy za Alvareza to skandal. Powinniśmy odmówić Atletico i złożyć własną ofertę na 180 mln.

0

@JimMorrisonFCB Alvarez ma sporo wahań formy, ale mimo wszystko było też dużo dobrych momentów w La Lidze i Premier League, Gyokeres zabłysnął w Portugalii, poza nią było średnio

12

@AmigoBlancos Gyokeres

Po ostatnim sezonie niektórzy zaczęli uznawać, że to jeden z najlepszych środkowych napastników świata, a to jednak dosyć przeciętny piłkarz

0

@MessiForeverTheBest Dzisiaj raczej spore szanse, gorzej jutro

0

Dzisiaj La Rambla kibicuje PSG z Luisem Enrique u sterów czy Bayernowi z najlepszym na świecie skrzydłowym?

1

@PIWOSZ89 Ale wiesz, że hat-trick to 3 gole? 3 goli to w dwumeczu może nie byc

2

@blakkudium Lewy powrót do Bayernu ma rezerwowego napastnika

2

@Herato Ja wyłapałem 1,648 okolo 16

0

@Kgorecki2500 mi tu też brakuje mBanku czy Play, ale oni z WOŚP działają

0

Ktoś chyba sobie wypłacił kilka milionów xDD

2

1,55 mln ludzi na streamie xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?