0

Ktoś ogląda ten mecz, jakieś szanse na wygraną tego lepszego Realu?

3

Roony, Lewandowski, Rashford, Torres - ale nam się atak trafił na końcówkę sezonu

60

Skoro mamy przerwę to warto wspomnieć że Real Madryt to najobrzydliwszy klub w Hiszpanii

5

Sędzia dał karnego Barcelonie i od razu nasłali na niego policję, Perez chyba nadal wierzy w to mistrzostwo

3

Yamal chyba czyta La Ramblę i narzekanie na brak gry Rooniego

0

Oczywiście głównym celem na resztę sezonu jest mistrzostwo, ale takie zadanie poboczne i bilans 19-0-0 u siebie też byłoby fajnie zrobić

0

Te Atletico to ma 1 zwycięstwo w ostatnich 7 meczach xDD

0

@Tridente2015 Ale szpaler ze strony Realu to jak kolejne trofeum, i kolejna kompromitacja dla nich, warto powalczyć xDD

12

Ale Lyon grajacy w Lidze Mistrzów to byłaby piękna historia, przecież oni niedawno mieli w ogóle nie grać w 1 lidze

4

@Messibestplayerintheworld Połączenie Francisco Conceicao i Eduardo Camavingi

0

Ale nudna ta Premier League, gdzie czerwone kartki i wylewy w obronie?

0

@michal26 Vuskovic, van de Ven, nie wiem kto tam jeszcze by się nadawał

0

dzisiaj kibicujemy Realowi Sociedad?

1

@draxidox Tusk dobrze by wypadł, dlatego go nie zaproszą :D

0

Ta cała Ekstraklasa jest tak pokręcona, że Legia jeszcze może awansować do europejskich pucharów

2

Ale że nie ma meczu Barcelony w weekend to jakiś skandal

2

Bednarek chyba się uraził, że nikt go nie łaczy z Barceloną i postanowił sie sam zaoferować

1

@Deviler Bo przyzwyczaili się, że dostają przypadkowe karne, a przeciwnik łapie czerwone kartki za nic, a w tym meczu to się nie wydarzyło

1

@Lordzi Odkładając na bok sympatie klubowe to Bayern-Barcelona w finale to byłby potencjał na jeden z najładniejszych finałów LM w historii

16

Slavko Vincic z dobrą passą ostatnio, w nagrodę jedzie na mundial

3

Po co my to oglądamy, przecież to oczywiste że Real awansuje xDD

1

2,07 xG w meczu Bayern-Real, 0,29 xG Arsenal-Sporting. Jest mała różnica

0

przecież to jest karny dla Realu

10

Ale to jest niesamowite, jak przeciwnicy Realu w LM nagle zapominaja jak sie gra

0

Ale gdzie jest czerwona kartka dla Bayernu, co za skandal

0

Naprawdę mnie nie zdziwi madrycki finał LM, oba zespoły mają jakiś dar do przepychania meczy

5

Ale my jesteśmy idiotami w tej Barcelonie, skoro co rok nasza obrona dostaje czerwone kartki w LM, to trzeba grać bez obrony, proste

0

Dobra, jedziemy ich z czerwona kartką, to dopiero będzie upokorzenie :D

1

Wszystko układa się na to, że to Lewy ostatecznie ukąsi Atletico, jak w ostatnim ligowym meczu

0

ale 5/5 strzałów celnych to robi wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?