Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś ogląda ten mecz, jakieś szanse na wygraną tego lepszego Realu?
3
Roony, Lewandowski, Rashford, Torres - ale nam się atak trafił na końcówkę sezonu
60
Skoro mamy przerwę to warto wspomnieć że Real Madryt to najobrzydliwszy klub w Hiszpanii
5
Sędzia dał karnego Barcelonie i od razu nasłali na niego policję, Perez chyba nadal wierzy w to mistrzostwo
3
Yamal chyba czyta La Ramblę i narzekanie na brak gry Rooniego
0
Oczywiście głównym celem na resztę sezonu jest mistrzostwo, ale takie zadanie poboczne i bilans 19-0-0 u siebie też byłoby fajnie zrobić
0
Te Atletico to ma 1 zwycięstwo w ostatnich 7 meczach xDD
0
@Tridente2015 Ale szpaler ze strony Realu to jak kolejne trofeum, i kolejna kompromitacja dla nich, warto powalczyć xDD
12
Ale Lyon grajacy w Lidze Mistrzów to byłaby piękna historia, przecież oni niedawno mieli w ogóle nie grać w 1 lidze
4
@Messibestplayerintheworld Połączenie Francisco Conceicao i Eduardo Camavingi
0
Ale nudna ta Premier League, gdzie czerwone kartki i wylewy w obronie?
0
@michal26 Vuskovic, van de Ven, nie wiem kto tam jeszcze by się nadawał
0
dzisiaj kibicujemy Realowi Sociedad?
1
@draxidox Tusk dobrze by wypadł, dlatego go nie zaproszą :D
0
Ta cała Ekstraklasa jest tak pokręcona, że Legia jeszcze może awansować do europejskich pucharów
2
Ale że nie ma meczu Barcelony w weekend to jakiś skandal
2
Bednarek chyba się uraził, że nikt go nie łaczy z Barceloną i postanowił sie sam zaoferować
1
@Deviler Bo przyzwyczaili się, że dostają przypadkowe karne, a przeciwnik łapie czerwone kartki za nic, a w tym meczu to się nie wydarzyło
1
@Lordzi Odkładając na bok sympatie klubowe to Bayern-Barcelona w finale to byłby potencjał na jeden z najładniejszych finałów LM w historii
16
Slavko Vincic z dobrą passą ostatnio, w nagrodę jedzie na mundial
3
Po co my to oglądamy, przecież to oczywiste że Real awansuje xDD
1
2,07 xG w meczu Bayern-Real, 0,29 xG Arsenal-Sporting. Jest mała różnica
0
przecież to jest karny dla Realu
10
Ale to jest niesamowite, jak przeciwnicy Realu w LM nagle zapominaja jak sie gra
0
Ale gdzie jest czerwona kartka dla Bayernu, co za skandal
0
Naprawdę mnie nie zdziwi madrycki finał LM, oba zespoły mają jakiś dar do przepychania meczy
5
Ale my jesteśmy idiotami w tej Barcelonie, skoro co rok nasza obrona dostaje czerwone kartki w LM, to trzeba grać bez obrony, proste
0
Dobra, jedziemy ich z czerwona kartką, to dopiero będzie upokorzenie :D
1
Wszystko układa się na to, że to Lewy ostatecznie ukąsi Atletico, jak w ostatnim ligowym meczu
0
ale 5/5 strzałów celnych to robi wrażenie